Мавпа із шкарпетки

This post is also available in Українською мовою

Цей туторіал я знайшла на сайті web-goddess.org і не змогла обійти його стороною. Тому з дозволу Крістін викладаю переклад інструкцій. Сподіваюся, тобі сподобається робити цю мавпочку, а малюку – гратися нею 🙂 .

Матеріали: пара шкарпеток (смугастих або однотонних), швейна машинка, ґудзики (2 шт. для очей), лінійка, ручка чи маркер, ножиці, синтипон або вата, голка та нитки.

Інструкції:

Крок перший. Виверни шкарпетку, поклади її так, щоб п’ятка була по центру як на фото.  Розділи шкарпетку лінією по центу від п’ятки до вільного краю на дві рівні частини (це будуть ноги).

Крок другий. Зший ноги (зроби два шви між накресленою лінією на відстані 1см), нижній край (стопу) заокругли (див. фото):

Крок третій. Акуратно розріж зшиту шкарпетку по лінії як це показано на фото. Не ріж далі шва.

Крок четвертий. Використовуючи отвір під п’яткою, виверни мавпу. Напхай шкарпетку ватою чи синтипоном.


Крок п’ятий. Міцно зший отвір, через який ти просувала вату.

Крок шостий. Візьми другу шкарпетку. Виверни та поклади її так як на фото. Намалюй лінію 2см від краю (з протилежної до п’ятки сторони) – це буде хвіст. Його можна зробити ширшим, але слідкуй, щоб він не заходив на п’ятку (з п’ятки зробимо голову):

Крок сьомий. Зший по лінії (не зшивай носок шкарпетки), заокругли протилежний край, відріж зшиту частину (хвіст), також відріж носок. Виверни хвіст та напхай його ватою.

Крок восьмий. Розріж залишки шкарпетки на три частини як на фото. Коротша ліва частина – на вуха, середня – на голову, права – на руки.

Крок дев’ятий. Руки. Розріж довший правий шматок на дві частини по довжині та зший їх. Зший один край, інший залиш вільним. Напхай вату.

Крок десятий. Вуха. Візьми ліву частину із пункту 8. Розріж тканину так само як і у попередньому пункті. Ще раз розріж, цього разу по ширині. Ти повинна отримати 4 квадратних шматочки.

Склади їх по два та намалюй заокруглену форму для вуха. Зший, залишаючи один край вільним. Напхай вату.

На цьому етапі всі частини мавпи готові. Акуратно приший руки, вуха та хвіст до тулуба. Не забудь підгинати тканину під час пришивання деталей до основної частини.

Залишилося пришити голову. Із п’ятки (крок 8) зроби рот. Міцно приший його до верхньої частини тулуба (але не надто високо) одночасно напихаючи його ватою та роблячи його об’ємним. По-боках приший вуха:

І нарешті приший очі (із ґудзиків):

Мавпа готова! Залишилося дати їй (чи йому) їм’я та подарувати малюку :).

Update! Ось перша мавпочка Марсель виконана за цими інструкціями.

SUBSCRIBE TO MY NEWSLETTER

11 Comments

    1. я таку пошила на канікулах. правда вручну.
      дякую

    1. Я зробив меншому брату йому півтора року йому дуже сподобалось

    1. Класна мавпочка!! Потрібно буде десь зробити))

Like what you see? Drop me a comment! Thanks!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.