Листівки Up Up & Away

This post is also available in Українською мовою

Листівки Up Up & Away

Я вважаю, що з одного і того ж паперу можна зробити абсолютно різні за настроєм роботи. Для цього треба лише підібрати відповідний декор та додаткові матеріали.  На прикладі набору паперу Up Up & Away від First Edition (який, на мій погляд, являється 100% хлопчачим) я покажу різні листівки на День Народження: романтичну жіночу, лаконічну чоловічу та веселу дитячу.

Матеріали:

Вибравши найбільш нейтральний аркуш зеленого кольору, я вирішила зробити листівку на День Народження моєї мами.

Листівки Up Up & Away

Я взяла фіолетовий аркуш з тисненням, яке нагадує малюнок на основному папері. В якості декору використала стрічку, квіти, стрази та штампи у  вибраних кольорах: салатовому та фіолетовому. З відповідного листочка вирізала тег, виштампувала на ньому привітання. Мої улюблені фіолетові чорнила Misty Meadow Color Box Pigment Cat’s Eyes останнім часом штампують зовсім блідо, тому привітання я навела зверху гелевою ручкою відповідного кольору з блискітками. У верхній частині виштампувала метеликів.

Друга листівка – стримана чоловіча.

Листівки Up Up & Away

Для верхньої частини та підложки для привітання я використала зворотну сторону паперу – вона без малюнку. Рамочка приклеєна на об’ємний скотч. Під привітанням та у кутах – краплинки Liquid Perls.

Ну і звичайно, не обійшлося без дитячої листівки.

Листівки Up Up & Away

Хвилясті бордюри зроблені за допомогою заокруглювача кутів. Пташка вирізана з аркуша з тегами, а хмаринка – з листа з відповідним малюнком. Деякі елементи на папері вкриті глітером. Хмаринка з привітанням приклеєна на прозорі об’ємні квадратики.

Листівки Up Up & Away

Як бачите, навіть з дитячого хлопчачого набору можна зробити чоловічі або навіть  жіночі листівки, треба лише пофантазувати!

SUBSCRIBE TO MY NEWSLETTER

6 Comments

    1. дуже гарно! особливо перша сподобалась – так класно співпадають тиснення і візерунок на папері

    1. Дуже гарні листівочки:)) мені найбільше з пташечками сподобалась;)

    1. Маша, чудові листівки! Дійсно, здавалося б набір хлопчачий, а листівки можна і для дівчат робити 🙂 дякую тобі за чудові приклади!

    1. открыточки чудесные – все просто и лаконично!!!!!

    1. Цікаві листівочки! А у мене якраз, після створення альбому ще лишилися залишки такого ж паперу… Дякую за ідеї!

Like what you see? Drop me a comment! Thanks!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.