Новорічна листівка Happy New Year (Christmas Joy)

This post is also available in Українською мовою

У цьому записі ви знайдете детальні покрокові інструкції для виготовлення новорічної листівки Happy New Year використовуючи папір з колекції Christmas Joy від First Edition.

Новорічна листівка Orange Happy New Year

Матеріали:

Також знадобиться: резиновий коврик, макетний ніж та лінійка або ножиці; двосторонній скотч, двосторонні об’ємні клеєві квадратики.

Із білого картону виріжте основу листівки розміром 10 х 14 см у зігнутому вигляді. Із паперу з набору Christmas Joy виріжте три прямокутники розміром 1 х 9,5 см, 5 х 9,5 см та 8 х 9,5 см та наклейте на основу.

За допомогою дироколу сніжинка виріжте велику сніжинку із білого картону. Намажте сніжинку клеєм ПВА (або іншим рідким клеєм) та посипте білим або прозорим глітером. Дайте висохнути або підсушіть феном для гарячого ембоссінгу. Клей ПВА у цьому випадку добре використовувати тому, що папір від нього покрутиться, а такий ефект нам якраз потрібен для нашої сніжинки.

Наклейте сніжинку на об’ємний клеєвий квадратик до основи листівки. Із оранжевої стрічки зав’яжть бант та наклейте його поверх сніжинки.

Із блакитного картону виріжте прапорець, нанесіть на нього натирку та закріпіть його на металевій булавці. Наклейте прапорець на сніжинку, кінчик підклейте використовуючи об’ємні клеєві квадратики до листівки.

Новорічна листівка Orange Happy New Year

Готово! Успіхів вам!

SUBSCRIBE TO MY NEWSLETTER

4 Comments

    1. Ну просто зовсім нетрадиційний колір для новорічної листівки! Але як суперово?!

Like what you see? Drop me a comment! Thanks!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.