Новорічні листівки за допомогою електронної машинки для вирізання. Cricut Christmas Cards Day 2

This post is also available in Українською мовою

Ми продовжуємо тиджень новорічних листівок за допомогою електронної машинки для вирізання Cricut. Я точно знаю що у декого з вас є аналогічні машинки. Чи є в когось якісь інші електронні машинки для вирізання і які? Наприклад Slice, Silhouette, Robocraft?

Новорічні листівки за допомогою електронної машинки для вирізання. Cricut Christmas Cards Day 2

Сьогодні у мене досить проста листівка із пташками у клітці. Новорічною її робить хіба що червоний бант та ледь помітне привітання winter greetings.

Білий папір, який я використала за основу – від Creative Imaginations, він з флоком і дуже приємний на дотик. Його ви могли бачити на  обкладинці альбому December Daily.

Новорічні листівки за допомогою електронної машинки для вирізання. Cricut Christmas Cards Day 2

Новорічні листівки за допомогою електронної машинки для вирізання. Cricut Christmas Cards Day 2

Скажу чесно – мені дуже подобається працювати із машинкою Cricut. Недолік особисто для мене – її габарити, після закінчення роботи я змушена ховати її з столу, а кожного разу коли знову хочу зробити щось за її допомогою – діставати і підключати, а це додатковий час. Ну і розхідні матеріали (маю на увазі саме коврик) обходяться досить дорого. Доводиться використовувати дуже економно. Взагалі машинка має необмежений потенціал – стільки різних функцій, я ще й половини всього не випробувала.

SUBSCRIBE TO MY NEWSLETTER

25 Comments

  1. а я думала що основа листівки це тиснення, а не такий папір 🙂 Яна, а що тут з стрічкою з написом ти зробила?ти її на згині відкритки пропихала в дірку і всередину відкритки просувала?

   1. xdusia – напис на кальці зроблений. кальку приклеїла між папером з флоком і основою листівки

  1. у меня ни такой, никакой машинки для вырезания нет, и если честно, я даже не имею о ней представления… единственное, она работает по типу большого “дырокола”?

    1. если видела сериал “Lexx”, вот у меня сложилось впечатление, что она работает как в фильме машинка для вырезания (извините) органов ))) фу, конечно, но когда не видишь воочию, начинаешь фантазировать, чтобы объяснить самой себе )))

  1. Обожнюю пташок 🙂 а ці пташки з svg чи з картки?
   Я замовила Silhouette Cameo, але його ще нема на складі, тому доведеться чекати 🙁

   1. coquette – це з картриджа Winter Frolic. останнім часом я “розсмакувала” всю красу роботи з картриджами, особливо подобається вирізати багатошарові елементи як от ця клітка з пташками.
    а Silhouette Cameo це супер 🙂 вітаю із покупкою 🙂

    1. Дякую 🙂 Я тепер всюди досліджую ці svg файли, треба добре підготуватись 😀 Ці картриджі я бачила по 60 євро О.о, хоча вони у Вашому магазині більш ніж вдвічі дешевші… вже не раз переконувалась, що закордоном все в 2-3 ) рази (а то і більше) дорожче, ціни не кусаються, а просто жеруть 🙂

     1. coquette – картриджі просто теж бувають від 12.99 і до 60, а може і дорожчі (в дол). ті що в нас в магазині – одні із дешевших.
      ті що дешевші, вирізають суто 10-20 одно-дво шарових зображень, ті що дорожчі – вирізають суттєво більшу кількість зображень (40-60), зображення на них багатошарові. окрім основного зображення кожне має тінь, додаткове зображення, тег, кутик для фото, бордюр, напис і ще щось (ну це все від картриджа дуже сильно залежить). так що дорожчі картриджі набагато кращі і цікавіші.
      стосовно svg файликів, можу порадити ось цей блог http://www.kerribradford.com/blog/, там є і магазин з файликами і працює дуже сильна дизайн команда. завжди читаю його із захопленням.

      1. Тут нема конкуренції, тому й націнка 100 а то й більше відсотків. Ці (cuttin’ up і т.д.) були по 60 євро, а тепер зі знижкою 30, тому це мене так здивувало.
       Дуже дякую за сайт, я тепер знаю де буду зависати 🙂

  1. Гарно вийшло! Мене просто підкорили крильця, які з клітки “заглядають”
   А в мене нема стаціонарного робочого місця і від синочка доводиться все ховати, тому мені ця ситуація, що потрібно все діставати, а потім ховати, ну дуже знайома )))

  1. Очень понравились птички в клетки и бумажка основы… И у меня такая же ситуация, как у -bre- все везде прячу и постоянно перекладываю…

  1. открыточка суперовая, птички такие прямо влюбленные, для дня Св. Валентина тоже подойдут!!

  1. Хоч і незвично, але оригінально:) Чому б і ні? Треба ж відходити від шаблонів (чи створювати нові);)
   І нарешті я вже починаю розуміти щось про картріджі)))

  1. А у меня теперь есть такая открыточка от Яны!!!!
   она такая суперовая!!!!

Like what you see? Drop me a comment! Thanks!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.