Новорічний календар Christmas Fancy – рахуємо дні до Нового Року

This post is also available in Українською мовою

Новорічний календар Christmas Fancy - рахуємо дні до Нового Року

Ми далі готуємося до Нового Року і продовжуємо наш щорічний новорічний марафон.

Перегляньте кращі новорічні роботи 2009 та 2008 року та підпишіться на новини Зроби Сам(А) щоб не пропустити наступні випуски!

Пам’ятаєте мій минулорічний календар на холодильник? Цього року я вирішила зробити ще один трішечки інший і прикрасити ним наш камін. Чим цей календар відрізняється від попереднього? Він має спеціальні кишеньки для солодощів-подарунків, які можна відкривати кожного дня в очікування свята. Як на мене – це ідеальний варіант для дітей, або у моєму випадку для Лесика, який дуже любить солодке 🙂 .

Матеріали:

Потрібно визначитися із розміром та форматом кишень та підготувати необхідні матеріали. У мене кишеньки зроблені у формі вертикальної коробочки розміром 7х7х3 см. Із одного аркуша формату А4 можна зробити 2 (3 також поміститься якщо постаратися) коробочки. В результаті на 31 день потрібно зробити 31 кишеньку для чого знадобиться 16 аркушів картону (або 11 якщо постаратися).

Лист картону формату А4 потрібно розграфити за наступною схемою:

Новорічний календар Christmas Fancy

Щоб зекономити час я працювала наступним чином: на кожному із 16 листів нанесла відмітки олівцем:

 • по горизонталі: 3см, 10 см, 13 см (зліва) та 3 см, 10 см, 13 см (справа)
 • по вертикалі (зверху вниз): 1 см, 4 см, 11 см, 14 см, 21 см

Прикладаючи до відміток олівцем лінійку за допомогою інструменту для згинання паперу намітила лінії згину по кожній лінії (окрім відміток 13 см по горизонталі). По лініях на відмітці 13 см по горизонталі розрізала папір. Таким чином з одного листа А4 отримала дві заготовки із наміченими згинами розміром 21 х 13 см. Сподіваюся, я вас не дуже заплутала.

Тепер поясню детально кожну частину окремої заготовки:

 • червоні прямокутники відрізаємо, вони не потрібні;
 • тонкий прямокутник, що залишається між червоними прямокутниками залишаємо, він потрібен для склеювання бокової і задньої стінки;
 • дно – ці стінки стануть дном нашої кишеньки;
 • загнути всередину – загинаємо всередину і таким чином укріпляємо стінки і місце кріплення ручок кишеньки.

Новорічний календар Christmas Fancy

На ось цьому 3см відрізку “загнути всередину” можна зекономити і обійтися без нього, в такому випадку на лист формату А4 поміститься 3 заготовки розміром 21 х 10 см (одна з них буде мати не повних 10 см, але це не критично).

Далі по червоних лініях потрібно зробити надрізи (це потрібно для того, щоб кишенька виглядала охайніше):

Новорічний календар Christmas Fancy

В результаті маємо готову до склеювання заготовку. Далі, сподіваюся, інтуїтивно зрозуміло “що-куди” 🙂 (якщо ні – пишіть, поясню).

Особисто мені легше працювати покроково, тобто спочатку все розграфити, потім все розрізати, потім склеїти. Ось розрізані та зігнуті заготовки:

Новорічний календар Christmas Fancy

Вирізання трикутників в процесі:

Новорічний календар Christmas Fancy

І нарешті 31 кишенька готова:

Новорічний календар Christmas Fancy

Наступний крок – прикрашання та декорування. І не забуваємо про нумерацію коробочок.

Для кожної кишені я вирізала квадрат із білого картону розміром 6,5 см, квадрат із паперу Christmas Fancy розміром 6,3 см та біле коло із червоною хвилястою основою для нумерації.

Новорічний календар Christmas Fancy

Кола я вирізала на машинці Cuttlebug за допомогою ножів від Spellbinders. Далі на машинці Cricut вирізала цифри 1-31, які будуть позначати дні грудня в календарі. Щоб зробити цифри цікавішими я розділила їх на три групи і кожну групу вирізала або різного розміру або іншого кольору:

Новорічний календар Christmas Fancy - рахуємо дні до Нового Року

Новорічний календар Christmas Fancy - рахуємо дні до Нового Року

Для деяких цифр зробила підложки із червоного картону і наклеїла на кишеньки. І все – календар готовий!

Кріпити кишеньки можна по-різному. Можна зробити ручки із стрічки або вчепити гачки і за допомогою них повісити кишеньки на камін. До речі, щоб кишеньки з гачками було легше вішати можна скористатися ось цією новорічною стрічкою:

Ось так календар виглядає на нашому каміні:

Новорічний календар Christmas Fancy – рахуємо дні до Нового Року

Новорічний календар Christmas Fancy – рахуємо дні до Нового Року

Новорічний календар Christmas Fancy – рахуємо дні до Нового Року

Новорічний календар Christmas Fancy – рахуємо дні до Нового Року

Новорічний календар Christmas Fancy – рахуємо дні до Нового Року

Залишилося накупити солодощів та дочекатися першого грудня 🙂 . Як вам ідея? Хтось візьметься зробити такий для своїх дітей?

