Листівка до Дня Матері

This post is also available in Українською мовою

Листівка до Дня Матері

Минулого року до Дня Матері я зробила листівку на плівковій основі. Вона і досі мені подобається. І тому цього року я вирішила знову використати плівку як основу для листівки.

До речі, хочу пару слів написати про біле чорнило Staz On – коли я його вперше відкрила і спробувала я була відверто розчарована. Моє старе біле чорнило від DoveCraft штампувало не гірше, а може навіть і краще на папері. Але спробувавши білий Staz On на плівці я зрозуміла, що воно таки варте тих грошей. Виштампувавши на плівці чорнило буде липким, тому виштамповане зображення слід відставити в бік і дати йому висохнути, а тим часом !відразу ж! мити штамп. Один з моїх штампів так і захос вкритий шаром чорнила Staz On і відмити його я змогла лише за допомогою ацетону (тільки не повторюйте за мною – штамп резиновий, на перший погляд ацетон його не пошкодив, але хто зна, акриловий штамп ацетон точно пошкодить).

А для штампування на папері краще підійде пігментне біле чорнило, або білий ембосінг.

Матеріали:

Розповідати тут не дуже є про що, тому просто кажу фото:

Листівка до Дня Матері

Листівка до Дня Матері

Листівка до Дня Матері

SUBSCRIBE TO MY NEWSLETTER

13 Comments

  1. Супер, як завжди. Так вишукано! А стрічка взагалі клааас. Це готова чи виштампована?

  1. і листівка гарна, і дякую за досвід роботи з штампами/чорнилами. Я спєц невимитих штампів 🙁

   1. Bullet-13 – як на те пішло, то у мене всі штампи не миті 🙂 я їх просто витираю об папір, а мию тільки тоді, коли вони остаточно перестають липнути до акрилового блоку

  1. дуже ніжно і стильно! треба і собі буде спробувати з плівкою працювати. гарно дивиться висічка глітерна!

  1. ну просто страшенно мені подобається ця листівка!

  1. oryginalna lystivochka, duzhe spodobalas”

   chodo StazOniv, to dlia nyx zhe isnujut’ spetsialni cleanery, duzhe praktychno!!! ale ja tezh rozcharovana bula bilym StazOnom, do tsjogo shtampyvala biloju akrylovoju farboju, chob ne bulo prozoro, i krache vyxodylo!!! ale na plivci che ne probuvala, treba bude poexperymentuvaty -))

   Yano,tam vzhe bagato narodu zibralos’ v Karpaty ïxaty?jakcho tse ne konfidentsijna informatsija, zvisno ))

   1. Tania – дякую! про клінер для стазону знаю, бачила з ним відео на ютюбі, але поки що не купувала. штампую я в основному чорним – а він більш менш відмивається водою з милом, проблеми тільки з білим, але його я використовую досить рідко.
    в Карпати вже трохи є 🙂 усі записи і підрахунки в Лесика тому точну кількість знає тільки він 🙂 , я зараз більше зайнята “розробкою” (так голосно звучить 😀 ) презентації для зльоту.

  1. Вся листівка просто СУПЕР – суцільна ГАРМОНІЯ і єфектна

Like what you see? Drop me a comment! Thanks!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.