Листівки за скетчами від Зроби Сам(А). Скетч #1.

This post is also available in Українською мовою

Пройшло не так багато часу від старту наших перших шаблонних (уже зараз безшаблонних) завдань і ми вирішили параленьно почати проводити ще одні завдання – листівки за скетчами. Таким чином Зроби Сам(А) пропонуватиме вам два завдання для виготовлення листівок щомісяця.

Наш перший скетч для листівок:

Листівки за скетчами від Зроби Сам(А). Скетч #1.

На основі серії рожевих листівок-валентинок

Усі попередні скетчі, до речі, ви можете знайти на сторінці Скетчі.

Роботи наших запрошених дизайнерів для вашого натхення:

Katerina:

Листівки за скетчами від Зроби Сам(А). Скетч #1.

Листівка – весняна, виконана в рожево-блакитній гаммі. Скрап папір підібрано з різних коллекцій, одна з яких це Prima Madeline. Висічка використана з набору Brenda Walton Flora & Fauna Apothecary Label від K&Compani, та задекорована за допомогою лаку для створення глянцевого эффекту Glossy Accents.

Velana:

Листівки за скетчами від Зроби Сам(А). Скетч #1.

В роботі використала: папір New Leaf від First Edition, бордюрний дирокол MS Doily Lace, штамп, чорнила Distress – tea dye, antique linen; вощений шнур, квіти, напівперлинки.

scarpmeri:

Листівки за скетчами від Зроби Сам(А). Скетч #1.

Для створення листівки використала: папір із набору Prima Jack n’Jill, гудзик, квіти, вощений шнур.

Анастасія:

Листівки за скетчами від Зроби Сам(А). Скетч #1.

При изготовлении открытки я использовала лист двухсторонней бумаги 30х30 от Echo Park, лист с наклейками из той же коллекции и фигурный дырокол от Маrtha Stewart “Scallop Dot Edger Punch”.  Круг вырезан круговым резаком. Наклейки-сердечки были дополнительно посажены на двухсторонний скотч и украшены половинкой жемчужины.

З нетерпінням чекаємо на ваші роботи до 17 лютого 2012 року включно. Випадковий переможець отримає подарунок від нашого магазину, а три кращі роботи (або й більше) будуть опубліковані в блозі Зроби Сам(А). Ми також оберемо одного або декількох запрошених дизайнерів для наступного завдання.

Будь-ласка, ознайомтеся з правилами участі в наших завданнях.

Цього місяця ви маєте можливість виграти ось такий подарунок від нашого магазину – набір паперу Rose Colored Glasses та набір паперу Lydia:

Добавити посилання на свою роботу ви можете скориставшись сервісом inlinkz. Просто натисніть на кнопочку “add you link” та заповніть відповідні поля. В полі URL вкажіть посилання на конкретний пост із вашою роботою (не на блог в загальному), в полі Name – ваше ім’я/нік, в полі Email вашу імейл адресу.SUBSCRIBE TO MY NEWSLETTER

21 Comments

  1. Очень хорошая идея с такими частыми конкурсами!!!! Ура! Будем участвовать! Девочки, открытки дизайн-команды – полный восторг!!!!

  1. Клас, цікаве завдання. Ніколи не пробувала себе у роботі із скетчами. Якраз буде така нагода ;))))

  1. Ой забула написати про роботу дизайнерів. Всі роботи дуже гарні і цікаві але одну відмічу, це листівка scarpmeri: мені найбільше до душі припала.

  1. з черговим дебютом вас 🙂
   навіть не дивно, що роботи дизайнерів такі гарні, адже скетч чудовий!

  1. Яна, спасибо за приглашениев качестве дизайнера. Работы девочек просто замечательные. Ты так и не получила моё письмо с фотографией открытке в лучшем качестве? 🙁

  1. Дуже гарний скетч. І роботи дизайнерів теж, але найбільше сподобалась робота Velana)))

  1. Роботи дизайнерів дійсно чудові, просто супер 🙂

  1. Обожаю работать со скетчами. Постараюсь принять участие. Работы дизайнеров милые.

  1. Чудесные работы! Очень понравилась работа Velana. Обязательно буду участвовать!

  1. Хотілось би й себе спробувати у такому завданні, ще ніколи не робила листівок за скетчами :))

  1. Работы такие разные, а скетч один…так удивительно, что каждый видит “скетч” по-своему и очень интересно наблюдать разное воспроизведение…Девочки просто умнички:)

   1. Так дійсно дуже класно, що можна відчути зовсім різний настрій в різних роботах за одним скетчем))Дивовижні речі…

  1. Яна,чтото у меня не получается добавить еще одну открытку. пишет вы уже сделали запись и через 5сек. вернетесь на страницу. и так 2й день(((

Like what you see? Drop me a comment! Thanks!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.