Найбільш загребущі руки в …

This post is also available in Українською мовою

Не скажу 🙂 . Тобто скажу, але не відразу. Приємно було читати ваші коментарі, навіть коментарі тих, хто коментував вперше. Я до речі, теж не відношуся до активних коментаторів, читаю дійсно дуже багато (мій гугл рідер переповнений американськими, французькими, російськими і українськими блогами), але майже ніколи не коментую.

До чого це я веду? До того, що цим скрап пакетом я хотіла подякувати тій людині, яка дійсно щиро коментує записи цього блогу, і робить це доволі часто і не жаліє на це свій час. Тому, прошу на мене не ображатися тих, хто залишив вчора або свій перший коментар, або один із не багатьох – я теж вас усіх ціную як читачів і дуже рада, що ви у мене є.

Але, оскільки людей, які коментують Зроби Сам(А) активно є, на щастя, більше ніж одна, тому і довелося провести жеребкування. До кінця вчорашнього дня Лесик вмовив мене розділити скрап пакет на дві частини і порадувати двох коментаторів. Тому, якщо ви не проти, я так і зроблю. Два пакети в дві пари загребущих рук.

І ще одне, є одна людина, яка вже декілька місяців коментує на Зроби Сам(А) практично кожен запис, ця людина (я думаю, вона знає що я зараз говорю саме про неї), також заслужила на маленький подарунок. Який саме я не скажу, хай це буде подвійним сюрпризом. Ваша адреса у мене є  (я про склад Нової Пошти), тому готуйтеся платити за пересилку 🙂 .

Вчора у коментярях ви підняли питання про суботню рубрику “цікаве за тиждень“, яку я перестала вести. Так, рубрика була хороша, але підготовка її відбирала у мене просто нереально велику кількість часу. Проте цікавими посиланнями я ділюся і досі, як у своєму гугл рідері, так і на сторінці у Facebook.

Ви можете підписатися на мої “рекомендації” у гугл рідері клікнувши на це посилання (для цього потрібно мати гугл аккаунт).

Або слідкувати за моїми постами у facebook (для цього потрібно додати мене у друзі)

Ділюся я цікавими знахідками не лише про скрап, але я про інші речі, які мені подобаються – красиві інтер’єри, смачні рецепти, оформлення вечірок, серіали і т.д (все на англійській мові).

І тепер можна перейти до загребущих рук. Перелік:

 1. murlikatam
 2. Nura
 3. Майя
 4. Рената
 5. *Ириска*
 6. tate
 7. mara_ko
 8. Espiritu
 9. detenish
 10. Sophy
 11. Solomiya
 12. mIra
 13. Viktoriya
 14. scrapmeri
 15. Vesnywka
 16. Sashka
 17. iriska
 18. Ludmila
 19. Lestata
 20. Іринка
 21. NaStYa=)
 22. IRINKA!
 23. Кошка Мёбиуса
 24. Nastinka
 25. Solomiya
 26. Savanna(Vika)
 27. Canadiya
 28. inotava
 29. leMonaDe
 30. БаНдИтКа
 31. olenoks
 32. Іванк@
 33. tania
 34. jane
 35. Sasha
 36. Жужа
 37. anyukha
 38. Velana
 39. Katerina
 40. MaxaFly
 41. Lenulya чи Alёnushka
 42. lil_soviet
 43. marusya-dv
 44. coquette
 45. ma6ynja
 46. Insolence
 47. Мао_23
 48. Irish Cream
 49. Алина
 50. karposhka
 51. Ліза
 52. Iverova
 53. Ukrainka
 54. Baridara

54 людини активно Зроби Сам(А) не коментують, тому щоб все було чисто і прозоро розповідаю як я проводила жеребкування. За допомогою random.org обирала переможця, перевіряла його активність, якщо коментатор коментував вперше, або це був один із не багатьох коментарів, я його пропускала і обирала переможця знову. Адже в умовах чітко вказано – активний коментатор. Тому давайте без образ.

І так, пакет №1 поїде до (пакети до речі практично аналогічні по об’єму і вмісту):

Найбільш загребущі руки в ...

mara_ko залишила в блозі 54 коментарі!

Найбільш загребущі руки в ...

Пакет №2 поїде до:

Найбільш загребущі руки в ...

IRINKA! залишила 89 коментарів!

Найбільш загребущі руки в ...

