Нова машинка Artisan X-plorer від Spellbinders вже доступна!

This post is also available in Українською мовою

Коротеньке повідомлення – машинка Artisan X-plorer від Spellbinders вже доступна на складі! Саме цю машинку я використала в більшості для виготовлення листівки до Дня Народження, яку я показувала сьогодні у блозі.

Нова машинка Artisan X-plorer від Spellbinders вже доступна!

Машинки Grand Calibur також доступні. Якщо ви хочете придбати собі таке “чудо техніки” як машинка для вирізання і тиснення – можете зробити це зараз попередньо визначившись із форматом – машинка Grand Calibur підійте для великих робіт і зможе вирізати та зробити тиснення на форматі до А4, а машинка Artisan X-plorer справиться із меншим форматом, проте дасть можливість робити тиснення на металі!


Разом із машинкою раджу придбати пластину перехідник для роботи із папками для тиснення.

Якщо ви не знайомі із машинками для вирізання та тиснення раджу переглянути нашу відео презентацію машинки Artisan X-plorer:

Якщо ж вас більше цікавить машинка Grand Calibur, ось її відео презентація:

Я використовую обидві машинки у своїй творчості. Машинка Artisan X-plorer подобається мені своєю компактністю – вона легко вміщається на моєму робочому столі і не займає багато місця. Вона невеличка, проте вміщає більшість ножів, які я використовую для виготовлення листівок. А машинку Grand Calibur я люблю за її гранд можливості – вона чудово справляється із форматом А4 і дозволяє робити мені елементи домашнього декору великого розміру, вирізати фігурні листівки та робити листівки із віконечками!

Відео із мого останнього запису чудово проілюструє різницю між цими двома машинками.

SUBSCRIBE TO MY NEWSLETTER

5 Comments

  1. Чудова машинка…але тут є свої плюси і мінуси:
   – розмір..(вирізаного елемента)
   + менше місця займає, та й мабуть точніше(і більше видів матеріалів) вирізає…

  1. А если в подложить бумагу между стороной открытки, которую хочешь прорезать, и обратной стороной открытки, всё равно будет резать нож и то, что не нужно резать?

   1. Мао_23 – чи проріже чи ні буде залежати від товщини картону, це перше; друге – в машинку не можна пхати стільки аркушів картону, це суперечить умовам гарантії і може її пошкодити; і третє – на зворотній стороні однозначно з’явиться вдавлений від ножа відтиск, і скоріш за все ніж хоча б частково, але проріже зворотню сторону (якщо такий товстий бутерброд таки пройде через машинку, але я б не радила так робити, можна поламати).

  1. Ой! Я навіть і не знаю…. Я в захваті від обох машинок!!!!! 🙂 Я думаю в ідеалі мати обидві!!! Але треба якось визначитись! Я ще в роздумах…..

  1. Машинка это, безусловно, нужная вещь! Пока теснить металл не доводилось, но всякие там металлические штучки для декора нынче в трэнде! А на большой очень хотелось бы сделать такое тиснение как было самодельной картине в раме с бабочкой!

Like what you see? Drop me a comment! Thanks!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.