Листівки за скетчами від Зроби Сам(А). Скетч #13

This post is also available in Українською мовою

Пора розпочати наше наступне завдання. Цього разу на вас чекає скетч під номером 13:

Листівки за скетчами від Зроби Сам(А). Скетч #13

Усі попередні скетчі, до речі, ви можете знайти на сторінці Скетчі.

Роботи запрошених дизайнерів цього завдання:

Evgenia Petzer:

Листівки за скетчами від Зроби Сам(А). Скетч #13

Людмила Кручиніна:

Листівки за скетчами від Зроби Сам(А). Скетч #13

Alenyosha:

Листівки за скетчами від Зроби Сам(А). Скетч #13

Marinelle:

Листівки за скетчами від Зроби Сам(А). Скетч #13

…be_happy…

Листівки за скетчами від Зроби Сам(А). Скетч #13

Дина:

Листівки за скетчами від Зроби Сам(А). Скетч #13

З нетерпінням чекаємо на ваші роботи до 22 березня 2013 року включно. Три кращі роботи (або й більше) будуть опубліковані в блозі Зроби Сам(А). Ми також оберемо одного або декількох запрошених дизайнерів для наступного завдання.

Будь-ласка, ознайомтеся з правилами участі в наших завданняхправила оновлені. Обов’язково розміщати лише посилання на цей запис. Банер розміщати не обов’язково.

Подарунок – подарунковий сертифікат на суму 60 грн у нашому магазині.

Добавити посилання на свою роботу ви можете скориставшись сервісом inlinkz. Просто натисніть на кнопочку “add you link” та заповніть відповідні поля. В полі URL вкажіть посилання на конкретний пост із вашою роботою (не на блог в загальному, посилання що ведуть на блог в загальному будуть видалені та в конкурсі приймати участь не будуть), в полі Name – ваше ім’я/нік, в полі Email вашу імейл адресу.SUBSCRIBE TO MY NEWSLETTER

39 Comments

  1. открытки у всех замечтаельные!!!! Хотела спросить у Дины, а почему 2 цветка? Или в скрапе не действует это правило?
   а еще по цветовой гамме очень нравится открытка Marinelle!

     1. У мене одна знайома (на той момент вона була незаміжня) говорила що парна кількість до пари. Вона все брала парним числом. На даний момент вона вже замужем і має діток :))) Так що у кого які таракани в голові :)))

      1. Не то, что тараканы 🙂 просто так со временем сложилось и все всегда знали об этом. Мы ведь цветы парно не дарим.

   1. Я, между прочим, видела недавно пригласительные на свадьбу и там было по 2 розочки. Тоже обратила на это внимание.

   1. рада, что моя открыточка понравилась) я очень долго выбирала цветовую гамму)))

  1. классный скетч, у девочек работы замечательные, особенно понравилась открытка Жени!

  1. Листівка Alenyosha дуже сподобалась 🙂 Дякую усім за натхнення, скетч дуже класний 🙂

  1. Чудове завдання, дуже чудові надихаючі роботи дизайнерів, маю надію прийняти участь у цьому завданні. Спасибі за таку красу:)

  1. Потрясающие дизайнерские работы!) Постараюсь выполнить задание по этому скетчу..

  1. Чудовий скетч! Тільки б часу не забракло, як завжди)))

  1. Evgenia Petzer,Людмила Кручиніна молодці)дуже гарні відкриточки)

  1. листівка від Evgenia Petzer просто супер..такі кольори…такий об’єм….захоплюче))спасибі за натхнення….вже “надихнулая” на дві листівки))))))

  1. Уважаемые коллеги, ну подскажите, плз, что я делаю не так? Почему у меня фото (#29) всегда в горизонтальном виде выкладывается? Заранее спасибо.

  1. Перепрошую, Яно!
   44. Лиза bullet-13 – видаліть її будь ласка, у мене не виходить. Я сплутала завждання і не туди вивісила свою листівку! Дякую і вибачте ще раз!

  1. Уважаемая Яна, отчего открытка, которую я выставляла на участие в задании #13 пропала из списка??очень не приятный сюрприз. Я, честно, старалась, верила вашему сайту, ждала новостей, новых Ваших работ. Мне кажется, если даже я нарушила какие- то правила сайта- нужно было как минимум предупредить об этом. Я бы все исправила. Очень не приятно. Не знаю, стоит ли оставаться в рядах пользователей Вашего сайта, раз такое отношение.

