Завдання 13. Листівки із хмарками!

This post is also available in Українською мовою

Сьогодні ми підготували для вас нове безшаблонне завдання – листівки із хмарками!

Завдання 13. Листівки із хмарками!

Як завжди умова участі у конкурсі всього одна – необхідно зробити листівку із хмарками! Це можуть бути як намальовані від руки хмарки, так і виштамповані, вирізані ножицями або ж дироколом, затоновані хмарки; ви можете використати скрап папір із зображенням хмарок або ж готові хмарки-висічки або здивувати нас іншими хмаринками.

Для вашого натхнення декілька неймовірно красивих прикладів листівок із хмарками від наших запрошених дизайнерів:

Таня Мелихова:

Завдання 13. Листівки із хмарками!

использовала материалы –  бумага, высечки –  Prima Pixie Glen, цветы – Prima, тучка – чипборд

Alёnushka:

Завдання 13. Листівки із хмарками!

У роботі використовувала картон, кардсток Core’dinations, кардсток з тисненням створений за допомогою машинки Sizzix та папки для тиснення ProvoCraft Cuttlebug Birds&Swirls, папір Me&My Big Idea з коллекції Fashion District, стрічку, мереживо, паперовий шнур, наклейки, штампи, квіти Prima та Тайланд, чорнило Dovecraft, білу акрилову фарбу, справжні гілочки верби та, як зазвичай, швейну машинку

marusya-dv:

Завдання 13. Листівки із хмарками!

Завдання 13. Листівки із хмарками!

Листівки з хмаринками, вони у мене вийшли дитячими 🙂
Використала білий картон для основи листівки, хмаринки зроблені за допомогою маски – чорнилами Distress; прикрасила стразами, метелик і напис виготовлений в техніці “гарячий ембосінг”.

Ukrainka:

Завдання 13. Листівки із хмарками!

Для створення цієї листівки використала двосторонній картон Around the Block. Одна сторона картону – фон з хмарками, з іншої вирізала слова. Літаючі змії вирізані з кольорового дизайнерского картону, розмальовані олівцями, доповнені стразами.

Green Panda:

Завдання 13. Листівки із хмарками!

Для изготовления открытки использовала пастельную бумагу, скрапбумагу First Edition Up Up & Away, штампы, Distress чернила, кружево, половинки бусин, фигурные ножницы, скотч

Світлана:

Завдання 13. Листівки із хмарками!

Заготівка біла для листівки,фон – акварельний папір, акварельні фарби. Через трафарет від Пріма проштампувала губкою білим гессо (трішки на фото видно який фон вийшов рельєфним), хмарки вирізала від руки з картону, одну приклеїла на клей, іншу посадила на клейкі квадратики для об’єму, штамп та машинний шов. Вперше прошила фон до основи, раніше я клеїла на двосторонній скотч,скажу чесно, мені не дуже подобається в середині листівки шов, так що і надалі буду клеїти фон на основу

Иришка:

Завдання 13. Листівки із хмарками!

Для открытки использовала бумагу разных производителей, дырокольное кружево, машинную строчку. Облака вырезала по шаблону, использовала их как маску, при тонировании неба. Потом сами затонированнные облака посадила на объёмные клеевые квадраты. Для канатов воздушного шара использовала вощёный шнур.

З нетерпінням чекаємо на ваші роботи до 27-го квітня 2012 року включно. Випадковий переможець отримає подарунок від нашого магазину, а три кращі роботи (або й більше) будуть опубліковані в блозі Зроби Сам(А). Ми також оберемо одного або декількох запрошених дизайнерів для наступного завдання.

Будь-ласка, ознайомтеся з правилами участі в наших завданнях.

Приз – набір висічок-хмаринок від Studio Calico:

Добавити посилання на свою роботу ви можете скориставшись сервісом inlinkz. Просто натисніть на кнопочку “add you link” та заповніть відповідні поля. В полі URL вкажіть посилання на конкретний пост із вашою роботою (не на блог в загальному, посилання що ведуть на блог в загальному будуть видалені та в конкурсі приймати участь не будуть), в полі Name – ваше ім’я/нік, в полі Email вашу імейл адресу.SUBSCRIBE TO MY NEWSLETTER

36 Comments

  1. Яночко, чудове завдання!!! Я тільки вчора забрала з Нової Пошти пакунок, у якому є замовлена у тебе калька з хмарками. Якраз стане мені у пригоді 🙂

  1. чудесное задание, пошла искать материалы, а вдохновение уже стучится…..

  1. чудове завдання. роботи дизайнерів дуже гарні. особливо сподобалася листівка Тані Мелихової.

  1. Дівчата, у вас чудові роботи! Люблю хмаринки, але поки ніде їх не використовувала! Треба спробувати…

  1. Клас, такі милі листівки з хмаринками…. дуже красива робота Тані Мелихової)

  1. Ну, вот… так не честно :). Я собиралась обзорчик про облако-тучки делать, насобирала ссылок в инете. А тут уже и задание с ними. Скажут, плагиат :).
   Удачи! Буду благодарным зрителем.

    1. Вы меня и с шевроном опередили :). В ОСК обзорчик только 16-го выйдет, а вы уже слово сказали :).

  1. вау, роботи дизайнерiв просто супер, надихаючi!
   менi найбiльше сподобались листiвки marusya_dv

  1. Деякі дизайнерські рішення дуже свіжі і цікаві… навіть не очікувала, що так мене зацікавить 🙂

  1. Дуже гарні листівки Всі!!! Але відмічу листівку Alёnushka:-мені вона найбільш до душі :))) Цікаве завдання, працювала із задоволенням! Надіюсь спробую ще щось витворити!

  1. Прекрасно-суперово-класнющі роботи і кожна особлива по-своєму:)
   Завдання дуже цікаве 😉

  1. Дуже цікаві роботи. Дівчата молодці!
   Найбільше сподобалися роботи – Alёnushka та Світлана :)))

  1. Дуже гарні на ніжні роботи.Сподобалася робота marusya-dv з метеликами,така по-справжньому весняна,ніжна.А взагалі всі дівчата-молодчинки!Суперські роботи!Удачі і натхнення всім!!!

  1. цікаве завдання, чудові роботи дизайнерів!

  1. Дуже дякую Яні за чудові завдання! І дякую всім дівчатам,за підтримку та добрі слова)все це надихає та породжує музу,яка штовхає до таких робіт,як,наприклад ця,із хмарками) створення цієї листівки в мене було бурхливим та емоційним,чесно-чесно)))

  1. Такі чудові листівки, очі розбігаються, така краса. Дівчатка, спасибі вам за красу, а Вам Яночко – за чудове завдання!!!

  1. marusya-dv—Просто фантастичні листівки! Молодчинка! Дизайнери молодці!

  1. Роботи просто супер, особливо від Тані Мелихової:)))

  1. Бачу дівчата вже почали викладати свої листівки, тож і я приєднуюсь 🙂

  1. О, а я что-то пропустила конкурс. Работы ДК оригинальные!!! Особенно первых 2 открытки!

  1. А я на жаль:( не встигла, але кому цікаво, прошу переглянути мій варіант роботи:), мені буде цікава ваша думка , дівчатка:)
   А всім учасницям бажаю ттільки перемоги!:)Цікавих робіт дуже багато, які навчають, надихають, та створюють чудовий настрій, спасибі вам за це!:)

Like what you see? Drop me a comment! Thanks!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.