Наші улюблені скрап матеріали (та інструменти)

This post is also available in Українською мовою

Серед величезної кількості матеріалів та інструментів, які зараз доступні для нашого з вами хобі в кожного з нас знайдеться якийсь улюблений – будь-то бордюрний дирокол, набір паперу, або просто хороше чорнило.

Тому я вирішила провести невеличке опитування. Я рандомно обрала декількох активних читачів Зроби Сам(А) і задала їм усім одне запитання і те ж запитання:

Чи є у Вас улюблений скрап інструмент та улюблений тип скрап матеріалів? Якщо є, то який?

І в результаті я отримала ось такі відповіді. Сподіваюся, вам буде цікаво читати (окрім цих відповідей від наших читачів протягом цього тижня автори Зроби Сам(А) також розкажуть вам про свої улюблені інструменти та матеріали у скрапі):

Murlikatam, листівками і скрапом займається близько року, улюблений стиль – вінтаж:

Обожаю дыроколы Марты Стюарт (если есть выбор, то только ее и причем не только дыроколы).  Ну, люблю я ее 🙂 . Очень люблю использовать в работах штампы (особенно предпочитаю резиновые).

Лілія Захарова, блог Открытки & Co. Скрапом займається близько двох років, зі стилем ще не визначилася,  подобаються яскраві кольори та об’ємні прикраси:

Улюбленого інструменту немає, люблю працювати з бордюрними дироколами, просто обожнюю різноманітні квіти, метеликів і стрази.

Марина Грекулова, нік Marusia, блог marusia-hobby.blogspot.com. Скрапом займається майже рік, але спочатку це був кардмейкінг з нескрапових матеріалів.

Улюблені дироколи від EK Success – Rock Fern та бордюрний дирокол Camomile від DoveCraft. Також в роботах використовую crackle фарби та дістресс чорнила від Ranger. Дуже приємно працювати з папером для скрапбукінгу – подобаються виробники K&Company, GCD Studios. Не маю можливості купити все що хочеться, тому намагаюсь замінити дяекі матеріали та інструменти підручними засобами.

Оксана Мороз, нік Ksjunja, блог ksju-moroz.blogspot.com. Скрапом займається майже рік, але зацікавилася ним на півроку раніше. Улюблений стиль – вінтаж та шеббі, але чомусь у цих стилях у кінцевому результаті роботи виходять досить рідко. Найбільше любить оформлювати сторінки 30х30 см.

Щодо улюблених скрап інструментів, то зараз це моя машинка Spellbinders, також дуже люблю ножиці від Тіма Хольтца та макетний ніж Fingertip Craft Knife від Fiskars. А улюблений матеріал – це папір. Якби мала можливість, скупила б увесь.

Отава Наталія, нік inotava  inotava.blogspot.com. Скрапом займається з березня 2010 року. Подобається стиль вінтаж, херітаж, та шеббі-шик, свій стиль ще шукає.

Мій улюблений інструмент – це фен для ембосінгу, без нього звичайно можна обійтися, але з ним набагато зручніше і якісніше працювати. Також люблю свою машинку для вирубки, особливо коли необхідно вирізати якість деталі не з прямими лініями. І ще одна річ, яку я дуже люблю – це Чорнило Distress – але його потенціал я використовую ще не на всі 100%.

А які ваші улюблені скрап інструменти та матеріали? Яким виробникам ви надаєте перевагу? На чиї дироколи ви найчастіше “спокушаєтесь”? Без чийого паперу не уявляєте свої роботи? Чекаємо на ваші коментарі!

SUBSCRIBE TO MY NEWSLETTER

16 Comments

  1. Дыроколы МС – это конечно неописуемый восторг! Четкая работа, ровные края… У меня пока 1 комплект МС – дыроколлы края и угла в виде лаврового листа.
   Есть дыроколы и других производителей. Не скажу, что всеми довольна… А один дырокол угла так и вообще почти не работает… очень жаль

   А вообще считаю себя в скрапе новичком и мои инструменты и материалы хоть и медленно, но верно пополняются

   1. Наталия – я теж дуже люблю дироколи Марти Стюарт, хоча у мене їх також не дуже багато, всього не накупишся 🙂 бордюрні мало використовую, в основному лише прості примітивні дизайни 🙂

  1. дуже люблю товар фірми k&company,папір? різні елементи для декору від цього виробника просто супер. Обожнюю їхні весільні колекції. Дироколи люблю від ЕК Succes, а також обоюнюю метеликів і скуповую різні дироколи різних фірм, які вирізають метеликів. В більшості моїх робіт присутні чорно-білий скрап-папір (чомусь дуже подобається мені такий папір) стрічка, мереживо, півнамистини і надироколені метелики – мабуть це і є мої улюблені матеріали. Зі стилем ще не визачилась, але останнім часом роблю багато робіт в стилі Clean & Simple.

   1. Talya Serpeny – і я люблю метеликів 🙂 недавно навіть купила бордюрний дирокол від Марти Стюарт заради малюсіньких метеликів, яких він вирізає 🙂 тепер чіпляю їх на всі свої листівки 🙂

  1. Интересная тема!
   Мне нравится производитель Dovecraft. Их бумага, штампы, дыроколы. И я поняла, что покупая понравившиеся новинки, не смотрю на производителя. А потом оказыватся, что основная масса материалов и инстрментов – это Dovecraft. Видимо это моё.
   Последнее время не представляю открытки без акриловых штампов. Это же так интересно – делать такие разные работы из одних тех же штампов.

