Маки

This post is also available in Українською мовою

Сьогодні за планом мав вийти ще один запис до Дня Батька, але моя фантазія пішла у відпустку і нічого крім банальної “футбольної” листівки я вигадати не змогла. Тому сьогодні я покажу сторінку (листівку соромно показувати), яку я зробила декілька днів тому. Надихнули мене роботи із фотогалереї і новий “соковитий” папір Sweet Summetime.

Матеріали:

Цьому фото на днях виповнилося рівно два роки – в той день  ми з Лесиком їхали на екскурсію в Замок Байди Вишнівецького та до Джерела Святої Анни, а по дорозі додому випадково натрапили на ось таке безкрає поле маків.

Маки

Люблю це фото – воно не перевантажене різними кольорами, основні кольори надзвичайно насичені та відразу “чіпляють” погляд. І головне – я так люблю червоний! …А маки дійсно класно пахли!

Маки

Фото роздруковане на принтері відразу із білими полями. Для тих, хто не знає як це робиться, ось маленьке пояснення на прикладі Photoshop CS3:

Крок 1: відкриваємо фото, редагуємо його, образаємо до потрібних розмірів – словом робимо стандартні маніпуляції із фотографією. В цій статті я описувала як я редагую фото для блогу, ці інструкції можна також частково використати щоб відредагувати фото для друку.

Крок 2: Натискаємо File Print. Якщо у вас російськомовний фотошоп, то потрібно натискати відповідно Файл – Печать:

Друк фото із білими полями із Фотошопа

Після цього повинно відкритися вікно підготовки для друку:

Друк фото із білими полями із Фотошопа

Крок 3 (пропускаємо): На цьому етапі я зазвичай натискаю кнопку Page Setup  і обираю тип паперу і якість друку, але оскільки ці налаштування в залежності принтера різні, то цей пункт ми пропустимо.

Крок 4: Далі звертаємо увагу на напис “Center Image“, що відповідає за відцентрування зображення на листі:

Друк фото із білими полями із Фотошопа

З метою економії паперу фото будемо розміщувати не по центру, а збоку із відступом в 5 мм. Тому біля напису Center Image забираємо галочку:

Друк фото із білими полями із Фотошопа

Знявши цю галочку, поля top (зверху) та left (зліва) стають активними. Далі в цих полях (top та left) потрібно вказати відступ фото від краю листа. Я зазвичай вказую 0,5 (що означає 5 мм від краю листа):

Друк фото із білими полями із Фотошопа

Зверніть увагу, фото вже розташоване не по центру листа, а зверху та збоку із маленьким білим відступом.

Крок 5: Далі потірбно вказати розмір фото. Знайдіть напис Scaled Print Size та в полі Height та Width вкажіть розмір фото в см (не беручи до уваги білі поля).

Друк фото із білими полями із Фотошопа

Я обрала розмір 15х11,25 см + 0,5 см з кожного боку. Натискаєте кнопку Print і друкуєте!

Заголовок сторінки – слово “Маки” я вирізала на машинці Cricut, навмисне підібрала такий кострубатий шрифт. Взагалі цією машинкою я користуюся вкрай рідко, але для створення унікальних заголовків – це просто мрія скрапера, адже вашу фантазію не обмежують готові форми, які вирізають ножі (як у машинці Cuttlebug), та й розміри можна встановлювати від найменших до гігантських 30 см!

Літери приклеєні на клей з набору глітеру від Марти Стюарт, користувалася цим клеєм для таких потреб вперше, залишилася дуже задоволена – тоненький кінчик тюбика дозволяє охайно наносити клей навіть на найтонші ділянки літер:

Заголовок сторінки я вирізала на машинці Cricut

На цій сторінці я спробувала поекспериментувати з великим брадсами і теж залишилася задоволена, особливо мені подобається “сонячний” брадс по центру:

Sweet Summertime - брадси

По краях сторінка прострочена білими нитками, що створює ілюзію рамки, ну і звісно ж на сторінці є дата – літо 2008:

Sweet Summertime

SUBSCRIBE TO MY NEWSLETTER

14 Comments

  1. Фото, неймовірно гарне. Сторіночка, по літньому гаряча. Виконання , просто СУПЕР. Спочатку в мене склалося враження, що це цифрова сторіночка.:)

  1. Класнюща сторінка-така яскраво-тепло-літня!!!!!!!!!! І фон такий, який ви в магазині на сайті поставили=))) Класний!

   1. Grushe4ka – дякую 🙂 я від цього фону просто млію – один із моїх улюблених з цього набору!

  1. Как я люблю такие твои посты! Они такие неожиданные и подробные, а главное-полезные, пиши их чаще 🙂

   1. Настя – дякую! я теж дуже люблю саме такі записи – коли плануєш одне, а тут так спонтанно виходить написати щось зовсім інше 🙂

  1. Яночко, дуже цікава листівка. Ця ні на яку іншу з Ваших не схожа. І дизайнерське рішення лаконічне, я вже не кажу про кольорову гаму…І величенькі брадси – доречні. Дякую за позитив !

  1. ПОДИВИЛАСЬ ФОТОГАЛЕРЕЮ З ЦИМ ПАПЕРОМ. ФАНТАЗІЇ НЕМА МЕЖ – РЕЗЮМЕ !

  1. А ЯК З ЦИМ НАБОРОМ ГЛІТЕРІВ ВИРОБЛЯТИ ЛІТЕРИ ТАКІ ? МОЖЕ Є МАЙСТЕР-КЛАС ?

  1. яка позитивна сторінка! дуже цікаво вийшло з брадсами. і ти гарна в маках 🙂 дякую за роз”яснення з фотошопом.

  1. гарненька сторінка!
   окреме дякую за пояснення по фотошопу, хоча особисто у мене, як виявилось проблема була в іншому — фотошоп мені “не відповідав” на мої “маніпуляції” і я думала, що роблю щось не так, а виявилось просто що йому не вистачало оперативної пам’яті, банально :-)) але я думаю, що твоє таке детальне пояснення обов’язково стане комусь в нагоді!

Like what you see? Drop me a comment! Thanks!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.