Знайомимось ближче: Spellbinders Paper Arts! Частина I

This post is also available in Українською мовою

Вітаю! Цього тижня я підготувала для вас невеличку серію статей під назвою “Знайомимось ближче: Spellbinders Paper Arts“. Статті познайомлять вас із товарами цієї торгової марки, навчать хитрощів роботи, покажуть приклади та ідеї. А по закінченню на вас чекатиме наш новий проект, в якому ви знайдете інтерв’ю із директором освітньої програми Spellbinders, яка поділиться з вами своїми навиками.

Spellbinders Paper Arts – це всесвітньо відома компанія, що випускає машинки для вирізання та тиснення (найновіша машинка компанії – Grand Calibur), а також ножі, пластини та папки для тиснення. Це перша у світі компанія, що започаткувала технологію cut – emboss – stencil:

Знайомимось ближче: Spellbinders Paper Arts! Частина I

Технологія полягає у тому, що всього лиш за допомогою одного ножа ви можете вирізати елемент, зробити тиснення на елементі та розмалювати елемент використовуючи ніж як трафарет:

Знайомимось ближче: Spellbinders Paper Arts! Частина I

На сьогоднішній день компанія випускає майже 500 видів ножів та пластин для тиснення. Їхня остання новинка – двосторонні папки для тиснення вже встигли набути широкої популярності.


Щороку компанія презентує все нові та нові розробки, а також доповнює існуючі колекції новини дизайнами.   На зимовій виставці СHA Winter 2012 Spellbinders презентували ножу концепцію ножів – Cut – Fold – Tuck. За їх допомогою можна з легкістю отримати об’ємні елементи. Перегляньте відео презентацію:   Крістін, із блогу scraptime.ca зняла чудове відео, в якому ви можете побачити приклад застосування цих ножів.   Ось лише декілька з них:

Компанія Spellbinders часто співпрацює із різними дизайнерами, які доповнюють її колекції своїми неповторними дизайнами:

Donna Salazar (блог):

Samantha Walker (блог):

Julianna Hudgins (блог):

Nina Brackett (блог):

PageMaps by Becky Fleck (блог):

Sue Wilson (блог):

У наступних статтях ми познайомимося ближче із двосторонніми папками для тиснення M-Bossabilities, універсальними бордюрними ножами Edgeabilities та поекспериментуємо із виготовленням об’ємних прикрас для листівок та інших робіт. Сподіваюся, вам сподобається!

SUBSCRIBE TO MY NEWSLETTER

21 Comments

  1. Чудова стаття! Машинки у мене ще не має, але після твоєї, Яночко, серії статтей можливо й з’явиться… 😉

  1. эх…жаль, у меня нет машинки) но будет интересно посмотреть на такую красоту!

  1. Чудова стаття, приєднуюсь до дівчат- машинки, на жаль, немає, але читати і переглядати все одно дуже цікаво)

  1. Дуже цікава стаття! З величезним задоволенням чекатиму на продовження!!!

  1. люблю їхні ножі – в них багато гарний дизайнів.

  1. Очень интересно! Что-то новенькое!
   Меня интересует: есть ли у компании Spellbinders ножи из серии Nestabilities в форме звезды и модного нынче шестиугольника?

   1. mara_ko – у формі зірки точно є, ось такі http://www.spellbinderspaperarts.com/products/p-224-stars-five.aspx і такі престо панчі http://www.spellbinderspaperarts.com/products/p-248-stars-punch-templates-for-presto-punch.aspx (будемо мати в магазині протягом місяця)
    Шестикутників не бачила у них, можливо випустять цього року до літньої CHA.

  1. завдяки тобі у мене є машинка:)
   тому ножі мені вже сняться:))
   вже чекаю наступних статей)

   1. karposhka хе хе 🙂 я думаю не завдяки мені, а завдяки твоїм здібностям колядувати 🙂 чи як ти тоді в листі писала 🙂
    я до речі, інструкцію на днях знайшла коли прибирала, але здається знов її кудись засунула 😀

    1. а у мене саме не складається роман із одними ножами. спелбіндерс престо панч.
     тиснення у мене не виходить чомусь. а один ніж взагалі здається бракований, не прорізає одну сторону:(
     і що я роблю не так…

     1. karposhka – почнемо з того, що назва компанії читається як спелбАйндерс (не спелбіндерс, хоч там написано spellbInders, читається воно через А, але то таке ;)) більшість читає через і, а не а 🙂
      (я не придираюсь, просто розказую як правильно)

      ножі престо панчі розроблені для роботи у машинці Presto Punch, а не у механічних машинках, і компанія попереджає про те, що вони можуть поводити себе по іншому при використанні у не “рідній” машинці.

      але найважливіше те, що будь-який ніж може не до кінця прорізати папір (з однієї сторони, в одному місці, або ж якщо ніж дуже детальний – у багатьох місцях). для того, щоб ніж різав ідеально можна:

      1. пропускати ніж через машинку декілька разів (крутити туди-сюди), можна розташовувати його по різному на пластині (повертати за годинниковою стрілкою наприклад)
      2. підкласти під ніж (із не ріжучої сторони) аркуш або декілька аркушів картону. тут треба експериментувати і визначити найоптимальнішу кількість/товщину картону – робити це треба поступово, щоб не пошкодити машинку і не поламати пластини.

      деякі виробники ножів (які не мають своїх машинок, як от наприклад Memory Box) випускають спеціальні металеві підложки (shims) для ножів – вони збільшують тиск під час прорізання тим самим усуваючи проблему не прорізаних елементів.

      1. о, як добре, що завжди можна в когось навчитися чогось корисного:)
       дякую!:)
       будемо експериментувати:)

  1. Спасибо за статьи, которые знакомят с товарами для скрапбукинга) Очень интресно)

  1. Прочитавши перший абзац моє лице приблизно виглядало ось так :
   о0

   Давно вже мріяла про машинку, а тут така нагода познайомитись по ближче 😀
   Дуже цікаво, тим паче щось ще буде у журналі 🙂

  1. Не знаю що цікавіше – стаття чи твої коментарі 😀

   Одразу ж виділяються плюси і мінуси електронної і ручної машинок для вирізання, це просто дві абсолютно різні речі.

  1. Яночко, щиро дякую за такий пост дуже цікавий, змістовний, корисний. Адже дуже важко знайти інформацію такого змісту нашою рідною мовою:)

Like what you see? Drop me a comment! Thanks!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.