Завдання 10. Безшаблонне. Валентинки

This post is also available in Українською мовою

Листівки-валентинки повинні були вийти вчора, але оскільки ми були змушені поїхати у термінове відряження (про яке я вам на днях розповім) і повернулися в Тернопіль лише сьогодні пост виходить із невеличким запізненням.

Ми продовжуємо наші простенькі завдання і цього місяця напередодні Дня Закоханих логічно пропонуємо вам зробити валентинки або ж іншими словами листівки – зізнання у коханні! Обмежень у цьому завданні немає практично ніяких.

Завдання 10. Безшаблонне. Валентинки

Звертаю увагу, що до участі в конкурсі приймаються лише листівки із зізнаннями у коханні, тобто валентинки! Покажіть нам своє розуміння та уявлення валентинок!  Це можуть бути як і фігурні листівки у формі сердечок (звичних нам та анатомічних), так і листівки із будь-якими елементами на тему кохання.

Декілька прикладів фантастичних валентинок від наших талановитих запрошених дизайнерів для вашого натхнення:

Оля-kostromka:

Завдання 10. Безшаблонне. Валентинки

У меня сложилась довольно простая открыточка, в  основе которой дизайнерский картон белого цвета, а также прекрасная коллекция бумаги от KaiserCraft. Использовала вырубку, на которой отштамповала главные слова признания в любви! Автор дизайна штампа Надежда Калашникова. Тег специально сделала вынимающимся. На нем тоже можно написать что-нибудь приятное в случае нехватки места внутри самой окрыточки.

Нюта:

Завдання 10. Безшаблонне. Валентинки

В изготовлении открытки использовала: крафт бумагу, скрап бумагу, пуговки, эмбоссинг белой пудрой, белую контурную краску.

Velana:

Завдання 10. Безшаблонне. Валентинки

В роботі використала: папір FabScraps – Heritage, гафропапір, акрилову фарбу, штамп, чорнило Distress – black soot, мереживо, вощений шнур, троянду, напівпрозорі камінці.

tory:

Завдання 10. Безшаблонне. Валентинки

Для признания в любви не нужны особые средства или материалы. Признание ценно само по себе, даже если написано от руки на кусочке бумаги. Вот и открытка очень простая по материалам. Надпись сделана от руки простым маркером.

tate:

Завдання 10. Безшаблонне. Валентинки

Использовала: заготовка сердце Икеа, скрап бумага, ткань паутинка, натуральное кружево, шебби ленточка, рамка чипборд, покрыта цветочным миксом Flower Soft – Sweet pea, подвеска акриловая сердце, полу бусинки, цветочки и бутоны роз, тычинки, высечки сердечка и веточки, металлическое сердце, цифровой штамп, покрыт глосси.

Katrin:

Завдання 10. Безшаблонне. Валентинки

Завдання 10. Безшаблонне. Валентинки

Taniko:

Завдання 10. Безшаблонне. Валентинки

Открытка со скрытым тегом, на котором и написано признание в любви: There is only 1 way 2 say 3 words 4 you… А владелец открытки внутри сам должен пописать эти заветные три (или может больше) слова о любви.

З нетерпінням чекаємо на ваші роботи до 27-го січня 2012 року включно. Випадковий переможець отримає подарунок від нашого магазину, а три кращі роботи (або й більше) будуть опубліковані в блозі Зроби Сам(А). Ми також оберемо одного або декількох запрошених дизайнерів для наступного завдання.

Будь-ласка, ознайомтеся з правилами участі в наших завданнях.

Цього місяця ви маєте можливість виграти ось такий подарунок від нашого магазину – набір паперу та висічок для 3D декупажу для виготовлення листівок із абсолютно нової колекції від Fizzy Moon:

Добавити посилання на свою роботу ви можете скориставшись сервісом inlinkz. Просто натисніть на кнопочку “add you link” та заповніть відповідні поля. В полі URL вкажіть посилання на конкретний пост із вашою роботою (не на блог в загальному), в полі Name – ваше ім’я/нік, в полі Email вашу імейл адресу.

SUBSCRIBE TO MY NEWSLETTER

35 Comments

  1. Супер, знову нове завдання яке змушує мене вже думати :))) Ще не можу не відмітити роботу Katrin: її відкритка просто фантастична!!!!!!!!!

  1. Очень классные открыточки – все такие теплые. Особенно понравились две последние. Открытка Katrin очень оригинальная.

  1. у девочек замечательные работы! особенно понравились карточки Оля-kostromka и Katrin

  1. Девочки все постарались на славу. Работы такие романтичные получились!!!

   Спасибо большое за теплые отзывы! Мне очень приятно!!!

  1. какие классные работы, и задание супер!!! теперь надо найти время, обязательно хочу поучаствовать!!!!

  1. Яночка, а еще у меня вопрос, почему то все время коментариев моих становится меньше…. уже было 66 и опять 63…..

   1. zosiya – напевно тому, що система коментарі рахує протягом певного періоду, здається протягом 3 місяців, а не всі, які ви залишили. відповідно ви могли залишити 100 і більше коментарів загалом, але протягом 3 останніх місяців – 63.

  1. Не збиралась цього року робити валентинки, але винагорода вражає. буду щось вигадувати ))

  1. Дякую за нове завдання! А то зима в душі затягнулась,хоча сніг лише сьогодні почав падати)) Нове завдання-стимул для роботи;-) Роботи дівчаток-дизайнерів гармонійні і дуже ніжні)

  1. РОботи дизайнерыв просто чарывны! Дывчатка -молодцы! Надихнули)))))))))

  1. чудові листівки це ж треба мати таку фантазію 😉

  1. Открытки просто супер:)
   Такое разнообразие, глаза разбегаются:)

  1. Просте, але цікаве завдання. Завдання яке дає простір для уяви.

  1. Что-то я не кропнула свои фото и теперь они выглядят не очень) это можно как-то исправить?

   1. Жужа – якось напевно можна видалити, але я ще не знаю як 🙂 та й це не суттєво, хай будуть які є.

  1. Привіт, а немає обмеження щодо кількості робіт від однієї людини? Можна і дві роботи?

    1. Перепрошую. Я чесно, читала, але, видно, не дуже уважно…)

  1. чомусь якась жаба замість фотки. я щось не так зробила?

   1. Vika – ви напевно не обрали фото для мініатюри, яка тут відображається. нічого страшного, хай буде як є

  1. Всем привет!!!!Открытки все очень здоровские, действительно вдохновляют, теплые, нежные….особенно пригляделись работы Velana,Tate,Katrin…..Всем мастерицам желаю победы!!!

  1. Маленький вопрос по правилам. Участвовать может только новая работа, это ясно. А может ли участвовать новая работа, которая одновременно принимает участие и в другом задании другого блога?

   1. superumka – так, може. це є в правилах
    Робота може приймати участь в інших конкурсах інших блогів. Приймати участь у двох завданнях від Зроби Сам(А) з однією роботою не можна.

  1. Девочки, у всех такие замечательные открыточки, просто загляденье))). Посмотрела на них и решила, что тоже попробую.
   Яна, просто обожаю Ваш блог)

   1. Vika – стандартно в неділю, тобто завтра. треба ж спокійно всі ваші роботи розглянути, помилуватися 🙂

Like what you see? Drop me a comment! Thanks!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.