SUBSCRIBE TO MY NEWSLETTER

26 Comments

  1. Замечательная идея Возможно я ее применю,но уже не в этом году Поскольку сейчас тружусь над другим адвентом ,который вскоре появится у меня в блоге)

  1. ой как круто!!!!! Яна, опять такой бомбезный календарь! А прошлогодний ты будешь вешать? я вот думаю, вешать мне или нет, ну как-то жаль списывать уже)

   1. Аня – дякую, я думаю один-другому заважати не буде. напевно повішаю, тим більше вони будуть в різних кінцях квартири 🙂

  1. Найбільше я заздрю Лесику. Бо теж люблю солоденьке, а ще й в такій КРАСІ. Що правда в мене є сумніви, до того, що останню смакоту я б з’їла 31 грудня 😉 Яна, ти супер!!!

   1. Jylietka – дякую! те, що цукерки там не долежать до 31-го я більш ніж впевнена. правильно написала Юлика – треба з вечора на наступний день класти 🙂

    1. Ну то я так бачу, я буду без моїх цукерочків зважаючи на те, що ти встаєш пізніше за мене 🙂

  1. Яно, який клас! Чудові коробочки (та все дуже зрозуміло описано!)

   1. MaxaFly – дякую! я трохи переживала чи будуть усі ці схеми зрозумілі, пробувала якнайменш заплутано пояснити.

  1. Яно, як завжди, бездоганно. Дуже дякую за цій МК. Моя дванадцатирічна любительниця солодощів була б у захваті. Нажаль в нас дома зараз ремонт і камін тільки в проекті. А скільки часу в Вас зайняла ця робота?

   1. kruta – дякую 🙂
    часу пішло досить багато. один вечір (це годин 5) я робила заготовки для кишень (наносила відмітки, проводила лінії, розрізала і клеїла) – це була найважча частина.
    на наступний день витратила напевно години 3 на вирізання квадратів із білою підложкою, білих кругів та червоних хвилястих кругів (тоді я їх на ніч залишила висихати з глітером – його я клеїла на ПВА, двостороннього скотчу тоді не було під рукою). потім десь півтори-дві години підбирала цифри і пробувала вирізати їх на машинці, з першого разу напартачила – взяла надто грубий картон і поставила не ті настройки на машинці, довелося перерізати. коли все вирізала зрозуміла що треба було робити трохи по іншому, тому частину знову переробила. і на кінець напевно годинку витратила на чіпляння наклейок, сніжинок і т.д.
    а потім ще трохи довелося подумати як його вішати на камін, бо спочатку я задумувала йому інші ручки (не гачки).
    удвох (як от Вам з дочкою) буде звісно ж швидше

  1. Очень классная идея! Малышам точно такое понравится.

  1. Неймовірно симпатичний календарик для смаколиків! Поки-що, правда, моєму малюку він цікавий був би лише для того, щоб його пошматувати 🙂 (йому 11 місяців, а от наступного року спобуєм теж такий змайструвати! Дякую за чудову ідею в деталях! 🙂

  1. Такий класний! Вже хочу! Може з малими зроблю, як буде час))
   Дякую!

  1. Ой, як здорово! Із-за алергії моєму внуку Дмитрику не можна багато солодощів, але ж свята… Та по одній в день з ТАКИМ ВИНАХОДОМ – просто СУПЕР ідея! Скористуюсь обов”язково. Дякую, Яна!

  1. Пішла коробкИ клеїти. Тільки щось мені підказує, шо не зможуть мої красуні чекати кожного наступного дня.. Хіба шо кишеньки заповнювати звечора на наступний день 🙂

  1. Просто чарівно!!! Одразу новорічний настрій з’являється і очікування казки))))) Я свєму любителю солодощів минулого року робила подібне, тільки кишеньки були пиклеїні до картонної прямокутної основи. Весіло це солодке щастя на кухонних дверях. Порада: не кладіть одразу всі цукерки. Бо навіть якщо вашому щастю більше років ніж вам, кишенька на 31 грудня буде порожньою вже 1 (власний досвід:) А робота, у вас, Яна, вийшла просто надзвичайно гарна!

  1. Мені теж дуже сподобався такий незвичайний календарик) а в ці коробочки можна що завгодно класти))якісь записки, маленькі листівочки, дуже класно))) я в захваті))

  1. просто МЕГА-проект!! це ж треба стільки намалюватись, навирізатись, наклеїтись… але результат цього вартий! бомбовозно вийшло і на каміні так гарно розмістила! молодець!

  1. Добре, що камін в вас такий, що їх не гріє, бо я б від думки що вони розтопляться відразу б всі і з’їла )

   1. Христя – чому ж не гріє 🙂 він повністю імітує справжній – мерехтить вогонь, є навіть імітація потріскувань дров. але ми його вмикаємо вкрай рідко, тому вони навряд чи розтопляться 🙂

  1. Ой ідея бомба!Спробую в наступному році,мала не зможе стримуватись,хоча як хтось казав класти по одній у день то можна.А так я закохалася у них!!!

  1. Ах, не календар, а чудо!!! Обожнюю такі ідеї, дуже дякую, я вже і собі встигла такий зробити=)

Like what you see? Drop me a comment! Thanks!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.