Ура! Аж гора з плеч – тепер можна із чистою совістю купувати нові скрап-штуки 😀 . Дівчата, чекаю на місто, номер складу, номер телефону та ПІБ отримувача на letrodectus@gmail.com. Нагадую, ви оплачуєте пересилку.

Усім дякую за учась. Приємного вам продовження вихідних.

SUBSCRIBE TO MY NEWSLETTER

43 Comments

  1. вітаю дівчат. Це так приємно отримувати цукерочки, чи просто подарунки

  1. Ура!!!! Мои загребущие ручки не зря вчера чесались. Спасибо,Яна! Моему хомяку так радостно. Хотя не считала себя супер комментатором, но точно знаю, что мои комментарии очень длинные (люблю я поговорить). Еще раз спасибо!!! и троекратное ура!!!
   Адрес отправлю по эл. почте.

   1. Мої незаздрісні, але радісні вам вітання 😉 У вас блог х широким списком зацікавлень, напевно стану тепер вашим ПЧ (як би я дізналась про його існування без ваших коментарів тут?)))

  1. Вітаю переможниць!!! Дуже рада за них!!! Всім творчого натхнення!!!

  1. Вітаю;)!!!
   Нагороди знайшли своїх переможців;)

  1. Яночка, спасибо большое!!! ВАУ!!!!!!!!!!! Спасибо за твою щедрость и положительные эмоции которые даришь!!!
   P.S.: я и не знала что всего оставила в твоем блоге 89 комментариев ))
   Спасибо всем за поздравления!

  1. ну вот стоило мне уехать на два дня, а тут такую радость пропустила, вот так мне невезет из Яночкиных запасов получить что-то , ну да ладно, все равно у Яны всегда интересно и много всего нового можно увидеть и узнать, за что ей огромное спасибо!!!!!

  1. Ян, я думаю,что никто не обижается)))
   Пы.Сы. Я свои 5коп вообще не ради пакетика оставляла) А просто как поддержка твоего поступка))))Так что меня нужно было вообще не включать в розыгрыш) Сама часто раздаю то,что лежит) Хомяк еще тот))))
   Девчоночки,поздравляю вас с обновками))))

  1. Вітаю щасливих обраниць! Яна, дякую вам за ще одне відкриття (для мене) – гугл рідер. Пішла опановувати….

   1. Ліза – гугл рідер (reader.google.com) річ неймовірно зручна – користуюся вже напевно більше 6 років ним і цілком задоволена. тому дійсно дуже раджу 😉

  1. Девчата действительно заслужили…а я в основном читаю..теперь буду знать, что лучше все так оставить каммент, а не просто читать ))))

  1. Вытаю переможниць!!! Вони дійсно багато коментують – не жалкуючи на це часу. Скажу чесно – мені завжди приємно, коли мені в блозі залишають коментар – проте їх не так багато… ((( Дівчата, продовжуйте й далі дарувати маленькі приємні радощі у вигляді ваших коментарів.

  1. Класно, вітаю з перемогою, надіюсь і я колись там буду )

  1. Девочки, всем спасибо за поздравления! Я вся в нетерпении жду, когда заветный пакет окажется в моих загребущих руках. И в связи с тем, что это третий мой выигрыш (в разных местах) и с тем, что дедушка Ленин завещал делиться, я сделаю нечто подобное (разбор скрапматериалов) и у себя и тоже поделюсь с желающими. Яночка, не сочтите за плагиат, просто вы подали хороший пример. Еще раз всем спасибо.

    1. Яна, спасибо. Ваш пакет получила. Всё в посылке суперское. Из этого пакета всё оставляю себе. А у себя наведу порядок (в смысле устрою разбор своих материалов) и подумаю как поделиться с желающими.

  1. Девочки, искренне поздравляю)))) Творческого вам вдохновения)))

  1. Девчонки, я сегодня после работы получила приз!! Спасибо Яночке за оперативность )) Завтра сфоткаю и в своем блоге выложу фото! Вдохновение обеспеченно!!! И чуть позже сама конфетку розыграю. Действительно, нужно делиться ))

  1. Вау!!! Дівчатка я виявилась третім нагородженим коментатором!!!! І отримала обалдєнний подарунок!!!! Забігайте до мого блогу і прочитайте все детальніше!!!

Like what you see? Drop me a comment! Thanks!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.