Майстер клас – робимо паперові спіральні квіти

This post is also available in Українською мовою

Майстер клас - робимо квітиТакі спіральні квіти з паперу я вперше побачила, здається, у когось із польських майстринь.

Зараз багато хто підхопив цей тренд, що прийшов чи то із Заходу чи то з Америки і використовує їх у своїх роботах. Тому якщо хтось із вас ще не встиг спробувати зробити такі паперові квіти, то показую по-кроково як робила їх я.

Дещо схожі спіральні квіти, але зроблені трішки по-іншому ви вже могли бачити у цьому записі:

Рамочка на стіну із заготовки для альбому

Спочатку я вирізала круги. Для цього я використала картонку зі скотчу. Можна намалювати круг циркулем, або ж відмалювати від іншого круглого предмету, який є під рукою.

Майстер клас - робимо квіти

Далі я розрізала круг як спіральку. Я це роблю від руки. Але щоб було спокійніше можна спочатку відмалювати малюнок простим олівцем і вирізати по ньому.

Майстер клас - робимо квіти

Потім я пальцями почала скручувати папір, починаючи це робити не з середини спіралі, а з краю.

Майстер клас - робимо квіти

Тут на фото добре видно, де треба починати скручувати, але тісно-тісно, не так як на фото. Потім звісно я все почала спочатку, після того, як сфотографувала цей крок роботи.

Майстер клас - робимо квіти

Коли я закінчила скручувати папір, то закріпила кінчик за допомогою гарячого пістолету (можна і звичайним клеєм), але головне, щоб було надійно.

Майстер клас - робимо квіти

Закріпивши кінчик квітка ще не тримає свою форму, але не розкручується повністю.  Тому додатково на дно квітки я знову додала гарячого клею і зафіксувала всю “конструкцію”.  Проте саме на цьому етапі роботи квітка трошки розкручується і це добре, так як потім це надасть їй пишності.

Майстер клас - робимо квіти

Квітка в мене готова.  Як на мене, то такі квіти чудово прикрасять сторінки чи листівки. Ражу спробувати зробити і вам!

Майстер клас - робимо квіти

Інші майстер класи по виготовленню паперових квітів:

Майстер клас – робимо паперові квіти за допомогою фігурних дироколів Dovecraft. Детальні покрокові інструкції із якісними фотографіями.

Робимо об’ємні паперові квіти за допомогою фігурного дироколу Dovecraft та звичайних ножиць. Детальні покрокові інструкції із якісними фотографіями.

Інші варіанти виготовлення красивих паперових квітів:

Клік на фото щоб перейти до запису із майстер класом.

Майстер клас – робимо паперові квіти (#2) Майстер клас – робимо паперові квіти за допомогою фігурних дироколів Dovecraft Майстер клас – робимо об’ємні паперові квіти за допомогою ножиць та дироколу Квіти із фетру за допомогою ножів та машинки для різання Квіти з паперу для весняного декору Паперові квіти (орігамі)

 

SUBSCRIBE TO MY NEWSLETTER

14 Comments

  1. Свет, очень красиво!!!!!! умница, спасибо! Я все хочу попробовать эти цветы сделать и никак не знала с чего же начать,а тут такой подробный МК! спасибо)

  1. О, як я хотіла навчитись робити такі квіти!!! Дякую!) Я довго шукала мк, та натрапляла лише з використанням інструменту для квілінгу, а виявляється без нього можна обійтись!)

   Яно, а можна ще мк по тим зеленим квіточкам , що на картинці?) пліііз!!!

  1. Давно задивлялась на ці квіти. Дякую за майстер-класс. Вже зранку скрутила одну 🙂

  1. Дякую, Світланко! Вже навіть одну собі таку квіточку скрутила!

  1. Вав виглядає дуже гарно і просто! Обовязково дома спробую.

  1. очень красиво и главное, мне сейчас очень в тему – как раз у меня пошла цветочная мания, делаю цветы сама 🙂 спасибо 🙂

  1. ой, яка краса!
   Я просто мріяла десь знайти такий МК!
   Дякую!!!

  1. цветочки такие очень нравятся, пробовала их сделать, но не совсем понимала, как закрепить, ведь раскручиваются… теперь поняла, спасибо! 🙂

Like what you see? Drop me a comment! Thanks!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.