   1. mara_ko – дуже приємно чути, що вам подобається їхній папір 🙂 Dovecraft останнім часом дуже “підросли” в цьому плані – їхні колекції під маркою First Edition це щось 🙂 (хоча іноді, як на мене, там забагато рожевого)
    а штампи акрилові якось розмальовуєте? чи просто ними штампуєте? я от мрію купити маркери copic для розмальовування штампів, вже не перший місяць спокушають вони мене 🙂

    1. Яна, штампы я использую в основном для техники paper-piecing. Или мелкие, которые не надо раскрашивать. Если что, то использую акварельные карандаши. Копики покупать пока не хочу, т.к. обхожусь и без этих очень дорогих “цяцек”. Но не исключаю того, что когда-то дойду и до этого.

     1. mara_ko – мене поки що стримує те, що штампів, які можна розмальовувати у мене не так то і багато. все таки копіки дорога штука, акварельні олівці в рази дешевші виходять і я вже привикла ними малювати. хоча таки колись… )

  1. Мне очень нравится работать с дыроколами и штампами! Из производителей предпочтение отдаю EK Success и Martha Stewart, по-моему это даже один производитель, но разные брэнды. Есть в налачии круговые дыроколы, но как-то работы не складываются с ними. Штампы нравятся от Inkadinkado и Hero Art, последних очень мало, так как в основном покупала в английских магазинах, а для семейного бюджета это накладно. Очень многому учусь. Есть негативный опыт-дырокол от McGill – Leaves (веточка), что-то сломалось в самом ноже и не вырезаются листья, хотя второй дырокол из этой серии- еловая веточка служит верой и правдой второй год. Работать с дизайнерской бумагой не получается- я её не чувствую, но с большим удовольствием любуюсь работами других мастериц.К наклейкам и разным другим украшениям отношусь тоже осторожно, так как они стоят денег, а так обидно когда их просто переводишь!Но они у меня есть и я на них смотрю и вдохновляюсь! Очень многому предстоит научиться и я благодарна Вам, Яна за возможность узнать больше о материалах и инструментах!

   1. Майя – EK і Martha – це дійсно одна компанія, але дироколи в них зовсім різні і це дуже радує (особливо їхні дироколи для картону). у мене за весь період захоплення скрапом кругових дироколів було, здається, два. Один в кінці кінців віддала, а інший навіть не пам’ятаю куди подівся, але користувалася я ними однозначно рідко (декілька разів вирізала для мами паперові серветки, і на тому все).
    на дироколи MCGill, на скільки я чула, жаліється багато людей. але це суто проблема дироколів із “тендітним дизайном”, суто тих, що вирізають дуже дрібні елементи, думаю такі проблеми зустрічають у дироколів не лише цієї фірми.
    дякую вам за коментар!

    1. Майа и Яна, эти дыроколы действительно идут с производственным браком. У них там не качественное литьё. У меня тоже был такой, поламался. Наводила справки – у всех та же проблема, после какого-то количества раз просто отваливается кусочек – и все! конец дыроколу.

  1. дыроколы – в основном EK Success и Marta Stewart
   бумага – K&Company, нравятся и дизайны и толщина бумаги самая удачная, подходит для всего.
   а еще жить не могу без чернил винтаж фото, глоси акцента и краски-кракелюра =))
   а из инструментов обожаю свой кроподайл и машинку сизикс (со всякими ножами и папками)
   а еще жить не могу без своих чипбордов =)))

   1. ksu1401 – я кракелюр тільки недвно “розпробувала”, дійсно дуже класна штука і виявляється не тільки для вінтажних робіт 🙂

    1. да, я его тоже не сразу поняла =))
     он у меня где-то полгода валялся)))

  1. Среди моих любимых инструментов первое место занимает макетный коврик (когда поехала к маме на месяц, то поняла, что без него у меня практически ничего не получается), штампы, чернила Tsukineko (балдею от них), пудра и фен для горячего эмбоссинга. Про машинку Cuttlebug вообще молчу, это мой фаворит (я бы все ножи скупила :)) При помощи штампов обожаю создавать фоны для открыток и страничек, печатать журналинг (я даже писала МК в своём блоге). Горячий эмбоссинг использую чуть ли не в каждой работе и не устану наслаждаться результатом 🙂 Чего мне ещё не хватает? Скрап – это как женщина перед гардеробом, вещей много, а одеть нечего 🙂

   1. Nastusha – глянувши на мій коврик теж можна сказати що я його дуже люблю 🙂
    бідолашний у мене вже і “зарізаний”, і спреями забризканий і навіть трохи заштампований.
    чорнила Tsukineko, так! особливо StazOn – ним навіть на звичайному папері так приємно штампувати, все так чітко виходить.
    от від машинки Cuttlebug я зараз вже по трошки “відходжу” – досить рідко її використовую, бувають роботи, для яких я її взагалі не дістаю (а рік-півтора тому жодна робота без неї не обходилася).
    ну і штампи дійсно штука універсальна, фони за їхньою допомогою фантастичні виходять, але для такого знову ж таки треба мати ого-го який запас штампів 🙂

    “Скрап – это как женщина перед гардеробом, вещей много, а одеть нечего”

    – Боже, які слова! точно в яблучко 😀

Like what you see? Drop me a comment! Thanks!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.