Листівка “золотий шоколад” із пір’ям Hello There

This post is also available in Українською мовою

Не часто у мене є вільна хвилинка, але коли така трапляється одразу хочеться зробити щось оригінальне. Наприклад, ось таку листівку, яку мені так і хочеться назвати “золотий шоколад”:

Листівка "золотий шоколад" із пір'ям Hello There

Пір’я виштамповане на кальці (ембоссінг золотою пудрою) та вирізане, зібране разом та наклеєне на білий картон. Паперовий скотч наклеєний на листівку, ножем у ньому зроблені надрізи і залишки скотчу зняті з картону. Напис Hello There також зроблений на кальці і наклеєний на картон.

Листівка "золотий шоколад" із пір'ям Hello There

Матеріали | Основа листівки: American Crafts (Chestnut). Картон: Dovecraft (Premium White). Паперовий скотч: Freckled Fawn. Штампи: American Crafts. Чорнило: Dovecraft (Embossing Ink). Калька: Dovecraft. Пудра: Hero Arts (Gold). Стрази: Hero Arts. Шнурок: Dovecraft (Special Delivery). Заокруглювач кутів We R Memory Keepers.

SUBSCRIBE TO MY NEWSLETTER

27 Comments

  1. Дежавю… Я вже її бачила! 🙂 Така вона вийшла благородна, тепла.

  1. Нічого собі листівочка!))) Незвичайно надзвичайна!)) треба піти шоколадку з”їсти!))
   Дякую за натхнення! ♥

  1. Шикарно, Яночка!
   Бачу ти перейшла на стиль просто і шикарно!

  1. Оригінальна, смачна листівка 😀 Дуже сподобалось золотим по білому.

  1. Дуже вишукана листівка!
   Палітра неймовірно смачна – шоколад, молоко та мед..

  1. Дуже гарна листівка, по-багатому виглядає)))
   Яно, а яким чорнилом для ембосінгу Ви користуєтесь? В мене був від Давкрафт але на нього погано липнула пудра і вже, здається, засохло=((

   1. ayrin – дякую!
    стосовно чорнила – у мене їх декілька, є від Dovecraft, є від Tsukineko (чорнило та ручка) – це спеціальні прозорі, якщо ж говорити про кольорові не спеціальні – то від багатьох виробників є, навіть якось іноді виходить робити ембоссінг чорнилом dye, що швидко сохне.

    Стосовно Dovecraft – де ж ви його тримали, що воно могло засохнути? Чорнило від Dovecraft одне із найжирніших, які мені потрапляли на очі. Їхні штемпельні подушечки практично не знищувальні саме завдяки цій жирності. Чорнило для ембоссінгу доволі нормальне, у мене на нього скарг немає. Воно липке, прозоре і довго сохне – для ембоссінгу цього достатньо.

    Те, як липне пудра, ще й від пудри залежить, якщо пудра дуже крупна і з глітером – вона липне погано і тому її треба гріти з під паперу щоб не здувати її, ось як на цьому відео http://www.youtube.com/watch?v=x0m49FrHO9A

    1. У меня давно назрел вопрос как раз про прилипание, но только не в местах с чернилом. Слышала о антистатических подушечках. Яна, расскажи о них, пожалуйста, если у тебя был опыт работы с ними.

     1. Ольга Смайлик – досвіду нема 🙂 колись хтось мені казав, що можна такі самому виготовити за допомогою присипки, здається, чи чогось такого. у мене якщо пудра налипає не там де треба – я її кісточкою акуратно знімаю.

      1. Я тоже ненужную пудру палочкой обычно убираю, но сейчас делаю большой заказ и пока их всех 200 конвертов почищу- сума сойду!)попробую сделать с присыпкой подушечку и потом о результате напишу)))

    1. в мене пудра Zing! white Opaque finish. просто коли штампую напис то він не досить чіткий, можливо, це залежить від штампа?

     1. Ayrin – ця пудра просто дуже крупна. вона має великі гранули, які між собою залишають простір. покажіть мені фото, бо я не впевнена що я правильно розумію про що мова тут (не чіткий).

      1. Как по мне, очень грубая пудра, с надписями работать ней ужасно, пару дней назад в этом убедилась сама. Это разве что объёмные рисунки, узоры. И ещё бывает такое, что при работе с большими участками появляются точечки как после лопнувших пузырьков- вот это не знаю с чем связано, может я что-то делала не так(

      1. Ольга Смайлик – може це від перегріву? Я коли фарбу підсушую феном і перегріваю – з’являються такі бульбашки (фарба закипає, надувається, тріскає і з’являються отвори). Ну але це лише здогадки.

  1. Утонченная простота и лаконичность, а какой эффект!)) просто супер!)

Like what you see? Drop me a comment! Thanks!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.