Завдання 14. Листівки із стрічками!

This post is also available in Українською мовою

Ви готові до нашого нового завдання? Цього разу я довго не могла вигадати нічого цікавого, тому в решті решт вирішила зупинитися на досить простому завданні – використовуємо стрічки у своїх листівках!

Завдання 14. Листівки із стрічками!

Як завжди умова участі у конкурсі всього одна – необхідно зробити листівку із двома або більше тканинними стрічками!

Для вашого натхнення декілька неймовірно красивих прикладів листівок із стрічками від наших запрошених дизайнерів і одна листівочка від мене:

Яна:

Завдання 14. Листівки із стрічками!

Матеріали: картон Зроби Сам(А) Snow White; папір із набору Sketchbook від Amy Tangerine (із обірваним краєм та рожевий на велосипеді); стрічки American Crafts (позаду хмарок та в діагональну смужку в нижній частині листівки); шнурок Doodlebug; калька Dovecraft; ніж Ribbon Banners (вирізаний із кальки банер); штамп Sketchbook від Amy Tangerine; чорнило Tsukineko, Ranger + вода (для фарбування хмар); пудра American Crafts (прозора поверх кольорового чорнила); стрази Dovecraft (менші) та Fizzy Moon (більші); машинка Cricut Expression; картридж April Showers (хмарки, велосипед, квіти)

svetlana1975:

Завдання 14. Листівки із стрічками!

Завдання 14. Листівки із стрічками!

Котонове кружево пристрочене зигзагом, а з шебі-стрічки скрутила троянди, прострочила їх, потім додала по краплі глоссі і декілька  бісеринок ,ніби тичинки.
Папір весь Prima Songbird,  штамп-напис від Штампувальні, котонова стрічка вир-ва м Житомир :), шебі стрічка, бісер, глоссі. Гілочку із листочками та пташкою вирізала та приклеїла на клей-олівець UHU

Detenish:

Завдання 14. Листівки із стрічками!

У роботі використала : скрап папір від  Melissa Frances, Webster’s Pages та крафт-папір; шеббі стрічку та стрічку троянди від  Webster’s Pages, половинки перлинок, брадс. Тонувала чорнилом distress.

tanka:

Завдання 14. Листівки із стрічками!

Матеріали: аркуш картону Slipper, Dotted Swiss від Bazzill Basics; гарденія, діаметр 5 см; брадси Princess Fairytale від Dovecraft; листочки Тайланд; штамп “Поздравляю”; чорнило Versafine від Tsukineko чорне (onyx black)

Dari:

Завдання 14. Листівки із стрічками!

Проста листівка про кохання…  Для основи використала картон Snow White (Зроби Сам(А)), рамку затонувала Distress Ink – scattered straw, в середині напис, вирізаний з паперу К&Company Best of Brenda Walton, дві стрічки тримають металічну підвіску “Love”, сердця в техніці квілінг нанизані на бечівку.

 mishilo:

Завдання 14. Листівки із стрічками!

матеріали: аркуш картону Snow White від Зроби Сам(А)™, папір з набору Boy Life від Echo Park, аркуш картону від American Crafts, стрічка від American Crafts, двосторонні об’ємні клеєві квадратики.

З нетерпінням чекаємо на ваші роботи до 1-го червня 2012 року включно. Випадковий переможець отримає подарунок від нашого магазину, а три кращі роботи (або й більше) будуть опубліковані в блозі Зроби Сам(А). Ми також оберемо одного або декількох запрошених дизайнерів для наступного завдання.

Будь-ласка, ознайомтеся з правилами участі в наших завданнях.

Приз – набір паперу Family Ties 30×30 см:

Добавити посилання на свою роботу ви можете скориставшись сервісом inlinkz. Просто натисніть на кнопочку “add you link” та заповніть відповідні поля. В полі URL вкажіть посилання на конкретний пост із вашою роботою (не на блог в загальному, посилання що ведуть на блог в загальному будуть видалені та в конкурсі приймати участь не будуть), в полі Name – ваше ім’я/нік, в полі Email вашу імейл адресу.SUBSCRIBE TO MY NEWSLETTER

22 Comments

  1. Интересное задание!
   вопрос: А двухцветные шнурочки считаются ленточкой?

   1. mara_ko – я думаю, що вони більше до шнурків належать ніж до стрічок. давайте спробуємо суто з стрічками 🙂

  1. Яка чиста і приємна листівка у svetlana1975:! 🙂
   Легке завдання 🙂 Заманює мене назад у скрап 🙂

  1. Цікаве завдання! Прості умови дозволяють максимально проявити творчість і уяву! Цього разу вже обов’язково знайду час щоб прийняти участь у завданні. А приз ще такий гарний. Мені найбільш до вподоби робота svetlana1975.

  1. Дуже чудове завдання. Мені дуже сподобалася традиційно робота Яни, Detenish також дуже цікава листівка, Svetlana1975 ніжна та легка, а взагалі роботи всі дуже чудові. Спасибі вам, дівчатка за натхнення:)

  1. Дуже цікаве завдання та й дизайнери постарались на славу=)))Обов”язково виділя час на створення нової листівки=)))

  1. Всі листівки сподобались, але найбільш листівка Яни 🙂 люблю такий стиль і кольори 🙂
   Спробую також взяти участь.

  1. вав які класнючі листівочки у вас, дівчакта, матиму час обовязково прийму участь)

  1. Яночко, перша моя листівочка неправильно загружена, я все виправила і загрузила вдруге, якщо можна перше посилання видали. Вибач за мою нерозторопність :)))

  1. чудове завдання!дуже сподобались листівка яни та tanka по весняному свіжі роботи!а узагалі кожна робота навіює натхнення,дякую усім дівчатам!

  1. Наймовірні роботи!Дуже подобаються))і завдання класне-можна пофантазувати)))

  1. великолепные работы!!!!!!!и задание классное!надо подсуетиться)

  1. Зробила листівку для дочки подруги! Сподіваюся що підійде по умовах до конкурсу робіт. До речі, використала листок паперу що виграла останній раз у тебе Яночка в блозі.

  1. а конверт для грошей можна. чи тільки листівки?

  1. Цікаве завдання і неймовірно гарні роботи для натхнення!!!
   Буру участь з радістю =)))

Like what you see? Drop me a comment! Thanks!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.