Завдання 7. Шаблон: candy cane!

This post is also available in Українською мовою

Наші новорічні завдання невпинно продовжуються! Приєднуйтесь до нас і готуйтесь до Нового Року заздалегідь! Цього місяця пропонуємо вам зробити листівку у формі новорічної цукерки-палиці candy cane:

Завдання 7. Шаблон: candy cane!

Нагадуємо, обов’язкова умова участі у конкурсі – використання нашого шаблону у своїй роботі. Ви можете використати шаблон для створення як повністю фігурної листівки, так і для виготовлення окремого елементу декору своєї роботи:

Завдання 7. Шаблон: candy cane!

Приклади використання шаблону від мене та наших запрошених дизайнерів:

Завдання 7. Шаблон: candy cane!

Для основи цієї листівки я використала аркуш картону від Making Memories St. Nick Vintage Snowflake, напис вирізала із аркуша St. Nick Vintage Collage. Срібний бантик вирізаний на машинці Cricut з картону з глітером від Dovecraft

marusya-dv:

Завдання 7. Шаблон: candy cane!

Завдання 7. Шаблон: candy cane!

У мене вийшла коробочка для подарунка. На коробочці присутній Дід Мороз, а в його руках гілочка ялинки прикрашена іграшками (перлинками). Обов’язкова деталь – це чарівна candy cane на яку сперся відпочити Дід мороз!

katrin:

Завдання 7. Шаблон: candy cane!

Завдання 7. Шаблон: candy cane!

maya_ukr:

Завдання 7. Шаблон: candy cane!

Завдання 7. Шаблон: candy cane!

З нетерпінням чекаємо на ваші роботи до 28 жовтня 2011 року включно. Випадковий переможець отримає подарунок від нашого магазину, а три кращі роботи (або й більше) будуть опубліковані в блозі Зроби Сам(А). Ми також оберемо одного або декількох запрошених дизайнерів для наступного завдання.

Будь-ласка, ознайомтеся з правилами участі в наших завданнях.

Подарунок – Набір акрилових штампів Festive Borders від Dovecraft:

Добавити посилання на свою роботу ви можете скориставшись сервісом inlinkz. Просто натисніть на кнопочку “add you link” та заповніть відповідні поля. В полі URL вкажіть посилання на конкретний пост із вашою роботою (не на блог в загальному), в полі Name – ваше ім’я/нік, в полі Email вашу імейл адресу.

SUBSCRIBE TO MY NEWSLETTER

17 Comments

  1. Интересное задание!!! А можно сделать открытку используя шаблон и участвовать в 2 заданиях – шаблон+материалы Back to B??

  1. Так, треба включати уяву, шаблончик не легкий але все можливо!

  1. Погоджуюсь шаблончик не легкий й роботи можуть бути всі схожі. В кого є уява, то може й щось вигадає відмінне від вже зроблених робіт.

  1. Согласна полностью, задание очень сложное, особенно если учесть, что в нашей семье такие конфеты не пользуются популярностью, пришлось пользоваться подсказкой!!!!! Но зато было очень интересно, а что же получится в итоге!

    1. Зробити їх подовгастішими, як на останній листівці запрошеного дизайнера 🙂

  1. Яна, вечір добрий! Я перший раз беру участь в завданні і зробила листівку, але мене терзають сумніви, що шаблон я трішки змінила і невпевнена чи зможе робота брати участь. Якщо нi, то піду переробляти

  1. Містер лінкі не дозволяє повтор ссилок, а в мене обидва фото в одному пості. Тому я в №8 додала ссилку на саме повідомлення а в №9 на весь блог вцілому.

Like what you see? Drop me a comment! Thanks!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.