Кольоровий об’ємний скотч. Огляд новинки!

This post is also available in Українською мовою

Ми продовжуємо нашу рубрику коротенький огляд цікавих та нових товарів (не просто нові колекції, а функціонально нові товари, такі, яких у скрапі раніше не було, або ж я не зустрічала). У цьому записі я б хотіла поговорити про двосторонній об’ємний скотч не звичного нам усім білого кольору, а кольоровий від Imaginisce.

Якщо ви пропустили попередні статті із цієї рубрики, ось посилання на них: Огляд прозорих оверлеїв із друком, Огляд тканини на клейкій основі, Огляд паперу із рюшами та Огляд ножів Majestic Elements.

На перший погляд, здавалося б, це доволі безглузда річ, адже кому потрібен кольоровий об’ємний скотч? Усі користуються звичайними білими клейкими квадратиками і отримують чудові результати, навіщо ж використовувати червоні, чорні та коричневі?

Кольоровий об'ємний скотч. Огляд новинки!

Компанія Imaginisce, презентувавши минулого року ці клейкі матеріали, довела – кольорові квадратики та скотч потрібні. Особисто я з ними погоджуюся на всі 100%. Пояснюю чому.

Не завжди білі об’ємні клейкі квадратики чи скотч будуть виглядати акуратно на листівці. Так, на білій, світлій роботи їм не буде рівних, а як на рухнок роботи виконаної в темних тонах, або хоча б насичено червоних? Тоді такі клейкі матеріали будуть “кидатися” в очі і трішки псувати враження від роботи.

Показати приклади використання такого кольорового об’ємного скочту досить складно (врешті решт він розроблений для того щоб бути мало помітним), але декілька робіт із його використанням я знайшла:

Кольоровий об'ємний скотч. Огляд новинки!

чорний скотч на чорній рамці, детальніше тут

Кольоровий об'ємний скотч. Огляд новинки!

червоний об’ємний скотч на адвент календарі, детальніше тут

Кольоровий об'ємний скотч. Огляд новинки!

червоний об’ємний скотч на осінній рамці, детальніше тут

Кольоровий об'ємний скотч. Огляд новинки!

червоний об’ємний скотч на скрап сторінці, детальніше тут

Які ваші враження? Чи використали б ви такі клейкі матеріали у своїх роботах? Чи вважаєте, що є потреба в кольоровому об’ємному скотчі?SUBSCRIBE TO MY NEWSLETTER

13 Comments

  1. Даже не знала, что такой есть 🙂 Думаю, что для изготовления 3d открыток, где в наложении элементов часто просвечивается скотч он пригодится. Я вот лично без него могу и обойтись 🙂

  1. Интересная штучка! В принципе да, можно было бы и обойтись..но вот скажем, красный и коричневый объемный скотч я бы взяла)) вот черный вряд ли..

  1. Нуу… Если специально крепить детали, чтобы этот скотч был заметен – то да. Я напротив стараюсь, чтобы скотч был не виден, сливался с деталями. Использую прозрачные подушечки, если надо укрепить край.
   Я бы не купила.

  1. Я бачила як Ешлі Ньювел користується чорними об’ємними квадратиками, мені ідея дуже сподобалась, особливо матеріали червоного кольору, можливо б і купила, але не скоро 🙂

  1. Дуже класна штучка 🙂 Але на мою думку не є настільки необхідною для кожного, хоча попрацювати з нею було б цікаво 😀

  1. Матеріал дійсно потрібний і корисний я його давно помітила в магазині, але тут, як на мене зіграла роль і ціна, наприклад якщо ось такий набір: http://shop.zrobysama.com.ua/?page=goods&action=show&uid=1174&parr_uid=70 коштує дешевше то моя злегка домовита натура віддасть перевагу все ж таки білому, але дешевшому, ніж кольоровому і розумію, що дуже корисному, потрібному.

  1. потрібна штука, що й казати! Для темних сторінок чи ясркавих насичених листівок – те, що лікар прописав, дійсно.

  1. майже ніде в роботах не визирає скотч, тому кольоровість не принципова.

  1. Только прочитала обзор) Спасибо за информацию…Я только сейчас начала задумываться над цветным скотчем) Раньше как-то это не интересовало)
   Правда, для того чтобы иметь большое количество такого скотча, наверное, надо профессионально заниматься открытками… Может целесообразнее купить каки-то брадсы или штампики, чем такой скотч…это ведь не так дешево…

   1. Мао_23 – в жодному випадку не переконую купувати, але хочу зауважити, що купувати ці набори виходить дешевше ніж купувати аналогічні клейкі матеріали окремо. тому для тих, хто користується квадратиками і об’ємним скотчем в рулонах цей набір обійдеться дешевше 😉

  1. Я і не знала, що такий є. І чесно-говорячи наразі і не виникало необхідності в такому скотчі. Але я тільки початківець.

Like what you see? Drop me a comment! Thanks!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.