Новорічний подарунковий набір Merry Christmas (частина друга)

This post is also available in Українською мовою

Продовжуємо розповідати як виготовити новорічний подарунковий набір Merry Christmas. Як виготовити гіфт теги та записник та як зробити листівку ви вже мали змогу почитати.

Сьогодні ми будемо робити коробочку для солодощів або дрібних подарунків.

Матеріали та інструменти:

Інструкції:

Спершу потрібно роздрукувати заготовку. В залежності від дизайну вашої коробочки, заготовку слід роздруковувати на внутрішній стороні фонового паперу (який слід надрукувати на цупкому папері формату А4) або ж на грубому кольоровому папері.

Далі потрібно вирізати заготовку по суцільних лініях, зігнути по штрихпунтирних та зробити надріз по червоних. На кутові частково надрізані квадрати – нанести клей або двосторонній скотч та склеїти стінки.

Для естетичного вигляду, слід вклеювати надрізані квадрати в середину коробки. Білі полоски – це двосторонній скотч.

Для декорування стінки верху можна обрізати ножицями із хвилястими краями.

Таким чином робимо верх та них коробочки.

Тепер можемо приступити до її декорування. Ось декілька варіантів для натхнення:

SUBSCRIBE TO MY NEWSLETTER

7 Comments

    1. Дуже чудові ідеї і роботи! Підскажіть будь ласка який принтер краще купити для таких робіт,ви роздруковуете фони на фотобумазі, а потім приклеюєте до картону чи може любий принтер роздруковувати на плотній бумазі? Завчасно спасибі за відповідь 🙂

    1. Ми використовуємо принтер Canon PIXMA 1800 – бюджетний, доступний, як по ціні, так і по вартості розхідних матеріалів. Нажаль, вони вже зняті з виробництва 🙁 Якщо найдете ще в магазинах то можна брати Піксма 4500 (але їх теж вже тяжко найти). З Епсонів деякі моделі можна використати,але то треба читати вже блоги і сайти про комп техніку 🙂 І щодо грубого паперу то на ньому може друкувати більшість струменевих принтерів так само як і на фотопапері. Ми використовуємо глянцевий та матовий фотопапір високої щільності, щоб зразу мати цупку основу і не клеїти її на щось інше. Або друкуємо на цупкому папері, вирізаємо і клеїмо на картон.

    1. Можешь поправить ссылочки: “завантажити безкоштовно” и “Емблема “Merry Christmas”
      Не качается. (

Like what you see? Drop me a comment! Thanks!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.