Листівки за скетчами від Зроби Сам(А). Скетч #4

This post is also available in Українською мовою

Ви готові до наступного завдання? Сподіваюся, у цій перед-великодній метушні (або ж вже після Великодніх свят) у буде вільна хвилинка щоб зайнятися улюбленою справою – зробити листівку та взяти разом з нею участь у нашому конкурсі.

Листівки за скетчами від Зроби Сам(А). Скетч #4

Усі попередні скетчі, до речі, ви можете знайти на сторінці Скетчі.

Ну що ж, переходимо до неперевершених робіт наших запрошених дизайнерів:

Оля-kostromka:

Листівки за скетчами від Зроби Сам(А). Скетч #4

Для своей открыточки я использовала чудесную польскую бумагу из коллекции Spring awakening, дизайнер которой Karola Witczak. Карточка для журналинга с надписью из этой же коллекции, цветочек вишни, гортензии, гипсофилы, тычинки, вырубка бумажная, жемчужинки, жидкий жемчуг, клейкое кружево Heyda

Катя:

Листівки за скетчами від Зроби Сам(А). Скетч #4

Скетч я повернула проти годинникової стрілки і в результаті отримала ось таку Великодню листівочку. Поєднуючи три абсолютно різні набори паперу вийшла весняно – дитяча листівка. Папір використала з таких наборів як “Яблочный спас” від Studio Scrapbooking, Pets від Dovecraft, і Prima Romantique.

Татьяна:

Листівки за скетчами від Зроби Сам(А). Скетч #4

В этой работе использовала бумагу производителей MME, 7gypsies и TPC Studio, бархатную натирку, шебби ленту, плетеный шнур, цветок гардении и тюльпаны. 

tory:

Листівки за скетчами від Зроби Сам(А). Скетч #4

Таня:

Листівки за скетчами від Зроби Сам(А). Скетч #4

Использовала: основа-акварельная бумага, бумага в горох, кусочек шитья, атласная ленточка в горох, бубенчик на бантике, стразы, фловер софт на бабочках, высечки бабочек, тычинки, цветочки, круг вырезала и сделала тыснение, и штамп с днем рождения, по краю клеевой глитер.

artv157:

Листівки за скетчами від Зроби Сам(А). Скетч #4

Використала  скрап папір  K&Company – Life’s Journey, плівку від Тіма Хольца, висічки камери та марки з паперу Graphic 45, дирокольні деревця, ґудзики, металічну підвіску годинник. Надпис та зображення трави нанесені золотою пудрою ембоссінгом.  Марочка приклеєна на вспінені квадратики, все інше пришите.

Incanta:

Листівки за скетчами від Зроби Сам(А). Скетч #4

Використала скрап папір марки Tilda, біле мереживо, червоний вощений шнур, брадс, білу акрилову фарбу. Один метелик відштампувала рожевим чорнилом, інший зробила в техніці гарячого ембоссінгу білою пудрою. Метелики та напис наклеїла на об’ємні клеєві квадратики.

Агрум:

Листівки за скетчами від Зроби Сам(А). Скетч #4

Использовала скрапбумагу, ленточку, стразы на клейкой основе. Надпись сделала на машинке. Цветочек самодельный – при помощи дыроколов, а детальки скрепила на брадс.

З нетерпінням чекаємо на ваші роботи до 18 травня 2012 року включно. Випадковий переможець отримає подарунок від нашого магазину, а три кращі роботи (або й більше) будуть опубліковані в блозі Зроби Сам(А). Ми також оберемо одного або декількох запрошених дизайнерів для наступного завдання.

Будь-ласка, ознайомтеся з правилами участі в наших завданнях.

Подарунок – набір для 3D декупажу з глітером із колекції Tea Party – Glitter Decoupage Pad, 20х20 см, 6 аркушів:

Листівки за скетчами від Зроби Сам(А). Скетч #4

Добавити посилання на свою роботу ви можете скориставшись сервісом inlinkz. Просто натисніть на кнопочку “add you link” та заповніть відповідні поля. В полі URL вкажіть посилання на конкретний пост із вашою роботою (не на блог в загальному), в полі Name – ваше ім’я/нік, в полі Email вашу імейл адресу.SUBSCRIBE TO MY NEWSLETTER

12 Comments

  1. Очень впечатлила работа Татьяны. Не могу сказать, чем, но глаз зацепился за нее. Пойду посмотрю подробности у нее в блоге.

  1. Неймовірно красива робота Тані- молодець) Дуже ніжна і мила листівка tory)

  1. Вау! який скетч прекрасний! дівчатка дизайнери_Ваші роботи такі свіжі та надихаючі!!!Дякую!;-)за надхнення)

  1. Татьяна, Tory,artv157 – дівчатка молодці, дуже красиві роботи!І скетч красивий – після свят треба щось придумати)))

  1. Ура! – нове завдання, Яночка не втрималась без роботи :))) Дуже гарний скетч і цікаві роботи дизайнерів! Для себе відмічу роботи Оля-kostromka, Татьяна, artv157( що правда на цій роботі скетч я не розгледіла, але сама листівка гарненька), Ну і листівка Олічки Агрум -така ніжна, рожевинька:))) Дякую всім дизайнерам за таке натхнення!!

  1. Всі листівки дуе гарні.Листівка Олі-kostromka дуже ніжна та гарна,по-справжньому весняна.А листівка Каті така яскрава і,здається,єдина великодня серед усіх.

  1. Роботи чудові, навіть не можу сказати яка сподобалась найбільше… І я також обов’язково прийму участь.

  1. Чудовий скетч! і дизайнери молодці! особливо Оля! дуже ніжна робота!

  1. очень интересные и впечатляющие работы! вдохновляют!
   спасибо за скетч!!!

  1. Я усвідомлюю, що моя робота (під номером 39) вийшла розмитим фото. Я не хотіла нікого образити неякісним фото. Мені був важливий сам факт встигання на це завдання. Дякую 🙂

Like what you see? Drop me a comment! Thanks!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.