З Днем Валентина! Сторінка в рамці на День Валентина

This post is also available in Українською мовою

З Днем Валентина!

Вітаю з Днем Закоханих! Сподіваюся, ви запланували романтичне святкування разом із своєю половинкою. Найпопулярнішим подарунком на День Валентина від Зроби Сам(А) цього року є пляшка із цитатами про кохання, яку я зробила декілька років тому.

Цього ж року у подарунок на День Валентина я оформила ось таку рамку-декор на стіну або ж на стіл:

З Днем Валентина!

Розмір рамки близько 30х40 см. Якщо придивитися, можна побачити, що фото розрізане на 3 частини – така була моя ідея з самого початку. Оскільки мій портативний принтер друкує фото максимального розміру 10х15, довелося шукати альтернативні варіанти друку фото більшого розміру. Тому я розрізала фотографії на три частини у фотошопі і роздрукувала кожну на листі 10х15 см, а потім склеїла. Стиків в житті майже не помітно.

Для декору я використала один лист паперу Cosmo Cricket, чорні висічки Pebbles, бордюрний дирокол MS Floral Vine, різні дрібні наклейки та виштамповані білети.

Останні я особливо люблю використовувати у своїх роботах. В основному користуюся ось цими штампами від Inkadinkado, це одні із моїх перших та найбільш улюблених штампів. Приклади попередніх робіт з білетами можна глянути тут: баночка для солодощів, коробочка для спогадів, міні альбом, альбом із поштових конвертів).

В голові у мене давно крутилася ідея прикрасити якусь сторінку смужкою із білетів (але так, щоб білети у ній були скріплені між собою і перфоровані і виглядали як реальні білети з рулону). Далі покажу як я її зробила.

Матеріали:

Штампувати на звичайному однотонному папері/картоні мені не подобається, набагато кращий (реалістичніший) результат виходить якщо використовувати скрап папір.

Перед початком штампування треба добре відмити штамп (маю на увазі, що штамп дійсно повинен бути прозорим і чистим – це допоможе рівно штампувати). Виштампувавши перший білет приставляємо другий, вирівнюємо на око і штампуємо знову:

І продовжуємо поки не виштампуємо потрібну кількість квитків. Далі вирізаємо смужку по чорному контуру. За допомогою закріплювача люверсів робимо отвори у відповідних місцях:

Використовуючи ніж для перфорації робимо надрізи по краях квитків:

Щоб моя смужка виглядала цікавіше я обірвала краї білетів з обох боків:

І наклеїла білети на сторінку (деякі місця підняла на клеєвих квадратиках). Ось детальніше:

З Днем Валентина!

З Днем Валентина!

SUBSCRIBE TO MY NEWSLETTER

8 Comments

    1. Яна, рамка замечательная просто! Оч понравилась идея с билетиками!

    1. Яна, теж вітаю вас зі святом Валентина! Дуже симпатична рамочка:)))

    1. кльова робота вийшла! чорна рамка виглядає дуже стильно, жодних нехороших асорціацій! супер!

    1. Спасибо за идею с билетами! Смотрится просто чудесно!

Like what you see? Drop me a comment! Thanks!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.