Новорічні листівки за допомогою електронної машинки для вирізання. Cricut Christmas Cards Day 4 (відео)

This post is also available in Українською мовою

Цим записом ми закінчуємо тиджень новорічних листівок за допомогою електронної машинки для вирізання Cricut.

Новорічні листівки за допомогою електронної машинки для вирізання. Cricut Christmas Cards Day 4Сьогодні я підготувала для вас коротеньке оглядове відео та листівку Believe in Christmas.

Все таки краще один раз побачити, ніж багато разів прочитати. Тому у сьогоднішньому відео я зовсім стисло розповідаю про машинку Сricut Expression та частково показую процес вирізання елементів для листівки.

Нажаль повністю зняти процес вирізання у мене не вийшло (це займає дуже багато часу як на зйомку так і на обробку), тому ви побачите лише частину процесу.

У відео я показую елемент, який я планую вирізати, і нажаль його не так добре видно, тому прикріпляю фото із стрілкою, яка вказує на цей елемент на карті елементів картриджа:

Новорічні листівки за допомогою електронної машинки для вирізання. Cricut Christmas Cards Day 4

Відео буде цікаве в першу чергу тим з вас, хто планує купити таку або аналогічні машинку для вирізання. Сподіваюся, воно стане вам у нагоді:

Якщо у вас є якісь запитання (впевнена, вони є 🙂 ), будь-ласка, залишайте їх у коментарях до цього запису.

SUBSCRIBE TO MY NEWSLETTER

20 Comments

  1. дуже цікаво. я правильно зрозуміла що розмір зображення можна вибирати (зменшувати-збільшувати) ?

   1. glory – так, розмір зображення можна збільшувати/зменшувати до допустимих розмірів. крок – 0,5 см.
    максимальні розміри в цій машинці 29,5 на 59,5 см

  1. Тааака гарна листівка! Дуже сподобалась. І машинку я б теж хотіла колись собі придбати. Але вона мені явно лишня, немає стільки фантаіі як в тебе Яночко. от дивлюсь на ті зображення для вирізки і нічого не бачу, а ти створила таку красу – заглядєніє

  1. І від мене, Яно, велика подяка за відео, вже більш-менш все розклалось по поличках в голові:) Можливо пізніше і виникнуть запитання, але зараз цього уроку більш ніж достатньо для мене:)
   Додам лише що листівочка вийшла дуже тепла і родинна!:)

  1. 🙂 дякую за відео та ідею. я не впевнена чи ви таке вже робили, але цікаво було провести порівняння електронних машинок, які є на сьогодні на ринку, їх функцій і можливостей, особливостей роботи, та обслуговування, щоб розуміти і зважувати при виборі.

   1. anyukha – не робила, і в принципі зробити не можу, тому що я користуюся електронною машинкою лише одного виробника. щоб порівнювати, називати переваги та недоліки треба мати реальний досвід роботи з машинками інших виробників, а такого досвіду у мене немає 🙂

  1. Симпатично получилось!Люблю всякие веточки.
   Вопросик, если я хорошо рассмотрела :), по низу и с правой стороны до ветки на кардстоке идёт полоса с дырочками, это так задумано или так получилось? эх, забыла, как называется предмет, которым делают такую полосу, а ведь он у меня есть 🙂

   1. Viktoriya – я не зовсім зрозуміла запитання 🙂 це на відео? на якій хвилині/секунді? передивилася і щось не можу зрозуміти.

    1. Яно, на фотографії знизу і справа ніби дірочки для нитки машинкою прошиті)

  1. Прикольно! У якийсь момент я дуже хотіла таку машинку уже і на ебеї видивилась але вчасно зупинилась:))) Моє хоббі мені влітає у копієчку а заробляти на ньому мені невдається. Тому поки буду лише облизуватись :)))

   1. візьміть мене в команду облизуньок :))))
    Задороге мені задоволення, але подивтись – дуже приємно:)

  1. 29,5 на 59,5 це жир! 🙂
   Відео дуже класне, все зрозуміло ))
   Мені подобається в листівці те, що гілочка є трішки більшою. Кольори гарно підібрані!

  1. Ой, ця листівочка дуууже сподобалась!Та гілочка так притягує…

  1. Ця хаткА, дуже класна))) Дуже затишна листівка. А про машинку таку, я тільки мрію))) Хоча на все свій час))Яно, ти молодець, стільки фантазії і творчих думок є не в кожного))а Головне-що ти правильно свою творічсть використовуєш)))я в захваті. Хоч не так часто пишу коментар,але щодня читаю)))

Like what you see? Drop me a comment! Thanks!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.