Листівки до дня Св. Валентина

This post is also available in Українською мовою

Листівки до дня Св. Валентина

Нещодавно я отримала посилочку з довгоочікуваними ножами від Тіма Хольца. Тоді у мене виникла ідея зробити валентинки-теги.

Матеріали:

За допомогою ножа вирізаємо форму нашої майбутньої валентинки (для кожної валентинки я вирізала по 2 теги – за зразком звичайної тистівки, щоб можна було оформитина та написати привітання в середині).

Листівки до дня Св. Валентина

Потім за допомогою папки для тиснення робимо тиснення. Тег такого розміру повністю не поміститься в папці, тому посередині, де папка згинається, я зробила розріз і вставила тег (цю ідею з розрізом я побачила в блозі Тіма Хольца, ви скажете навіщо розрізати, можна ж просто іншою стороною вкласти тег. Я теж так думала, але ця папка тисне малюнок у вигляді рукописного тексту, і якщо поклати тег дірочкою вниз, то текст вийде “верх ногами”):

Листівки до дня Св. Валентина

Я люблю робити образу декілька листівок. Тому наробивши достатню кількість заготовок я їх тоную:

Листівки до дня Св. Валентина

Краї надрукованих зображень я зістарила та затонувала чорнилами, а потім пришила на машинці до підложки. Квіточки закріпила за допомогою брадса на надрукованому зображенні, і тільки потім приклеїла до основи.

Ось така у мене вийшла колекція валентинок:

Листівки до дня Св. Валентина

Листівки до дня Св. Валентина

Листівки до дня Св. Валентина

SUBSCRIBE TO MY NEWSLETTER

11 Comments

  1. Яночка, класс!!!!
   Янусь, а можно тебе вопрос, как гуру? Вот ты теги вырезала ножами от Тима, к ним не нужны никакие дополнительные пластины и коврики?Я купила машинку Sizix,а теперь хочу ножи купить(в комплекте нет), но не знаю, кроме ножей еще и коврики нужны какие-то? Может, у тебя есть где-то статья по этому поводу, ткни носом меня))))Спасибо)

   1. Можно я отвечу? Мне муж на НГ подарил тоже машинку Sizix, для вырезания никаких ковриков не нужно. Коврики нужны будут уже при тиснении, это не относится к папкам для тиснения. Коврики можно купить отдельно или заменить (есть много вариантов, но они не качественные). Я нашла прекрасное предложение у Яны http://shop.zrobysama.com.ua/?page=goods&action=show&uid=4744 Там есть доски для тиснения и коврик. Еще этот набор понравился тем, что в отличии от папок http://shop.zrobysama.com.ua/?page=goods&action=show&uid=4744# размером 10 на 15, у этих досок размер тисненного рисунка 14 на 18.

    1. Спасибо большое! Я не совсем верно задала вопрос. Ножи Спелбиндерс они же двухэтапные, вырезают и теснят. Я вот имела в виду для второго этапа (тиснения) подойдет коврик от Сизикс?

     1. Да, конечно подойдет. Подойдет любой коврик для тиснения. Для меня просто тот набор был хорошей находкой.

   1. БаНдИтКа – це Алла робила листівки 🙂 я такого не вмію 🙂
    стосовно машинки Sizzix я не підкажу, так як не знаю. на сайті Sizzix мав би бути файлик або список “compatibility chart”, в якому має бути інформація про те, які додаткові матеріали потрібні для ножів/папок інших виробників

  1. Алла, здорово! Знахідка щодо тег-листівка супер! І ретро-фото дуже подобається. Дякую!

  1. дівчата дуже дюкую всім за похвалу, мені дуже приємно. Постараюсь і далі вас надихати гарними роботами

Like what you see? Drop me a comment! Thanks!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.