Листівки за скетчами від Зроби Сам(А). Скетч #15

This post is also available in Українською мовою

Настав час розпочати наше наступне завдання! Ось наш новий скетч:

Листівки за скетчами від Зроби Сам(А). Скетч #15

Усі попередні скетчі, до речі, ви можете знайти на сторінці Скетчі.

Роботи запрошених дизайнерів цього завдання:

Надежда:

Листівки за скетчами від Зроби Сам(А). Скетч #15

Velana:

Листівки за скетчами від Зроби Сам(А). Скетч #15

Anastasia_Antonova:

Листівки за скетчами від Зроби Сам(А). Скетч #15

Марта Мазурик:

Листівки за скетчами від Зроби Сам(А). Скетч #15

Viktoriya:

Листівки за скетчами від Зроби Сам(А). Скетч #15

Elena:

Листівки за скетчами від Зроби Сам(А). Скетч #15

Наташа:

Листівки за скетчами від Зроби Сам(А). Скетч #15

Таня Tubloko:

Листівки за скетчами від Зроби Сам(А). Скетч #15

coquette:

Листівки за скетчами від Зроби Сам(А). Скетч #15

Ладыжева Ира:

Листівки за скетчами від Зроби Сам(А). Скетч #15

З нетерпінням чекаємо на ваші роботи до 24 травня 2013 року включно. Три кращі роботи (або й більше) будуть опубліковані в блозі Зроби Сам(А). Ми також оберемо одного або декількох запрошених дизайнерів для наступного завдання.

Будь-ласка, ознайомтеся з правилами участі в наших завданнях – правила оновлені. Обов’язково розміщати лише посилання на цей запис. Банер розміщати не обов’язково.

Подарунок – подарунковий сертифікат на суму 60 грн у нашому магазині.

Добавити посилання на свою роботу ви можете скориставшись сервісом inlinkz. Просто натисніть на кнопочку “add you link” та заповніть відповідні поля. В полі URL вкажіть посилання на конкретний пост із вашою роботою (не на блог в загальному, посилання що ведуть на блог в загальному будуть видалені та в конкурсі приймати участь не будуть), в полі Name – ваше ім’я/нік, в полі Email вашу імейл адресу.

SUBSCRIBE TO MY NEWSLETTER

24 Comments

  1. Дуже цікавий скетч, роботи дівчат классні, молодці! Особливо вразили листівки Вікторії та Анастасії)

  1. Які чудові роботи запрошених дизайнерів!!!Чудове завдання)

  1. прекрасный скетч и очень красивые работы дизайнеров!

  1. згадала що у мене теж є листівка за цим скетчем 😀 додала її в посилання як приклад 🙂

   1. я когда ее увидела, сразу поняла, что по этому скетчу 🙂 она классная!

  1. Ой, скетчик дійсно надихає, ну, надіюсь вже приступлю, сесія вже майже минула=)))
   Яно, ще хотіла запитати, я робила замовлення у магазині та хотіла зразу розрахуватись карткою, але чомусь не вийшло, тому я думала, що замовлення вже було скасоване=((( І мені так стало соромно, коли я прочитала на пошті, що я “погана дівчинка” і не заплатила=((( Ви не знаєте, в чому була помилка, що в мене не зняли гроші?

   1. Ayrin – про “погану дівчинку” у листі мова не йшлася 🙂 .
    Просто не варто робити замовлення і не відміняти їх, якщо вони не потрібні, адже товар рахується в резерві, і інша людина його замовити не може (якщо він вже закінчився) до закінчення терміну резерву.

    Стосовно оплати – іноді через Liq Pay оплата не проходить відразу, треба пробувати ще раз (це проблема їхньої системи, я з цим зробити нічого не можу).
    Багато клієнтів пробує ще раз самостійно оплатити, дехто пише на пошту, каже що заплатити не вийшло і тоді я формую нове посилання і надсилаю його поштою для оплати.

    Оскільки замовлення вам дійсно було потрібно ми його і не відмінили, а продовжили резерв до 3 днів як у випадку з оплатою через банк, оскільки думали що Ви або заплатите згодом через Liq Pay або ж іншим методом (через банк). Ви не писали що у вас проблеми з оплатою, тому з вами ніхто і не зв’язувався поки термін резерву не закінчився.

    Якщо у вас є проблеми з оплатою, чи будь які інші проблеми з роботою магазину – пишіть нам на пошту, ми завжди відпишемо. Для цього існує служба підтримки магазину – для вирішування проблем. Але ми не можемо знати про те, що проблема існує, якщо клієнт про неї не повідомив.

    В будь якому випадку будь які питання роботи магазину повинні вирішуватися в індивідуальному порядку через пошту, а не у блозі, адже це публічне місце в якому ні адресу, ні будь-які інші публічні дані “світити” не варто. Якщо замовлення все таки актуальне – відпишіть на мого листа.
    Ми робочу пошту перевіряємо постійно, тому або я або наш працівник на листи відписує доволі оперативно.

  1. Скетч безумовно дуже гарний! Обов’язково зроблю по ньому листівку!!! Роботи у дівчаток дуже, дуже гарні!!! Особливо сподобалася з великодневий кроликом що зробила Таня Tubloko 🙂

  1. Який класний скетч, я його тільки побачила, зразу ж згадала . Яночко, твою листівку, але на скільки ж безмежна людська уява, скільки варіантів використання скетчу, я поки що так не вмію:) Якщо на скетчі прапорець, то в мене в роботі має бути теж:)))) Але , думаю, що з часом це зміниться, бо помітила, що коли дозволяю собі пофантазувати, то і виходить якось ніби і краще, ну чи якось так:)))))) Дуже кльовецькі роботи у дівчаток, спасибі вам за натхнення!:))

   1. babypusya – я теж, до речі, люблю на 100% повторювати скетч, так як ви кажете – якщо там прапорець, то і в мене там теж буде прапорець. Не думаю що в цьому є щось погане 🙂

    1. Дякую, дуже приємно було знати думку професіонала в цьому плані. Яночко, і здається, ми домовилися на “ти”?:)

  1. Гарні роботи в дівчат! Твою листівку також відразу пригадала :)))

  1. суперовий скетч))флажки це круто))люблю робити роботи з ними)

  1. І Спасибі за зміну вигляду мобільної версії!:) Не перестаю тобою, Яна, захоплюватись:) Ось в цьому полягає якість, здавалося б дрібниця, і інший би уваги не звернув, але як приємно, ще й коли розумієш, що ця дрібниця займає дорогоцінний час. Дякую, дуже дякую!:)

Like what you see? Drop me a comment! Thanks!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.