Кулон на шию використовуючи товари Media Mixage від Spellbinders

This post is also available in Українською мовою

Отримавши товари із нової лінійки Media Mixage від Spellbinders у мене було достатньо часу щоб поекспериментувати з ними. Не скажу що це “моє”, але мені було цікаво вивчати ці товари та їхні можливості, а також практикуватися у виготовленні кулона на шию. Хто зна, може навіть одягну його кудись.

Одразу зазначу, що роблю я таке вперше, та й усіх необхідних матеріалів у мене не було (відсутній ice resin, яким потрібно заливати обрамлення, я замінила його лаком для нігтів та лаком для декупажу Mod Podge), тому ніякого шедевру ви тут не побачите. Це просто мій черговий mixed media експеримент (попередній до Великодня знаходиться ось тут).

Прираса використовуючи товари Media Mixage

Процес знятий на відео, я намагалася пояснити усе якомога детальніше. В середині прикраси – картон із імітацією шкільної дошки та крейди (аналогічно як у цій листівці)

Трішки деталей:

Прираса використовуючи товари Media Mixage

Прираса використовуючи товари Media Mixage

Якщо ви захоплюєтесь виготовленням біжутерії та ще й маєте машинку для вирізання та тиснення – раджу спробувати товари із цієї лінійки. Як на мене – працювати із ними досить просто. А якщо вишукаєте більше натхнення із цими товарами обов’язково завітайте у галерею робіт Spellbinders.
SUBSCRIBE TO MY NEWSLETTER

16 Comments

  1. цікаво вийшло. я думаю ці продукти мають зацікавити тих, хто займається біжутерією, адже річ дійсно прикольма.

  1. Дуже гарна прикраса, відкриває безліч варіантів для створення своїх дизайнів. Тепер дуже просто робити сімейні кулони і просто індивідуальні речі!!!

   1. marusya-dv, дякую! у мене вже декілька інших ідей з’явилося, буду їх пробувати влітювати в життя найближчим часом.

  1. Красиво получилось. Интересно, а можно такое как-то использовать в самом скрапбукинге и кардмейкинге? Яна, как ты думаешь? Можно поэкспериментировать 🙂

   1. Ольга Смайлик – звісно ж можна 🙂 на сайті Spellbinders (в пості є посилання) – є декілька прикладів як ці обрамлення використані в листівках та сторінках. В них можна розташовувати маленькі фото, або робити міні колажі і розміщати їх на листівках чи сторінках.

    1. Для меня это совсем новое! сама такое не сделаю… не моё, наверное. А твои работы с использованием металлических украшений с удовольствием бы смотрела и смотрела 🙂

  1. очень интересная идея! мне кулон понравился! спасибо за видел МК!
   А вот наконец-то моя работа по твоей идеи подставки для записокhttp://creative-world-irinka.blogspot.com/2013/05/blog-post_7.html

  1. интересно получилось! хотя это тоже не мое )) пока смотрела видео, подумала, а ведь можно сделать брелок для ключей, а если взять самый маленькую форму и брелок для мобильного, для тех кто носит ))

  1. Відео дуже цікаве! При нагоді і наявності матеріалу я думаю можна спробувати! Думаю що моїй донці це буде цікаво (вона полюбляє робити біжутерію своїми руками і дарувати подружкам)

  1. А ці підвіски можна й в листівках, і на сторінках як прикрасу прикріпити, а там фотографії вставити. Універсальний продукт 😀

Like what you see? Drop me a comment! Thanks!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.