Запрошення на весілля. Варіант #1 з калькою

This post is also available in Українською мовою

Запрошення на весілля. Варіант #1 з велюмомНарешті у мене дійшли руки спробувати велюм з магазину. Відверто кажучи, довго не могла придумати йому гідного застосування. Спочтаку думала про листівку із віконечком з велюму, потім про якісь окремі елементи з велюму і т.д. Потім я згадала, що у коментарях до попередньго запису мене просили зробити весільну листівку і ідея народилася сама по собі. Щоправда це не листівка, а більше зразок запрошення на весілля.

Матеріали:

Фото “в процесі” немає, тому що як завжди я думала, що нічого толкового з цієї задумки не буде. Вийшло досить не погано.

З однієї сторони запрошення дуже просте, але з іншої – коли таких треба зробити хоча б штук 40, то і таке для родичів і друзів буде здаватися справжнім шедевром.

Спочатку я зробила зразок із звичайного білого паперу розміром 15х15см – намітила серединку, зробила згини, продироколила краї.

Перенесла лінії згину на велюм та зігнула. Внутрішні краї продироколила. Почала робити серединку – вирізала білий картон розміром 7,5х15см, на нього наклеїла коричневий картон трішки менших розмірів. Для верхнього шару знову вирізала білий картон, продироколила його та наклеїла на коричневий. Додала маленькі перлинки.

Запрошення на весілля. Варіант #1 з велюмом

Із залишків коричневого картону зробила “пояс” – продироколила з обох боків, наклеїла золотисту стрічку. Місце стику з обох боків прикрасила фігурними висічками та великою перлинкою.

Запрошення на весілля. Варіант #1 з велюмом

Запрошення на весілля. Варіант #1 з велюмом

Запрошення на весілля. Варіант #1 з велюмом

SUBSCRIBE TO MY NEWSLETTER

21 Comments

  1. дуже актуально…
   і оригінально…

  1. Класно 🙂 ..я якраз зараз збираю різні весільні ідейки для себе 🙂 ..

   Про те, що в магазині з*явився велюм я бачила лист…але я так і не зрозуміла що таке велюм.
   Цн щось типу прозорої плівки чи кальки з візерунком з бархату ? Чи ні ?

  1. Дуже гарно, витончено зі смаком. Дуже гарна листівка чи то запрошення. Дуже гарно дивляться перлини. Також хочу спитати тебе( це не стосується роботи). Я майже зареєструвалася в WordPress,але мені вважають за помилку домен блога, який я ввела. Пише, що дозволені лише латинські букви і цифри. Я цього не розумію. Напиши мені будь ласка як правильно зробити.

  1. О-ля-ля – дякую 🙂
   Сашуня – дякую 🙂 це напів прозора плівка, в даному випадку із напиленим візерунком
   Sophijka – латисніські букви це такі “abcd” і т.д., а такі “абвг” – це кириличні. в

  1. Також у мене до тебе запитання. Якщо ти хочеш удалити свій блог то як це зробити?

  1. Софія, не сприйми за грубість, але для відповідей на такі запитання існує служба підтримки вордпресу, а не я. тим більше – якщо пошукати у гуглі (google.com) то можна знайти відповідь на це запистання. і навіщо тобі його видаляти, якщо ти його ще не створила?

  1. Яна, шикарне запрошення-листівка! І чому тільки запрошення? Як на мене, і листівка чудова, а без написів взагалі універсальна, для якоїсь вишуканої панночки (а завдяки стриманим кольорам і мужчинкі можна подарувати :-)).
   Бачила багато подібних (стосовни так би мовити, форми), але твоя особлива. Запала мені в душу, і собі захотілося таких зробити…

  1. Ліля, дякую 🙂 це все перлинки – без них вигляд абсолютно не той! ось чому я казала, що твої пости надихають на покупки 😉 – я таки купила собі майже мішок перлинок 🙂

  1. Дуже красива і елегантна откриточка (запрошення). Веллюм виглядає дуже класно!

  1. Валентина дякую, про перлинки відписала на пошту
   Аверька спасибочки 🙂 я старалась 🙂

  1. Суперська листівка!!! І вона таки вітальна і зовсім не запрошення. Дуже елегантна і вишукана. Велюм настільки благородний матеріал, що з нього виходить шедевральна річ. Я не буду повторювати повністю твою ідею, але ця листівка надихнула мене на нову :)) Дякую!

  1. Яна, запрошення ДУЖЕ гарне. Я якраз пообіцяла зробити запрошення своїй братовій на весілля. Буду рада побачати ще ідеї! (я ще не бралась за роботу, весілля не скоро)

  1. дякую 🙂 я от подумала – що одне-два, максимум з десяток таких зробиться, а далі або матеріали закінчаться, або сил більше не буде так мудохатися. тому для масового виробництва треба щось простіше придумати

  1. Так, із запрошеннями треба щось простеньке. Мої були дуже прості і зробити прийшлось менше 100 (але всерівно занудилась), а для сестри треба буде може й цілих 200. Але ця твоя ідея дуже подобається і кольори підходять (вона казала її кольори будуть коричневий і рожевий/жовтий/оранжевий). Натхнення тобі, Яно! (а від тебе і мені) 🙂

  1. хе хе 🙂 буду надихатися 🙂 а тим часом можу порадити глянути на splitcoaststampers.com, там по пошуку можна знайти все що захочеш 🙂

  1. а я все не вигадаю дизайн запрошень..вже стільки років займаюсь весіллями,а коли дійшла черга до мене самої зніяковіла..постійно хочеться вдосконалити обране

  1. З першого погляду і не скажеш, що запрошення саморобне)) мені, напевно, треба буде зробити кілька пробних, одразу таке гарне не вийде))

Like what you see? Drop me a comment! Thanks!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.