   1. Ю. Дорогулина – правила для того і правилами, щоб їх виконувати. Я не маю часу перевіряти роботи поки завдання ще триває і казати учасникам, що вони не виконали правила його участі.
    Ми ж з вами дорослі люди, а не малі діти, щоб казати “ось тут щось не правильно, переробіть”.
    Я не збираюся сперичатися і щось вам доказувати, якщо ви думаєте, що я не чесна людина і навсимне видаляю роботи – запитайте думку учасників, думаю вони краще за мене вам все пояснять і ви їм повірите, якщо не вірите мені.

    1. Ю. Дорогулина – я знайшла вашу подану роботу. Ви не дали посилання на Зроби Сам(А):
     Для участі в завданні ви повинні опублікувати роботу у своєму блозі. Окрім фото роботи, будь-ласка, розмістіть посилання на запис Зроби Сам(А) із цим завданням. Банер розміщати не обов’язково.

     Це умова участі не лише у завданнях ЗС, а і у всіх інших блогах. На майбутнє, будь ласка, читайте правила, виконуйте їх і таких непорозумінь у вас з авторами блогу не буде.

     1. Уважаемая Яна, ни в коем случае не хотела сказать, что вы не честный человек. Если бы хотела- так и бы и сказала))),я просила Вас лишь разьъяснить от чего произошла такая ситуация. Вы мне дали исчерпывающие объяснения. За что и благодарствую. Я думаю, что виной всему стали “трудности перевода”. Не всегда и не все Гугл переводит корректно. Вы очень эмоционально ответили и я поняла, что, наверное, Вас обидела. Не хотела. Извините. В заданиях участвовать, скорее всего, больше не буду, хотя, считаю Ваш блог лучшим из того что есть на постсоветском пространстве. Спасибо за хорошую работу.

      1. Ю. Дорогулина – я відповіла вам так, як ви поставили запитання.
       Ви написали “верила вашему сайту” – відповідно з цього можна зробити висновок що сайту (а відповідно його автору, тобто мені) ви тепер через видалення роботи не довіряєте, звідси і така відповідь.

      1. “В заданиях участвовать, скорее всего, больше не буду”-я думаю це рішення слабкої людини.Потрібно вміти приймати зауваження навіть якщо вони вам не подобаються. Правила для того і створюють щоб був якийсь порядок. А якщо ви не знайшли часу на ознайомлення з ними то для чого ображатись Це ваш “косяк” Нічого образливого в цьому не бачу :))

  1. Девушки, я на своей правьте и не настаиваю. Написала как чувствовала. Обидела – извинилась.” Терминология” у Вас какая- то не интеллигентная,marusya-dv. А по поводу сильной или слабой личности, со всем уважением, не Вам судить и не меня. Вы не знаете меня ни на миллиметр, поэтому Ваш комментарий считаю не уместным. С правилами я ознакомилась. И сделала ссылку на то что участвую с этим заданием в таком- то блоге. Упоминание – это тоже ссылка, ссылка на источник задания. Полезем в словарь русского языка что ли? А авторы имели ввиду ссылку как интернет адрес этого конкретного задания. Разные смыслы. Ведь все люди разные. У меня честно, хорошее образование, я не глупый человек. И не надо меня за такого принимать. Комментарии о правилах и обо всем остальном от Яны приняла с удовольствием, потому как хотела пояснить ситуацию. А от Вас, извините. Без удовольствия))) да и предлагаю закрыть этот диспут. Все для себя свои выводы сделали. А о честности сайта говорит уже то, что не совсем приятные диалоги находятся в публичном чате. Значит все напрямую, честно и правильно.

   1. Я ні в якому разі вас не осуджую і тим більше не хотіла Вас образити. Я хотіла звернути вашу увагу на те що не потрібно ображатись і казати що я більше не буду приймати участі у завданнях. Це не проблема а маленьке непорозуміння, тому неможна зупинятись а потрібно йти далі і обов’язково приймати участь у наступних завданнях. Тим більше правила ви вже знаєте :)))

Like what you see? Drop me a comment! Thanks!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.