Завдання # 21. Новорічні віночки в листівках

This post is also available in Українською мовою

Наше 20-те завдання (із рекордною кількістю учасників! ву-ху!) добігає кінця, пора розпочати нове. І його тема звучить так – листівки із новорічними віночками, врешті решт Новий Рік уже зовсім не за горами. Будь-ласка, зробіть листівку центральним елементом якої є новорічний вінок – він може бути виштампованим, вирізаним на машинці або ж за допомогою дироколів, зробленим з прикраси і т.д.

Завдання # 21. Новорічні віночки в листівках

Ось декілька чудових робіт від наших запрошених дизайнерів та одна листівочка від мене:

Ann:

Завдання # 21. Новорічні віночки в листівках

Материалы: дизайнерский картон белого и красного цвета, бумага “Christmas”  от “Creative Paper”, чернила – “Folia”, штамп от ” Штампувальня”, веночек из флористической ленты

Nata:

Завдання # 21. Новорічні віночки в листівках

У роботі використала картон DCWV – MatchMaker Brights Textured Cardstock Stack, папір Graphic 45 – Happy Holidays, квітку і листочки Thailand, шеббі стрічку Seam Binding.

Viktoriya:

В работе использовала: бумага из набора This & That Christmas, Echo Park, aкриловый штамп Imaginisce – Christmas Cheer – Snowflake, штамп-надпись от “скрап-студия с любовью”, лак для создания глянцевого акцента Ranger Glossy Accents, подушечка для штампинга Tsukineko Memento Dew Drops ‘Rich Cocoa’, набор самоклеющихся жемчужинок – Pearl, вощеный шнур Hemp Cord, гелевая ручка Uchida Remenisce Gel Pen – White, дизайнерский картон для основы

Нюсечка))):

Завдання # 21. Новорічні віночки в листівках

Использовала в работе: дизайнерский картон для основы,три листа из набора бумаги Back to Basics Christmas Vintage, Dovecraft; вырубка дыроколом от Марты Стюарт «Еловая веточка»

olenka:

Завдання # 21. Новорічні віночки в листівках

В роботі використала: папір з колекції “Fizzy Moon Festive Fun”, дирокол-сніжинка Martha Stewart, дирокол-ялинкова гілочка Martha Stewart, глітер Reflex Perlen від Viva decor, гілочка з ягідками (Тайланд)

Marichka:

Завдання # 21. Новорічні віночки в листівках

Для створення листівки використала папір MME – All Is Bright, натирку happy holidays від MM, наклейку сніжинки з набору Wintertime від Echo Park, помпоны та перлинки від MF

Яна:

Завдання # 21. Новорічні віночки в листівках

Матеріали: картон, стрази, шнурок та паперовий скотч Dovecraft; штампи Stampendous; чорнило Tsukineko; маркери Tim Holtz Distress Markers; стрічка American Crafts

З нетерпінням чекаємо на ваші роботи до 4-го січня 2012 року включно (це на 1 тиждень менше ніж зазвичай). Випадковий переможець отримає подарунок від нашого магазину, а три кращі роботи (або й більше) будуть опубліковані в блозі Зроби Сам(А). Ми також оберемо одного або декількох запрошених дизайнерів для наступного завдання.

Будь-ласка, ознайомтеся з правилами участі в наших завданнях.

Приз – подарунковий сертифікат на 60 грн для покупок у нашому магазині.


SUBSCRIBE TO MY NEWSLETTER

10 Comments

  1. Интересное заадание!
   Жаль только, что я уже выполнила план по НГ открыткам. И венок там тоже уже был.
   Хотя, кто знает. Может уже начну серию НГ открыток на 2014 год :)))

  1. Увлекательное задание!) Возможно приму участие..))
   Работы дизайнеров очень интересные, каждое по своему!) Какие вы таланты!

  1. Дуже гарні роботи у дівчат, цікаве завдання, от незнаю чи буде у мене час на створення листівки ,але хто зна :))) Мені якщо закортить, то я відкладу всі справи і сяду скрапати, як я це робила минулі три дні ;)))))

  1. Роботи у ЗД чудові, кожна з такими цікавими елементами.Молодці!

  1. Очень красивые открытки, и оригинальные идеи веночков!!!! Спасибо ДК за вдохновение!!

  1. так, всё…пойду делать)) а то только собираюсь и собираюсь))

Like what you see? Drop me a comment! Thanks!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.