Листівка 4 YOU

This post is also available in Українською мовою

До кінця цього тижня я підготувала для вас декілька листівок, що виготовлені в основному із товарів від Echo Park (колекція Spring Time) та за допомогою різноманітних ножів Spellbinders.

На прикладі цієї та наступних листівок я хочу показати що ножі Spellbinders Paper Arts можна застосовувати не лише із однотонним картоном, але і з різноманітним скрап папером із друком та робити досить яскраві та насичені листівки.

Листівка 4 YOU

Матеріали:

Вирізавши із білого картону основу для листівки розміром 5 1/2 на 4 дюйми (відміряю в дюймах тому що користуюся зворотньою стороною резинового килимка від Dovecraft і на ньому ж ріжу і вже так звикла, у сантиметрах розміри становлять близько 14 х 10 см) я вирізала рожевий картон-підложку та папір Colored Dots від Echo Park відповідних розмірів. За допомогою диспенсера Tinted Dots (власне диспенсер у мене рожевий, але стрічка із клейкою речовиною саме Tinted Dots) наклеїла папір від Echo Park на рожевий картон:

Листівка 4 YOU

на фото зворотня сторона паперу від Echo Park

Аналогічно вирізала та наклеїла кальку. Звертаю увагу що кальку я приклеїла лише в одному місці, по периметру вона буде прошитою, тому клейку стрічку я нанесла лише на ту частину кальки, яка буде закрита іншим папером:

Листівка 4 YOU

Наклеївши майже квадратний аркуш паперу Seasonal Stripe від Echo Park я прошила заготовку на швейній машинці використовуючи рожеві нитки:

Листівка 4 YOU

За допомогою ножа із набору Office Supplies S4-359 із білого картону вирізала наступний елемент:

Листівка 4 YOU

на ньому розташувала наклейку-парасольку та метеликів

За допомогою ножа із набору Ribbon Banners S4-324 із рожевого картону вирізала прапорець та зробила на ньому напис за допомогою наклейок із набору Spring Time Alpha Stickers:

Листівка 4 YOU

Наклеїла усі елементи на заготовку:

Листівка 4 YOU

За допомогою звичайного офісного стіплера прикріпила метеликів і підняла їхні крила додавши листівці об’єму. Я це зробила ще до того, як наклеїла заготовку на основу листівки, таким чином скоби від стіплера заховані:

Листівка 4 YOU

Наклеїла заготовку на основу, доповнила білою металевою кліпсою із шнурком, поверх парасольки наклеїла стрази, що імітують краплі дощу:

Листівка 4 YOU

Листівка готова!

Листівка 4 YOU

Листівка 4 YOU

Листівка 4 YOU

Листівка 4 YOU

Листівка 4 YOU

Листівка 4 YOU

SUBSCRIBE TO MY NEWSLETTER

15 Comments

  1. Класна! Яно,дякую) я вот так завжди-подивлюсь-почитаю про твої роботи, і біжу в магазин до Вас скуплятись) ось і зараз-тепер в мене буде такий ніж із прапорцями)))))
   Дякую за надхнення))

   1. svetlana1975 – нема за що 🙂 де декілька листівок буде з використанням ножів з цього набору, тому натхнення гарантоване 🙂

  1. Яна, дуже позитивна листівка, парасолька класна, і папір чудовий, такі дівчачі кольори, дуже гарно, не перестаю любуватись твоїми роботами:) спасибі за таку красу та натхнення!:)

  1. Дуже гарна та ніжна листівка, все дуже гармонійно дивиться=))))

  1. Справді дуже-дуже гарна листівка.Така ніжна.Дякую Яно!

  1. Дуже гарна листівка! Обожнюю метеликів і парасольки!!!

  1. Листівка супер така гарненько-рожевенька 🙂
   Метелики такі прикольні 😀

  1. нЕОБЫЧНАЯ ОТКРЫТКА ПОЛУЧИЛАСЬ))) Это, по-моему, ты в-первые используешь скобы в открытке…обычно мы их видели на страничках)))

  1. Дуже багата листівка, всі деталі разом гарно спрацювали 😀

Like what you see? Drop me a comment! Thanks!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.