Листівка School Days. Відео

This post is also available in Українською мовою

Листівка School Days. Відео

Сьогодні я спробую показати листівку у дещо новому форматі – форматі відео. Сподіваюся, такий формат стане цікавим  початківцям. У відео також можна побачити машинку Cuttlebug та один із ножів. Відео без звуку (я дуже швидко говорю і поки що ще дуже нервуюся), якість відео не дуже хороша (але з моїм теперішнім обладнанням краще навряд чи буде).

Розрім листівки 10,5 х 9,2 см. На початку відео я вирізаю основу із червоного картону за допомогою макетного ножа від Fiskars. Пачка паперу, яку я довго перелистую в пошуках потрібного листа – це Mat Stact від DCWV. Папір наклеюю за допомогою диспенсера Dovecraft Easyfux Permanent (набагато швидше ніж двосторонній скотч). Лист паперу із якого вирізаний квадратик – School Days від Around the Block.

Далі по ходу я використовую машинку Cuttlebug (мої пластини у жахливому стані, проте я і далі їх використовую), показую як в упаковці виглядає ніж, як виглядає ніж без упаковки і починаю робити висічки на клейкій основі – наклеюю двосторонній скотч на червоний картон. Далі із білого картону ще раз вирізаю книги і наклеюю на них червоні обкладинки – так вони стають більш реалістичними.

Квадрат School Days та яблучко наклеюю на листівку за допомогою двосторонніх клеєвих квадратиків, а книги просто на скотч.

Готово! Листівка вийшла у стилі Крістіни Вернер – вона мене останнім часом дуже надихає!

Листівка School Days. Відео

П.С. знаю, відео трохи нудне (я старалася обрізати якомога більше зайвого).

SUBSCRIBE TO MY NEWSLETTER

23 Comments

  1. Супер. Дуже цікаво побачити, як такі шедеври створюються. Яна, Ви велика молодчинка! Дякую Вам.

  1. О, какая классная открытка! Даже про школу вспомнилось, глядя на нее…

  1. Яна, ти молодець!!! Відео просто чудове!!! Дуже класно коли все можна побачити наглядно, бо на фото не завжди зрозуміло!!!

  1. Дуже вдячна Вам, Яночка, за відео. Тільки вчора вирізала це яблучко, подивилася на нього та й відклала “до натхнення”… Тепер вже знаю що я зроблю. Тільки я його вирізала з білого паперу, буду фарбувати. 🙂

  1. Дуже гарна листівочка! Особливо дошка подобається )) І дійсно у стилі Крістіни! Мені теж дуже подобаються роботи 🙂
   Відео просто супер!!!

  1. Зовсім відео не нудне – навпаки дуже детальне і зрозуміле!!!! Клас!!!! Дуже дякую! Листівка дійсно дуже мила!!!!!!

  1. Яно, дякую за відео! Дуже цікаво було дивитися! Особливо сподобалися книжечки 🙂

  1. Чудова листівка))

   Дякую, за відео!! Адже я початківець і мені це стане у нагоді))

  1. Как здорово!!! Открытка чудесненькая, такая уже осенняя. А видео очень интересно посмотреть, чтобы узнать как и что и откуда. :)))

  1. ой, стільки позитивних відгуків! мені дуже приємно, дякую вам за коментарі і підбадьорення 🙂
   kruta – я зняла ще одне відео з цим яблучком (листівка дуже примітивна, але не в листівці справа – там одна хитрість показана), покажу наступного понеділка.
   Аня – ой, не питай 🙂 намучалася я дуже довго з цією конструкцією – у мене є штатив для фотоапарата, туди можна і камеру ставити, але в такому випадку мені доводиться стояти за штативом і він мені заступає доступ до робочої поверхні, тому на відео я часом стояла трохи збоку. але найбільша проблема тут не штатив, а достатня кількість світла – якщо ставити декілька ламп, то стає дуже жарко і знімати просто не можливо.
   в ідеалі щоб знімати зверху потрібно мати спеціальний “рукав”, який можна кріпити до полички і тоді камера буде дійсно знаходитися зверху і не буде заважати зйомці, але така штука мені поки що не по кишені

  1. Оооо…я навіть не знала!!!
   Но відео знято прикольно))))
   навіть дуже класно!!!

  1. Гарне відео, дякую! Чекаю на продовження)

  1. так набагато цікавіше! перегляд відео справді надихає. дякую.

  1. Дивлячись відео для себе можна взяти багато чого цікавого і корисного. Дуже дякую=)

  1. я як такі малесенькі зелені листочки можна приліпити на листівку? дякую )))

  1. Яночка дуже дякую за ідею!!! Я її у тебе поцупила (немогла стриматись) дуже вже мені сподобалась ця листівка!!!! Я думаю ти необразишся?

   1. marusya-dv нема за що 🙂 листівки в тебе в блозі бачила вчора і ще зауважила собі що вони дуже вдалі 🙂

    1. Дякую, я просто коли побачила твою роботу нестрималась замовила собі такий папір(у вашому магазині) а от для фону незнайшла такого гарного як в тебе але замінила просто яскравими квадратиками. Взагалі у вас дуже вдала ідея розглядання нових колекцій, це так стимулює до покупки рекламованих товарів. Дуже часто сам недодумаєшся а тут стільки світлих голів з такими цікавими ідеями. Я просто закохалась у ваш магазин і вашу роботу. Коли незайду щось новеньке для себе знахожу!!!

Like what you see? Drop me a comment! Thanks!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.