Листівка-фартушок

This post is also available in Українською мовою

Листівка-фартушок господиніНе пам’ятаю чи казала, але тижня два тому мені приїхали фонові штампи від Марти Стюарт (до речі, один з них був використаний при створенні ось цеї листівки) і я вирішила знову “пустити їх в діло”. Зробила листівку у формі фартушка – якраз для хорошої господині. Думаю, таку листівку не соромно подарувати, коли йдеш вперше в гості.

Матеріали:

 • Жовтий та білий картон;
 • Фонові штампи від Марти Стюарт – Clear Pattern Stamps.
 • Штампи – Studio G, Series 22 – новорічні штампи (бокали на зовні та бордюрчик зі бокалів у середині), Inkadinkado Birthday Cupcake (тістечка-капкейки), K&Company Que Sera Sera (коричневі загогулінки по боках фартушка);
 • Чорнилко ColorBox Cat Eye – Chocolates and Blueberries, Staz On Jet Black, Martha Stewart Precious Metals.
 • Акварельні олівці;
 • Стрічка в цяточку Солодкий шоколад, мереживо та жовтий в’юнок від Насті;
 • Гудзик із чипборду з глітером;
 • Марблз жовтого кольору;
 • Двосторонній скотч та супер клей.

Спочатку чорним стазоном я виштампувала бокали та капкейки на білому картоні та розмалювала їх акварельними олівцями (як малювати акварельними олівцями можна прочитати тут).

Листівка-фартушок господині

Далі, беручи до уваги ширину цього тістечко-бокального бордюру я почала робити основу – на звичайному білому картоні приблизно намалювала фартух та вирізала його:

Листівка-фартушок господині

Цей зразок я ще декілька разів доробляла – підрізала, підрівнювала і підганяла під розмір і тільки потім вирізала основу із жовтого картону:

Листівка-фартушок господині

Далі виштампувала фон, приклеїла бордюрчик із бокалів та капкейків, мереживо, стрічку та прив’язала гудзик. І на завершення зробила “бретельку” та наклеїла марблз.

Листівка-фартушок господині

Листівка-фартушок господині

В середині всього лиш виштампувала бордюрчик із бокалів:

Листівка-фартушок господині

SUBSCRIBE TO MY NEWSLETTER

9 Comments

  1. Симпатичная открытка, но такая миниатюрная.
   Яна, хочу сказать. что ты молодец в образовательном плане. Ты всегда в статье даешь ссылки на предыдущие посты с нужной и познавательной информацией. Например, как тут с ссылкой на разукрашивания акварельными карандашами. Вновь прибывший всегда сможет с нуля сделать такое же и еще кучу полезного по ссылкам узнать.

  1. оооо! мне эта безумно понравилась! Маленькая, гармоничная, вкусная.. ммм.. никак не налюбуюсь! *может еще и потому что желтая*

  1. необычная форма открытки)Но как по мне очень удачная)
   Моя любимая коричневая ленточка-она везде в тему!)

  1. дякую 🙂 я так захопилася листівками такої форми, що зробила ще 2 аналогічних, які трошки відрізняються, на днях покажу

  1. Яна, що не подивись, а втебе все є, усілякі прибамбаси для рукоділля, ти все це замовляєш? Та цеж скільки грошей! Вони тобі якось вертаються чи ні?

   1. Таня, я роблю усе в своє задоволення, досить багато матеріалів у мене є власного виробництва, та й магазин є свій під боком 🙂

Like what you see? Drop me a comment! Thanks!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.