Завдання 8. Безшаблонне. Листівки з ялинками

This post is also available in Українською мовою

Edited to add: For those of you coming from the HCBC2011 please scroll down a little bit or click here for more photos and a short photo-tutorial). Its the second card in this post. Thank you!

Завдання цього місяця ми вирішили зробити безшаблонним і запропонувати вам зробити листівки із ялинками.

Звертаю увагу, що до участі в конкурсі приймаються лише листівки, будь-який елемент яких – ялинка. Це можуть бути як і фігурні листівки у формі ялинок, так і листівки із ялинками-прикрасами, виштампованими ялинками, ялинками-орігамі і т.д. Одним словом, здивуйте нас ялинками!

Завдання 8. Безшаблонне. Листівки з ялинками

Декілька прикладів новорічних листівок із ялинками для вашого натхнення:

Ялинка із скручених обрізків паперу

Листівка із ялинкою із скручених обрізків паперу

Завдання 8. Безшаблонне. Листівки з ялинками

Листівка із складеною з паперу ялинкою

Katerina:

Завдання 8. Безшаблонне. Листівки з ялинками

Листівка до Новорічних свят. Зроблена з набору паперу Authentique Wonder. Основним декором є різдвяна квітка (біла), та картинка з зображенням сніговичка біля ялинки. Ялинка прикрашена червоними крапельками, зробленими з рідких перлин. Додатковий декор – це підвіска у формі ялинки, а також металевій брадс у формі сніжинки, який ховається за кіткою.

FloRenika:

Завдання 8. Безшаблонне. Листівки з ялинками

Нове завдання навiяло приємні спогади. Коли я була ще дуже малою, в новий рiк батько приносив пухнасту й струнку ялинку, а ми наряджали ялинковими iграшками, горiшками та цукерками. Пiсля свята я i молодший брат, кожного вечора знiмали по парi найсмачніших цукерок.  Тому новий рiк для мене це перш за все новорiчна ялинка така велика та одночас струнка i пухнаста. В роботi я зробила акцент на тисненiй ялинцi, тому прикрас зовсiм мало – лише перлини на об’ємній рамці та кулон з Дідом Морозом. Використанi матерiали: бiлий та червоний картон; папка для тиснення; пігментне чорнило ColorBox  Silver/Gold/Red; штамп подарунки з набору Making memories – Falala Christmas; перлини та кулон; атласна стрічка

Savanna (vika):

Завдання 8. Безшаблонне. Листівки з ялинками

Листівка з вишитою ялинкою. Для її виготовлення я в папері зробила дірочки і вишила нитками муліне ялинку. Використала підложку, бархатний зелений папір, стрічку, та новорічний штамп

Оля (Geisika):

Завдання 8. Безшаблонне. Листівки з ялинками

Листівка New Year Tree. Матеріали – папір Сrismas Joy, штампи-літери, чорнило оранжевого кольору, а також кальку із зображенням нотного стану.

З нетерпінням чекаємо на ваші роботи до 02 грудня 2011 року включно. Випадковий переможець отримає подарунок від нашого магазину, а три кращі роботи (або й більше) будуть опубліковані в блозі Зроби Сам(А). Ми також оберемо одного або декількох запрошених дизайнерів для наступного завдання.

Будь-ласка, ознайомтеся з правилами участі в наших завданнях.

Цього місяця ви маєте можливість виграти ось такий подарунок від нашого магазину – набір новорічних штампів Inkadinkado Peppermint Twist:

Добавити посилання на свою роботу ви можете скориставшись сервісом inlinkz. Просто натисніть на кнопочку “add you link” та заповніть відповідні поля. В полі URL вкажіть посилання на конкретний пост із вашою роботою (не на блог в загальному), в полі Name – ваше ім’я/нік, в полі Email вашу імейл адресу.SUBSCRIBE TO MY NEWSLETTER

19 Comments

  1. Надзвичайно сподобалась перша ялинка Яни, одна з найгарніших різдвяних листівок цього року для мене. Бажаю всім натхнення!

  1. Я теж згідна з попередніми коментаторами, але мені сподобалися й інші: і стримані, і відверто креативні. Молодці!!!

  1. Яна, а как ты делала елочку со второй открытки? может, мк есть по ней? уж, очень она мне нравиться!!!

  1. дякую 🙂
   інші листівки теж красиві, особливо Віки із вишитою ялинкою, вона мені дуже сподобалася
   а по першим двом буде мк наступного тижня 🙂 і якщо захочете, можемо потім провести додатковий конкурс на саме такі ялинки 😉

  1. Все девочки подошли креативно и неожиданно к заданию!!! Очень понравилось:)

  1. Всі ялинки чудові, дякую за запрошення, я вже підготувала ще одну листівку з ялинкою, пізніше покажу))

  1. Я так и знала, что будет елка! Уже даже придумала несколько вариантов. Яна, ты просто кладезь идей – открыточки шикарные.

  1. дуже кластні листівочки у всіх дівчат)!
   Яно, твоя ялинка мене дуже приємно вразила. Досить креативно вийшло, ідея супер)!

  1. Яна твої нові листівки, на мою думку, відрізняютьсю по стилю від того, що ти зазвичай робиш. дуже сподобались. особливо перша. я б ніколи не додумалась взяти заготовку з таким тисненням для новорічної листівки, а вийшло так класно! також сподобалась листівка від Katerina, люблю такі традиційні роботи.

   1. glory – дякую 🙂 я от помітила, що поки щось нове не попробую, постійно думаю що воно мені не подобається, а потім спробувавши, розумію що це мені теж подобається.
    до речі, то не тиснення на першій листівці 😉

  1. коли стала розглядати листівки забула що п”ю каву і поки з роздзявленим ротом сиділа та не могла надивитися вона стала холодна 🙂 вибачте за велику кількість тексту. я під враженням.

  1. и мою работенку принимайте, хочу еще сделать другую открыточку с елочкой, но если успею….

  1. Интересное задание! все открытки нравятся, особенно понравились ёлки вышитая и с обрезков, интересные идеи!

Like what you see? Drop me a comment! Thanks!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.