Завдання # 18. Пора в школу!

This post is also available in Українською мовою

Хіба ж не так? Тому пора розпочати наше нове тематичне завдання на шкільну тему. Давайте всі разом завчасно підготуємо листівки до Дня Вчителя або ж просто на шкільну тему!

Завдання 18. Пора в школу!

Ось такі роботи підготували наші запрошені дизайнери:

mara_ko:

Завдання # 18. Пора в школу!

Материалы: основа открытки – Premium White Card от Dovecraft, коробка – Hello Summer от Echo Park, дерево для карандашей – картон Bazzill Basics Paper, грифели и краска на карандашах – картон от American Crafts, кленовый листок – картон Core’Dinations от Ranger вырезанный на машинке Cuttlebug ножом из набора Leaves от Provocraft

The Fairy:

Завдання # 18. Пора в школу!

Матеріали: Основа листівки Recollections, папір DCWV The Educational Stack, Sew Easy Thread, 3D стікер Яблуко від Recollections, 3D клеєві кружечки, картридж Cricut Elegant Edges

Chashechka:

Завдання # 18. Пора в школу!

Матеріали: Папір – Graphic45 Little Darlings; MME Follow your hert; Натирка – квіточка від ММЕ

Inna:

Завдання # 18. Пора в школу!

Материалы: Бумага BoBunny – On The Go; листики отштампованы и затонированы дистрессинговыми чернилами Ranger, деревянные пуговички Fab Scraps на портфеле, надпись “1 сентября” – чипборд от Бумага-Марака покрыта эмбоссингом (пудра Wow Gold Satin Pearl)

barta:

Завдання # 18. Пора в школу!

Матеріали: папір – Pebbles, K&Company та ін., кардсток – WeRMemory Keepers, дироколи Марти Стюарт, брадс, висічка “Сова” від Maya Road, ножі Spellbinders (коло), штам від Штампувальні.

Canadiya:

Завдання # 18. Пора в школу!

В роботі використала папір Simple Stories, MME, мереживо, шеббі стрічку, квіти, вощений шнурок, чорнило Distress,  Glossy Accents.

З нетерпінням чекаємо на ваші роботи до 12-го жовтня 2012 року включно. Випадковий переможець отримає подарунок від нашого магазину, а три кращі роботи (або й більше) будуть опубліковані в блозі Зроби Сам(А). Ми також оберемо одного або декількох запрошених дизайнерів для наступного завдання.

Будь-ласка, ознайомтеся з правилами участі в наших завданнях.

Приз – подарунковий сертифікат на 60 грн для покупок у нашому магазині.SUBSCRIBE TO MY NEWSLETTER

23 Comments

  1. ух ти 🙂 Треба підігнати на ваш блог своїх учениць. Бо скоро День Учителя, а мені якщо і дарують, то цукерки чи чашки. А хотілось би ось такі листівки 🙂

   1. Soniachna – прочитала ваш коментар і почала пробувати згадувати з чим таким я там участь приймала, зараз піду подивлюся, дякую!

    1. дякую, дякую 🙂 приємно все таки ось так ранок починати 🙂
     треба знову за сторінки сідати, вже давно нічого не робила

   1. мне тоже это открытка очень понравилась, хотя все работы хорошие 🙂

  1. Всі листівки дуже гарні, особливо сподобались Canadiya і barta 🙂 але ідеї з олівцями (mara-ko), портфелем (Inna) та класними прапорцями (Chashechka) теж впали в око.

  1. так, приєднуюсь, листівка в barta надзвичайна, дуже сподобалась!
   і ще пистання: ти, Яно, яка в школі там вчилася, якщо я правильно зрозуміла, може поясниш нам чому там яблука вчителям дарують ( а може вже і не дарують сучасні діти), звідки воно взялось оце apple for the teacher і що воно символізує?

   1. Tania – на скільки я знаю і розумію, це відноситься до початкової школи, де таким чином (коли вчитель говорить учню “you are the apple of my eye”) вчитель висловлює своє захоплення учнем, каже що він розумний. Тому можливо, даруючи яблука усі учні хочуть стати якраз такими особливими і розумними в очах вчителя.
    Ось тут є хороше пояснення цієї приказки але без згадки про школу http://answers.yahoo.com/question/index?qid=20080124172804AA2gRPN

  1. Я також вітаю з перемогою! І приєднаюсь до завдання. Якраз тільки вчора про це подумала. У мене ж також є школярки :)))

  1. Очень интересное и трудное(для меня) задание.Будем думать над решением))Спасибо.
   Работы дизайнеров очень разнообразны и понравились ВСЕ!Содержательно и оригинально.
   Спасибо.

  1. Класні листівочки в дизайнерів. Листівочка з олівцями така проста і така досконала, мені дуже подобається. Як встигну то обов”язково щось зроблю тематичне!

  1. Дівчатка, дякую дуже за всі приємні слова 🙂 Сама вчителька))) А листівка – для мого учня-першачка, сподіваюся, що йому сподобалась))

  1. Ну к 1 сентября, мы немного опоздали) Но впереди ещё – День учителя))))

  1. Спасибо за конкурс, Яночка.
   Трудно было начать. Но сегодня добавляю еще две открытки на Ваш конкурс))
   Очень придумывать!
   Спасибо.

  1. Дуже класне завдання. Я випаждково сюди натрапила. Ви всі дівчатка такі молодці-роботи класнющі-одна краща другої.

  1. Охо-хох, так хотіла взяти участь у цьому завданні, але так склались обставини, що не змогла, бажаю всім, хто бере участь – тільки перемоги і насолоди від творчості!:))

Like what you see? Drop me a comment! Thanks!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.