Завдання 11. Листівки із квітами, що зроблені власноруч

This post is also available in Українською мовою

Ми продовжуємо наші простенькі завдання. Зважаючи на останні морози хочеться весни та квітів! Тому пропонуємо вам зробити листівки із квітами, що виготовлені власноруч.

Завдання 11. Листівки із квітами, що зроблені власноруч

Звертаю увагу, що до участі в конкурсі приймаються лише листівки із квітами, що виготовлені власноруч! Це можуть бути як і фігурні листівки у формі квітів, так і листівки із будь-якими власноруч виготовленими квітами (намальованими, виштампованими, розмальованими, вирізаними на машинці, за допомогою дироколів або ж навіть від руки ножицями).

Декілька прикладів листівок із квітами, що зроблені власноруч від наших запрошених дизайнерів для вашого натхнення:

StacyKalo:

Завдання 11. Листівки із квітами, що зроблені власноруч

Делала необычную Валентинку для любимого мужа. Вот мой рецепт ее создания.Чтобы фон не казался таким спокойным использовала красные акценты – буквы. Еще захотелось немного покреативить: на фоновой бумаге оставила свой отпечаток руки серебряной акриловой краской. Как-то все привыкли, что ангелочек – символ любви, но я украсила открыточку птицей и очень “мужскими” цветами из пеньки, которую используют водопроводчики…Чем не мужская Валентинка?!
Материалы: пеньковая веревка (для цветов), брадсы, бумага Pink Paislee- Old School и 7 Gypsies – Lille Collection (буквы), акриловая серебряная краска, птица из папиросной бумаги, окрашенный в кофе бинт и бусинки-сердечки.

Julia:

Завдання 11. Листівки із квітами, що зроблені власноруч

Матеріали: біла і чорна пудра для гарячого ембосингу, біле пігментне чорнило, папір без узорів, штампи, калька, брадси, тег, стрічка, вощений шнур, гудзик.
Фон виштампований білим пігментним чорнилом, квіти вирізані з кальки (перший шар – білий ембосінг, другий – біле чорнило), до стрічки додано гудзик і тег. Привітання – гарячий ембосинг з чорної пудри. Розмір – 9см х 12,5 см

marusya-dv:

Завдання 11. Листівки із квітами, що зроблені власноруч

Завдання 11. Листівки із квітами, що зроблені власноруч

Листівка простенька але на мою думку романтична.
Любов – це вічна весна в серці! Для створення квіточок використала фігурний дирокол квітка, а для (серединки в квіточці)- дирокол сонечко. Стовбур для дерева вирізала ножицями із паперу для акварелі. Прикрасила написом.

chrishoneybee:

Завдання 11. Листівки із квітами, що зроблені власноруч

Жужа:

Завдання 11. Листівки із квітами, що зроблені власноруч

Завдання 11. Листівки із квітами, що зроблені власноруч

Для основи листівки використала папір для креслення.
Шари для квітки вирізані з різноманітного паперу, бантик з вощеного шнура.
Маркером зробила імітацію шва.

Katerina:

Завдання 11. Листівки із квітами, що зроблені власноруч

Завдання 11. Листівки із квітами, що зроблені власноруч

Листівка – валентинка, розміром 14х14см. Виготовлена зі скрап паперу трьох різних колекцій, та відповідно різних виробників. Основа листівки – картон сірого кольору. Квіти на листівці зроблені за допомогою штампів. Також центром композиції є ще одна квітка виготовлена за допомогою дироколу та брадсу, який є серединкою квітки. Родзинкою листівочки є машинний шов, за допомогою якої виконано і сам напис “LOVE”.

Dina:

Завдання 11. Листівки із квітами, що зроблені власноруч

Открытка из бумаги Melissa Frances, так же использовала распечатанную картинку, вырубные листики,
цветы и декоративную булавку. Цветок сделан из ткани-шифона, в центре-пуговка.

З нетерпінням чекаємо на ваші роботи до 24-го лютого 2012 року включно. Випадковий переможець отримає подарунок від нашого магазину, а три кращі роботи (або й більше) будуть опубліковані в блозі Зроби Сам(А). Ми також оберемо одного або декількох запрошених дизайнерів для наступного завдання.

