Завдання 15. Листівки із ґудзиками!

This post is also available in Українською мовою

Пора розпочати наше нове завдання – листівки із ґудзиками! Я впевнена, ви всі бачили чудові роботи із ґудзиками у журналі Кардмейкінг та Скрапбукінг.

Cьогодні ж ми пропонуємо вам ще декілька прикладів листівок із ґудзиками і запрошуємо взяти участь у нашому конкурсі!

Завдання 15. Листівки із ґудзиками!

Як завжди умова участі у конкурсі всього одна – необхідно зробити листівку із ґудзиками (хоча б одним)! Ви також можете скористатися моїм МК із журналу для ваших листівок.

Для вашого натхнення декілька чудових прикладів від наших запрошених дизайнерів:

Nastinka:

Завдання 15. Листівки із ґудзиками!

Матеріали: папір – Echo park (Times&Seasons), K&company (Life`s journey); дирокол – Martha Stewart – Classic butterfly; стрічка – Tim Holtz tissue tape Symphony; троянда Prima; вощений шнур.

marusya-dv:

Завдання 15. Листівки із ґудзиками!

Для створення листівки використовувала такі матеріали: папір з набору Tea Party; бордюрний дирокол від Марти Стюарт; штамп- Maya Road “Doilies”, який зробила в техніці “гарачий ембосінг”; приклеїла все на двосторонні клеєві квадратики. Квіти прикрасила ґудзичками!

Julia:

Завдання 15. Листівки із ґудзиками!

Матеріали: папка для тиснення – “Cuttlebug”, тег – “The Paper Studio”, квіти – “E-line Flowers”, бордюрний дирокол – “Martha Stewart-Doily Lace”

Alёnushka

Завдання 15. Листівки із ґудзиками!
Листівка для новонародженного хлопчика! Використала папір “Me&My Big Ideas” з колекції “Destination Paradise”, коник це висічка з набору “Itsy Bitsy Baby Girl” від K&Company, гудзики “Fashion Buttons”, фігурні ножнички Dovercraft, атласна стрічка Polka Dot та моя улюблена швейна машинка. Хвіст створений зі звичайних ниток.

Лілюська:

Завдання 15. Листівки із ґудзиками!

Дуже люблю яскраві сонячні листівки й на це завдання хотілося зробити саме таку. Кольорову й веселу. 
<Використані матеріали: набір паперу BoBunny Hello Sunshine, штампи від Штампувальні (Т073 і D020), шнурочок Lemondrop від Twinery. Вирізки зробила за допомогою ножів від Spellbinders (Standard Circle Small) та Nellie Snellen (Flower Multi Frame). Штампи (напис та малюк) розмальовані маркерами Copic: обличчя: E000, E00, R00; волосся: Y21, Y15, Y13;одяг: Y15, Y13, Y11, 0 та YG03, G02, 0;тінь: С3, С1, 0;напис: YG03, G05, Y17, Y15, Y13, 0

З нетерпінням чекаємо на ваші роботи до 6-го липня 2012 року включно. Випадковий переможець отримає подарунок від нашого магазину, а три кращі роботи (або й більше) будуть опубліковані в блозі Зроби Сам(А). Ми також оберемо одного або декількох запрошених дизайнерів для наступного завдання.

Будь-ласка, ознайомтеся з правилами участі в наших завданнях.

Приз набір нових чорнил від Зроби Сам(А) – 3 шт. Фото добавлю трішки згодом.

Добавити посилання на свою роботу ви можете скориставшись сервісом inlinkz. Просто натисніть на кнопочку “add you link” та заповніть відповідні поля. В полі URL вкажіть посилання на конкретний пост із вашою роботою (не на блог в загальному, посилання що ведуть на блог в загальному будуть видалені та в конкурсі приймати участь не будуть), в полі Name – ваше ім’я/нік, в полі Email вашу імейл адресу.SUBSCRIBE TO MY NEWSLETTER

15 Comments

  1. Які класні роботи дівчат! Надихають!))

  1. Класне завданнячко!дуже сподобалась робота marusya-dv!але листівки усіх майстринь дуже креативні та оригінальні!

  1. любимые гудзики :)) понравились работы Nastinka и Alёnushka
   свои чернилка – это интересно 🙂

  1. Дуже класні роботи дизайнерів, дуже цікаве завдання! Маю надію, що прийму участь:) Завдання і дійсно стимулюють і додають досвіду, з кожною новою листівкою особисто мені стає легше розбиратися з усіма цими красотами, практика одним словом – це велике діло, і що я зрозуміла, головне не боятися, а діяти адже з першої роботи точно шедевр не вийде, ну хіба що за деякими війнятками.

  1. Супер завдання! Роботи дівчат дуже гарні! Конячка й справді причудова!

  1. Завдання цікавеньке 🙂
   Щойно дивилась нове чорнило від Зроби Сам(А) 🙂 залишилась просто в захваті 🙂 (скоро собі замовлятиму і ціна приємна)
   Дуже сподобались назви 🙂
   З нетерпінням чекаю штампів від Зроби Сам(А) до цих чорнил 🙂

  1. Яна, а чи має значення, які гудзики мають бути по формі, я маю на увазі: на ніжці, різні по формі, чи вони мають бути саме класичного вигляду, тобто кругленькі, пласкенькі та з дирочками?

  1. Дужу цікаве завдання.Роботи дівчат теж дуже гарні.Дуже сподобалася робота marusya-dv,вона така ніжна.

Like what you see? Drop me a comment! Thanks!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.