“Морське” крісло

This post is also available in Українською мовою

Сьогодні я хочу продовжити тему іграшкових меблів. Як зробити іграшкове ліжечко ви можете подивитись ось тут.  А цього разу ми будемо робити іграшкове крісельце.

"Морське" крісло

Крісельце я робила за шаблоном. Шаблон безкоштовний для особистого використання:

"Морське" крісло

"Морське" крісло

Цього разу я вирішила зайнятися декупажем. Шаблон я роздрукувала на аркуші офісного паперу формату А5 (це половинка А4), вирізала і перевела по контуру на товстий картон. Таким чином отримала каркас крісла.  Я використовую палітурний картон товщиною 1.5 мм. Цей картон сірого кольору, тому спочатку я вкрила його одним шаром акрилового ґрунту (думаю, можна використати і білу акрилову фарбу, або взагалі білий картон).

"Морське" крісло

Таким чином я обробила всі деталі крісла, і дала їм висохнути:

"Морське" крісло

Готуючись до відпустки (а саме до оформлення морських фотографій) я купила собі серветки для декупажу на морську тематику.  Думаю що для багатьох із вас не секрет, як задекупажити якусь поверхню, але якщо де хто не знає то розповідаю.

Декупаж (фр. decouper – вирізувати) – декоративна техніка по тканині, посуду, меблям і ін., що полягає в скрупульозному вирізанні зображень з різних матеріалів (дерева, шкіри, тканин, паперу і т. п.), які потім наклеюються або прикріпляються іншим способом на різні поверхні для декорування.

Отже нам треба мати поверхню, серветку, ножиці і клей.  Я використовую спеціальний клей для декупажу, але майстрині декупажу кажуть, що можна використовувати звичайний клей ПВА.

"Морське" крісло

Коли все просохло починаємо декорувати крісло на свій смак. Я так сильно скучила за морем, так хочу у відпустку, що всі думки мої тільки про це, от і крісло вийшло “морське”. Прикрасила його мушлями (клеїла їх  на клей момент кристал), які ми ще два роки назад привезли з моря. Дочекалися вони свого зіркового часу:

"Морське" крісло

"Морське" крісло

Сподіваюсь цей майстер клас стане вам у нагоді.

SUBSCRIBE TO MY NEWSLETTER

8 Comments

    1. Алла, так классно виглядає крісло. О це фантазія! Аж на море захотілося 🙂

    1. Цікаво)))я буквально вчора придумала задекупажувати свій мобільний…але ще вагаюсь з фоном…хотілось би щось в стилі “стимпанк”…але я таких серветок не зустрічала…

Like what you see? Drop me a comment! Thanks!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.