Будь-ласка, ознайомтеся з правилами участі в наших завданнях.

Приз – набір резинових штампів на дерев’яній основі:

Добавити посилання на свою роботу ви можете скориставшись сервісом inlinkz. Просто натисніть на кнопочку “add you link” та заповніть відповідні поля. В полі URL вкажіть посилання на конкретний пост із вашою роботою (не на блог в загальному), в полі Name – ваше ім’я/нік, в полі Email вашу імейл адресу.


Триває прийом робіт для участі у новому проекті від Зроби Сам(А):

SUBSCRIBE TO MY NEWSLETTER

23 Comments

  1. отличное задание!постараюсь принять участие:)и спасибо девочкам за вдохновение!
   Очень приглянулись работы Katerina за нестандартый подход:)и Julia-такие нежные цветочки получились!Спасибо всем девочкам за вдохновение!

  1. найближча з усіх робіт мені chrishoneybee. Усі роботи такі різноманітні) дуже гарно все!

  1. Ой як круто, такі класнючі роботи у дівчат!!! Хочеться відмітити роботу Julia: – такі вже гарненькі квіточки!!!!
   Ще заставила посміхнутись робота chrishoneybee: така позитивна. Ну і на завершення скажу що я обов*язково прийму участь у завданні.

  1. Шкода 🙁 блогу поки що у мене не має а участь прийняти хочеться 🙁

  1. Дівчата, дуже дякую що відмітили мою листівку (Julia), мені надзвичано приємно 😀

  1. Интересное задание, открыточки у всех класснючие, особенно приглянулась супер позитивная и цветущая от chrishoneybee.

  1. 🙂 ой, як приємно! 🙂
   досі не натішусь отим почесним “запрошений дизайнер” 😀 а тут ще й компліменти від дівчат! ^_^ дякую! 🙂

   ..мушу сказати, що робити щось “на замовлення” дуже важко. спочатку хотілось, власне, на квіточках сконцентруватись. цікаву конструкцію якусь вигадати, ну чи pop-up який-небудь. але якось не йшло.. аж поки щось своє, не до теми, не придумалось 🙂 а квіточки – зовсім простенькі 🙂

   в будь-якому разі, дякую Яні за конкурс – зайвий “пєндєль” щоб хоч щось для душі зробити 🙂

  1. Яна, маленькое уточнение, а цветы должны быть только бумажными??? Увидела, что у StacyKalo из пеньки, а можно из ленточек или вязанные?

   1. ma6ynja – квіточки мають бути зроблені власноруч, а з якого матеріалу – не важливо, хоч з металу 🙂

  1. Привіт! Усі листівочки такі красиві, що аж очі розбігаються)) Я також люблю їх робити і саме зараз вирішила зробити листівку і квіточки до неї сама робила, то чому б і мені участь не прийняти в конкурсі)) Усім успіху!

  1. у мене питання: а можна декілька листівочок виставити на конкурс?

  1. Всі молодці. Мені найбільше сподобалась листівочка з деревом і написом “Любов – це вічна весна у серці”. Зроблю щось схоже на вихідних. Дякую.

  1. А я что то напартачила , не дочитала, привыкла что можно и коробочки и блокнотики и все все все, а тут только открытки….Яна блокнот не подхоит?да?Ну конечно изайнеры молодцы, умеют порадовать и вдохновить…ну а мастерицы умеют вдохновлятся, все очень красивые открыточки)

  1. А я пропустила це завдання) намагатимусь встигнути щось придумати,обожнюю квіточки) Дівчата дизайнери,ви такі молодці,ваші роботи суперові!!!!

  1. Таке цікаве завдання! Мені особливо сподобалася незвичайна валентинка від StacyKalo та спокійна і така приємна листівка від Julia!)

  1. Сама собі не вірю, що розмістила свою роботу в цьому завданні :))) Мені вже класно, мені і перемоги не треба :)* (я зробила над собою зусилля і взяла участь, ййаххуу)

  1. упс, я буквально щойно загадала, що конкурс закінчився уже декілька днів тому 🙁
   вибачте будь-ласка за затримку із результатами, постараюся сьогодні-завтра їх опублікувати

Like what you see? Drop me a comment! Thanks!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.