Моя майстерня. День 1 – вибираємо, купуємо та чіпляємо полички

This post is also available in Українською мовою

Моя майстерня. День 1 - вибираємо, купуємо та чіпляємо полички

Починалося все з “голої” стіни, вічно закиданого до неможливості стола та підлоги вкритої папером, обрізками, дироколами і т.д. Щоб щось знайти, довелося витрачати по 10 хвилин на пошуки, а потім усвідомлювати, що потрібна річ лежить під рукою, просто під купою висічок. В один прекрасний день моєму терпінню настав кінець і ми таки зібралися покласти цьому край.

Чесно кажучи я зовсім не сподівалася купити ТАКІ полички – білюсінькі, рівненькі, з гарним білим кріпленням – майже як IKEA (IKEA  це популярна американська фірма, що продає дуже красиві меблі) та ще й за такі гроші! (купували в Епіцентрі)

За чотири полички (одна 1,5м, одна 75см, та дві по 40см), 9 білих кріплень, море різних шурупів та саморізів, нове сверло ми заплатили близько 150 грн. Погодьтеся – готові полички в магазині коштують в рази дорожче, а тут не тільки дешево, але і “сам собі режисер” – як захотів, так і повісив.

Добравшись додому я придумала приблизне розташування поличок на стіні, накреслила схему і ми з Лесиком почали їх вішати. Одразу попереджаю – без шуруповертки тут не обійтися. Першу поличку ми чіпляли близько 2 годин, а все тому, що шурупи довелося закручувати вручну. Наступні три – за годину (із шуруповерткою). До речі, шуруповертку можна купити у тому ж епіцентрі приблизно за 100 грн.

Моя майстерня. День 1 - вибираємо, купуємо та чіпляємо полички

(Хуаніта тестує полички на міцність 😀 )

Я намагалася розташувати полички так, щоб між ними можна було вмістити основні формати паперу у вертикальному положенні:

Моя майстерня. День 1 - вибираємо, купуємо та чіпляємо полички

  • 30 см (навіть десь 32см) – для паперу 30х30см або формату А4 у вертикальному положенні (ще треба буде зробити папки для паперу);
  • по 20см  – для коробочок із відсортованими листівками, або для паперу меншого формату.

Вискладавши все на полички мені все одно було мало місця. Я не мала куди повісити рулони стрічок (склала їх один на одного), як поскладати дироколи (так щоб вони не займали пів полички), щоб вони були на виду, куди приткнути фігурні ножиці і т.д.

Моя майстерня. День 1 - вибираємо, купуємо та чіпляємо полички

Тому я подалася в епіцентр ще раз, але про це читайте вже завтра.

SUBSCRIBE TO MY NEWSLETTER

6 Comments

    1. Гарно придумано! В мене теж великі надії на полички. Якраз на днях сказала Енді, що хочу полички по всій хаті (щоб можна було ще свою кераміку приткнути). Дивно, думка про переїзд мене вже більше не засмучує, а навіть радує:)

    1. Чудовий куточок! Моя мрія – мати щось подібне! На данний момент я на етапі: “Щоб щось знайти, довелося витрачати по 10 хвилин на пошуки, а потім усвідомлювати, що потрібна річ лежить під рукою, просто під купою висічок”

    1. ТОлько увидела этот пост.) Надо срочно в эпицентр, думаю полочки стоят уже дороже, но все равно экономней)

Like what you see? Drop me a comment! Thanks!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.