Міні записник для скрап-ідей

This post is also available in Українською мовою

Міні записник для скрап-ідейДекілька тижнів тому я нарешті придбала давно омріяну “скрап-іграшку” – брошурувальник Zutter Bind it all.

Мені завжди подобалися різноманітні альбоми, які скріплені за допомогою металевої пружини (з пластиковою пружиною якось не так – не те відчуття довершеності).

І ось нарешті я його випробувала – зробила елементарний міні записник для скрап-ідей (це навіть не записник, а “замальовник” – я завжди малюю те, що хочу зробити).

Перший раз не без помилок – уважно вчитуючись в інструкцію я все одно вставила пружину не зовсім так як треба, але на те він і перший раз.

Матеріали:

Ось так виглядає готовий записник:

Міні записник для скрап-ідей

Міні записник для скрап-ідей

тільки на фото побачила, що було б не погано обробити краї пилочкою для нігтів

Міні записник для скрап-ідей

Міні записник для скрап-ідей

SUBSCRIBE TO MY NEWSLETTER

10 Comments

  1. Очень красиво! А подскажи, где же все-таки можно достать ленточки Полька Дот? )

   1. Настик – дякую! стрічок нажаль вже немає у нашого постачальника, де можна такі знайти – без поняття. а ці що тут – із старих запасів

  1. Як же я мрію про брошурувальника!!!!!!!!!!!!!
   Яна – блокнот просто краса!

   1. Grushe4ka – дякую! брошурувальник – це просто мега річ, я правда поки що навколо нього тільки ходжу кругами і боюся щось зшивати (тільки цей блокнот зробила), але сподіваюся мандраж скоро пройде 🙂

  1. Так, той брошурувальник – то дуже круто 🙂 Рада, що мені пощастило побачити його в дії, на нашій скрап-зусирічі у Карпатах, та ще й заокруглювач кутів Round-It-All дуже сподобався – легко спрацьовує механізм, без лишніх зусилль 🙂

  1. Яно побачивши твій літній і веселий блокнотик я й собі захотіла зробити щось схоже!Якщо буде цікаво то заходь подивитись)
   а брошурувальник мабуть і справді мега-річ!

  1. Я теж купила цей брошурувальник,але ще боюсь його чипати)))) Яна.а пружину ти кусачками перекусила,вони ж в оригыналы довги?

   1. svetlana1975 – пружину першого разу Лесько перекусив якимось домашнім інструментом (не знаю яким саме), а другого разу не було нічого під рукою – то ми її ножицями обрізали. я ще не пробувала інструменти з того спец набору для нього

Like what you see? Drop me a comment! Thanks!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.