Лист Діду Морозу

This post is also available in Українською мовою

Сьогодні на блозі Зроби Сам(А) до роботи приступає новий дизайнер – Алла Майстренко. Ви вже могли бачити її роботу декілька тижнів тому в рубриці “гостьовий пост” – Хитрощі оформлення скрап сторінки. Алла працюватиме дизайнером до кінця грудня, і сподіваюся, продовжить роботу у новому році.

А Світлана Нагорна нас тимчасово покидає у зв’язку із підвищенням та збільшенням навантаження на роботі. Сподіваюся, покидає вона нас не надовго і повернеться із новими силами та свіжими ідеями.

А тепер переходимо до роботи Алли. Не забувайте, під заголовком статті завжди є ім’я автора:

Лист Діду Морозу

Будь-ласка, звертайте на це увагу коментуючи роботи. Дякую!

Лист Діду Морозу

Напередодні Нового Року ми з дочками обов’язково пишемо листа Діду Морозу. Цього року для різноманітності мені захотілося зробити конверт для листа, але не звичайний, а начебто вкритий коринкою льоду (ідею побачила у Тіма Хольца).

Матеріали:

Спочатку робимо заготовку конверта:

Лист Діду Морозу

Заокруглюємо кути:

Лист Діду Морозу

На звичайному офісному папері роздуговуємо надписи та приміряємо на місце приклеювання, щоб вірно надрукувати на скрап папері:

Лист Діду Морозу

Примірявши, друкуємо написи на скрап папері та вирізаємо прямокутник розміром 9,5см на 12,5см. Тонуємо краї білого аркуша з адрсетою та конверта:

Лист Діду Морозу

Лист Діду Морозу

Фігурними ножицями вирізаємо “марку” з подарунком і тонуємо її:

Лист Діду Морозу

Підбираємо висічку та склеюємо все за допомогою клеєвого діспенсера (до речі, дуже зручна річ – можна наклеїти фрагмент, і якщо не сподобалось положення, знову відклеїти та приклеїти на нове місце) або двостороннього скотчу:

Лист Діду Морозу

За домопогою машинки CuttleBug від та папки для тиснення робимо тиснення на шматочку цупкого пластику від якоїсь упаковки (я використала упаковку від ножів Spellbinders). Ось який результат, мені дуже подобається, наче морозні візерунки на вікні:

Лист Діду Морозу

спочатку я зробила таке тиснення, але потім передумала, і взяла не такий насичений малюнок.

Обрізаємо наш візерунок до розміру 10х13, заокруглюємо кути, та кріпимо за допомогою брадсів:

Лист Діду Морозу

Щоб лист легко заходив у конверт і не чіплявся за «ніжки» брадсів, закриваємо їх, приклеївши зверху кружечки:

Лист Діду Морозу

І тільки зараз склеюємо конверт. Можна писати листа та відсилати Діду Морозу.

Лист Діду Морозу

SUBSCRIBE TO MY NEWSLETTER

14 Comments

  1. Замечательный вариант конвертика! А идея с пластиком меня вообще сразила на повал! Надеюсь Дедушка Мороз оценит такие старания и принесет достойный подарочек под елочку как дочичке так и маме- мастерице!

  1. Спасибо за замечательную идею с пластиком! Я как знала что эти упаковочки от ножей пригодятся – хранила их И вот пришло время их использовать!!!

  1. Дуже сподобався цей варіант листа Діду Морозу! Головне, що, якщо діти були задіяні, то, зрозуміло, що конверт потрібно захистити від мокрого снігу пластиком! Класний винахід!Браво, Алла!!!

  1. Потрясающая идея,очень необычно и оригенально.Спасиба за чудесный МК

  1. Дійсно, дуже гарний вийшов конвертик. І ідея з пластиком супер! Дякуємо за науку 🙂

  1. Дуже дуже гарно)) скажіть будь0ласка де ви купуєте оцю штукенцію щоб заукруглювати кути??

  1. дівчата, я дуже всім вдячна за такі позитивні відгуки.Я дуже хвилювалася за мій перши майстер клас у ролі дизайнера, і тепер на крилах ваших відгуків готую нову роботу.
   Уля заокруглювачи бумають у Яни в магазині, але якщо цікавить конкретно мій, то це Crop A Dile Corner купляла я цого на ebay ось так вын виглядає http://cgi.ebay.com/Crop-Dile-Corner-Chomper-Cutter-We-R-Memory-Keepers-/290505312027?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item43a377471b

  1. морозные узоры на пластике – бесподобная красота! ни за что не догадалась бы наверное сама, если бы не увидела этот МК от Аллы. Спасибо за идеи!

Like what you see? Drop me a comment! Thanks!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.