Наші новорічні листівки цього року

This post is also available in Українською мовою

Зробивши незліченну кількість новорічних листівок протягом жовтня та листопада на початку грудня я дійшла висновку, що жодна із них не є тією ідеальною листівкою, яку б я хотіла надіслати нашим родичам та найближчим друзям (навіть ось ця перестала мені подобатися). Жодна із моїх листівок не несла певного змістового значення і не була достатньо персоналізованою.

Я згадала, що на початку листопаду бачила у Поліни ось цей пост і по її посиланню перейшла на Faceboook, довго роздивлялася всі новорічні листівки із фотографіями, вони мені тоді дуже сподобалися. Зараз це посилання вже не дійсне, але безкоштовні шаблони для новорічних листівок завжди можна завантажити із сайту Becky Higgins (вона, до речі, тепер співпрацює із American Crafts і буде розповсюджувати свій Project Life саме за допомогою цієї компанії, але я не про це). Усі безкоштовні штуки знаходяться ось тут (зверху сторінки знаходяться саме шаблони для новорічних листівок).

Мені найбільше сподобався ось цей шаблон:

Наші новорічні листівки цього року

Щоб зробити його більш персоналізованим я відкрила його у Photoshop та переписала привітання українською мовою, в результаті отримала ось такий шаблон:

Наші новорічні листівки цього року

Вставила моє улюблене минулорічне фото і отримала ось таку заготовку:

Наші новорічні листівки цього року

Заготовку я роздрукувала на глянцевому фотопапері на своєму міні портативному принтері Canon Selphy CP800. Із білого картону зробила основу для листівки і наклеїла фото-листівку на основу залишаючи мінімальний 1 мм бордюр.

Наші новорічні листівки цього року

В результаті у мене склалися ось такі листівки:

Наші новорічні листівки цього року

Такі листівки мені дуже подобаються – вони чудово підходять саме для родичів, особливо тих, з якими бачимося рідко або ж не бачимося взагалі. В середину такої листівки можна також вставити невелички флаєр із розповіддю на зразок “що нового”. Щоправда я цього не робила, ми просто підписали листівки і розіслали їх поштою.

SUBSCRIBE TO MY NEWSLETTER

16 Comments

  1. а я все ломала голову, как же ты сделала так, что буквы частично выходят за край зеленого флажка, не заметила, что это все напечатано) и да, я слифтила практически полностью эту идею, простите)

  1. О, це ж геніальна ідея! Поки читала пост, в голові вже крутилось які ж фото вибрати))))))
   Яно, величезне-вличезне тобі ДЯКУЮ!!!!!

  1. Листівки дуже класні, я їх вже бачила, здається на фейсбуці ти вже частинку була показала, Яночко, тепер ось можна роздивитись в деталях, дуже цікава ідея, спасибі за посилання , воно теж корисне, листівки просто суперові, спасибі:)

  1. отличные открытки!!! очень хорошая идея!!! я и сама люблю делать открытки с фотками!!!

  1. Красивые получились открытки! Такие новогодние фото-открытки очень популярны в Америке, теперь и у нас появились 🙂

  1. Класна ідея!а надпис – шикарний, якраз для таких родинних свят)))
   Але мені шкода тої краси, що ти наробила!!!Яка ж їх доля?)))

   1. Lida_M – вони вже давно роздаровані, розіслані друзям, читачам блогу по обміну і продані 🙂 дякую!

  1. Клас!!! Чудова ідея і в результаті чудова листівка!

  1. прікольно)мабуть всі були дуже втішені,коли отримали такі листівки)

Like what you see? Drop me a comment! Thanks!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.