Місяць привидів на Зроби Сам(А) – Хеловін!

This post is also available in Українською мовою

Місяць привидів на Зроби Сам(А) - Хеловін!Сьогодні на Зроби Сам(А) стартує черговий марафон – Місяць Привидів :: Підготовка до Хеловіну. Хеловін – це одне із моїх найулюбленіших свят, на яке я з нетерпінням чекаю та до якого ретельно готуюся щороку. Вечірка на Хеловін для друзів – це просто таки обов’язковий мінімум, який я прагну виконати кожного року. І цей рік не виняток. Готуючись до цьогорічної вечірки я буду описувати процес створення декорацій та оформлення квартири на блозі, щоб кожен із вас, за бажанням, зміг зробити щось схоже. До речі, частину минулорічних фото можна глянути ось тут.

Трішки історії:

Хеловін святкують в останній день Жовтня – 31 числа. Його корені частково сягають Кельтської культури, а саме фестивалю Мертвих – Samhain, коли згідно місцевих вірувань зникала межа між мертвими та живим, та перші ставали небезпечними для останніх поширюючи хвороби та знищуючи врожай.  Також корені Хеловіну сягають Християнського дня Всіх Святих. В сучасний час це досить відокремлене від релігії свято.

Назва свята Halloween це скорочення від All Hallows’ Even (“All Hallows’ Eve”) [eve це скорочення even, старої версії для слова evening] від старо-англійського терміну eallra hālgena ǣfen, що означає “All Hallow’ Evening” і теж відомий, як День Усіх Святих.

Традицію сяткування Хеловіну у північну Америку завезли з собою ірландці, які імігрували до Америки рятуючись від голоду 1846 року.

У багатьох цей день асоціюється із чорно-оранжевими кольорами та вирізаними гарбузами. Традиційними для цього дня є treak-or-treat (діти переодягаються у костюми та стукаючи у двері сусідів просять цукерок), феєрверки, костюмовані вечірки, відвідування будинків жахів, перегляд страшних фільмів.

А на Зроби Сам(А) місяць привидів буде присвячений, перш за все, різноманітним саморобним декораціям на Хеловін, нескладним костюмам та навіть трішки їжі. Про скрапбукінг я теж не забула і підготувала декілька суто скрапових записів.

На черзі також конкурс, який стартує вже завтра.

Отож, хто такий же фанат Хеловіну як і я – приєднуйтесь, підписуйтесь на новини Зроби Сам(А) по rss або по e-mail щоб не пропустити нові записи.

До речі, раджу по трішки починати “запасатися” матеріалами, ось приблизний перелік того, що я буду використовувати прикрашаючи нашу квартиру:

 • біла або чорна нитка для в’язання;
 • великі чорні мішки для сміття;
 • чорна фарба-спрей, перманентне чорнило чорного кольору або перманентний маркер для підписування дисків;
 • білі парафінові свічки;
 • гарбузи різних розмірів;
 • штучні очі для пошиття іграшок;
 • бинт та марля;
 • чорна органза або капрон;
 • чорна та оранжева стрічка;
 • чорний та оранжевий глітер;
 • чорний папір/картон.

Повний перелік записів в рамках марафону (постійно оновлюється та доповнюється):

 1. Хеловін: як зробити павутину на стіну
 2. Власноруч декоровані бокали на Хеловін
 3. Хеловін: саморобні мініатюрні мітли
 4. Саморобний віночок на Хеловін – чудовий домашній декор
 5. Костюм на Хеловін – паща крокодила
 6. Хеловін: як зробити картонний капелюх для відьми

SUBSCRIBE TO MY NEWSLETTER

14 Comments

  1. Хеловін не святкую, але поєднання кольорів мені дуже подобається. Ще й деколи з фіолетовим теж гарно поєднуються. Обов’язково зроблю собі якусь дрібничку для піднесення настрою.

  1. А я ще ніколи не влаштовувала вечірки на Хелоуін! Але дуже хочу… Капці, як хочу.
   Так що акція – дуже доречна! 🙂

  1. Хелловин мы несколько раз праздновали в Академии, было просто ахово. Сами делали костюмы, вместо масок делали арт-макияж, даже парни. На дверях развешивали нарисованные тыквы, на стенах чёрных летучих мышек. Вообще, Яна, поддерживаю! Только не совсем поняла в чём заключается акция, что должны делать участники.

  1. колись в студентські роки святкували це свято. В мене навіть десь є фотка мене в класнючому костюмі, шили разом з мамою 🙂 для дому кожного року роблю якусь композицію з гарбузиків обов”язково.
   Цікаво буде почитати цього місяця, шо ти там вже понавипридумувала 🙂 чекаю з нетерпінням!

  1. Ух, я так ждала этот ваш пост! Перечитала прошлогодние – отпадные фото! Надеюсь мы сотворим что-нибудь эдакое Холлоуинское!!!

Like what you see? Drop me a comment! Thanks!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.