Листівка до Дня Народження Wish Big

This post is also available in Українською мовою

На сьогодні у мене був запланований зовсім інший запис (із милою листівочкою з пір’ям), але поки що у Зроби Сам(А) її показати не можу, тому покажу вам трішки іншу роботу. Це простенька листівка на День Народження:

Листівка до Дня Народження Wish Big

Для листівки я використала чудовий яскравий папір із колекції Happy Together від Echo Park та ножі із нового релізу від Spellbinders, а саме теги із набору Charmed I’m Sure S4-399. Штамп-напис від Hero Arts із набору Circles CL674.

Листівка до Дня Народження Wish Big

Листівка до Дня Народження Wish Big

Листівка до Дня Народження Wish Big

Матеріали | Картон: Dovecraft (Premium White). Скрап папір: Echo Park (So Happy Together). Штамп: Hero Arts (Circles CL674). Машинка для вирізання: Spellbinders (Grand Calibur). Ножі: Spellbinders (Charmed I’m Sure S4-399). Чорнило: Dovecraft (Embossing Ink). Пудра: Hero Arts (Gold). Ручка: Faber Castel. Шнурок: We R Memory Keepers (Aqua). Клейкі матеріали: Dovecraft.

P.S. Мене періодично питають який картон я використовую для своїх листівок – я завжди користуюся аркушами з набору Premium White від Dovecraft.

Він доволі цупкий, підходить як для основи листівки, так і для тиснення у машинці. З одного у мене виходить зробити 2 листівки більш менш стандартного розміру 11х14 см (вимірюю в дюймах, тому це 4″ х 5 1/2″). Відтак вартість однієї заготовки усього 95 копійок – як на мене це дуже економно.

SUBSCRIBE TO MY NEWSLETTER

23 Comments

  1. Як завжди гарна листівка!!! Яскраві теги та прапорці чудово виглядають на світлому фоні! Вчора отримала акційну коробочку! Все дуже сподобалося! І штампи, і бумага, і штемпельні подушечки, і прикраси, і дирокол!!! Всього не перелічити!!! Мені завжди приємно робити покупки в вашому магазині! Дуже дякую за якісну роботу!

  1. Просто и красиво и празднично. Меня в последнее время тоже на такое пробило. И я назвала это громко :”Проект простые открытки”.

  1. Аааааааа, яка крута листівка, нічого складного, але як чудово дивиться:) Спасибі, Яночко , за ідею:)

  1. Класна і модернова листівка! Ті вузлики гирлянди так цікаво виглядають 😀

  1. чудова листівка))так креативно))стільки кольорів і дуже гарних))молодець Яно)

  1. Открытка такая забавная!) Очень жизнерадостная!)) А когда в магазине появятся такие ножи?

   1. miel – дякую! ножі поки знову на складі відсутні у Spellbinders, чекаємо коли з’являться і тоді замовимо

Like what you see? Drop me a comment! Thanks!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.