Екскурсія моїм скрап куточком. Відео + фото

This post is also available in Українською мовою

У коментарях до останнього випуску “Цікавого за тиждень” Марина попросила мене зняти відео екскурсію своїм скрап куточком. І я її зняла, щоправда спочатку довелося усе доволі ретельно поприбирати.

Дві частини відео вже готові, ви можете переглянути їх нижче. Дивіться зі звуком, я усе коментую:


Якщо ви не любитель розглядати відео я підготувала для вас декілька фотографій.

До речі, якщо ви почали читати Зроби Сам(А) недавно і не бачили попередніх записів на цю тему, ось вони:

Спочатку декілька слів про меблі, адже як не крути – це головне. Стіл та стелаж – Expedit Workstation від Ikea:

Ескурсія моїм скрап куточком

Білі куби із шухлядами та полицями – Recollections: Open Organizer Cube (у мене їх два – в одному зберігаю альбоми зі скрап сторінками, в іншому стоїть рожевий тканинний кубик, а в ньому – ножі та папки Spellbinders):

Ескурсія моїм скрап куточком

3 Drawer Organizer Cube (зручні шухляди, у них зберігаю дироколи Martha Stewart & Ek Succes, різноманітні прикраси, чорнила та пудри):

Ескурсія моїм скрап куточком

4 Shelf Organizer Cube (зберігаю на полицях колекції товару, з якими працюю на даний момент):

Ескурсія моїм скрап куточком

Cube with 2 Drawers & 2 Shelves (використовую для зберігання наборів паперу 15х15 см та штампів, з якими працюю на даний момент, на полицях зберігаю товари, які отримала за публікації в журналах чи в рамках роботи дизайнера для певних блогів):

Ескурсія моїм скрап куточком

Ось так виглядає мій стіл (клацніть на фото щоб збільшити його та прочитати підписи) коли він прибраний. Зазвичай тут панує повний безлад:

Ескурсія моїм скрап куточком

І декілька найцікавіших фото:

Ескурсія моїм скрап куточком. Відео + фото

шухляда із прикрасами – тут брадси, шнурки та нитки, пудри та емалі від Stampendous, різні дрібниці від Making Memories – в основному те, що я більш менш регулярно використовую

Ескурсія моїм скрап куточком. Відео + фото

в металевих контейнерах – дерев’яні фіруки від Dovecraft, прищіпки та інші дрібниці

Ескурсія моїм скрап куточком. Відео + фото

шухляда із чорнилом – тут у мене Dew Drops, StazOn, Distress, Dovecraft, Hero Arts Neons, а також пудри для ембоссінгу та прозорі чорнила для ембоссінгу

Ескурсія моїм скрап куточком. Відео + фото

нове поповнення серед моїх пудр – біла дрібна від Stampendous, дійсно дрібна, хороша пудра

Ескурсія моїм скрап куточком. Відео + фото

чорнила та ручка для ембоссінгу

Ескурсія моїм скрап куточком. Відео + фото

другий поверх “вертушки” – різні дрібні папірці, прикраси, малі за розміром штампи

Ескурсія моїм скрап куточком. Відео + фото

полиця із товарами Zutter – брошурувальник, заокруглювач, адаптер та пружини різніх кольорів та діаметрів

Ескурсія моїм скрап куточком. Відео + фото

контейнер із клейкими матеріалами (диспенсери від Dovecraft, American Crafts та Hampton Art, скотчі в рулонах, клейкі стрічки та квадратики від Dovecraft та Imaginisce) та брадасами

Ескурсія моїм скрап куточком. Відео + фото

поличка “виставкова” 🙂 ; використовую її часто для натхнення – намагаюся тримати на ній порядок і часто зазираю на неї, чомусь вона мене надихає, особливо ось ці штампи зверху та вертикально складені чорнилка; тут у мене також ножиці, степлер, заокруглювач, фарби, спреї та стрішки стрічок

Ескурсія моїм скрап куточком. Відео + фото

ножиці від Tim Holtz та заокруглювач кутів від We R Memory Keepers – два інструменти, які я використовую практично постійно

Ескурсія моїм скрап куточком. Відео + фото

“переноска” та водночас підставка для чорнила від Clear Snap; страшенно зручна річ, і головне – вона резинова, а не пластикова, як здається з фото, тому навряд чи зламається

Ескурсія моїм скрап куточком. Відео + фото

фарби від Ranger

Ескурсія моїм скрап куточком. Відео + фото

різноманітні журнали, в більшості ті, які містять мої роботи, або ж ті, які я привезла з собою із виставки; до речі – якщо хочете один із цих журналів (і готові оплатити його доставку Новою Поштою) в коментарі напишіть – “Хочу журнал” (або щось аналогічне), залюбки поділюся Cards за серпень 2012, а може й ще якимось

Ескурсія моїм скрап куточком. Відео + фото

один із колекції моїх трафаретів, виграла їх на виставці CHA у кімнатці Plaid разом із фарбами та деякими іншими цікавими штуками, ще не мала нагоди випробувати

Ескурсія моїм скрап куточком. Відео + фото

саморобна підставка для маркерів із рулонів від туалетного паперу, чесно трохи соромно – маркери такі дорогі, а підставка така страшненька для них, але поки що маю яку маю, аналогічна підставка тримає маркери Distress

Ось, до речі, ще декілька посилань на упорядкування мого скрап куточку:

SUBSCRIBE TO MY NEWSLETTER

61 Comments

  1. Класно!так все гарненько придумано і впорядковано!дуже сподобалася ідея з куточком натхнення ,та й узагалі всі речі на своїх місцях!дякую за цікаву екскурсію!
   Я була б дуже рада отримати журнал,)
   Ще раз дякую за порцію натхнення до прибирання у своєму власному скрап кутку)

  1. Яночка, спасибо тебе еще раз, что откликнулась на мою просьбу. У тебя все на вид очень организовано, но мне, кажется, что тебе некоторые моменты хочется изменить? Я вот, например, свой уголок постоянно совершенствую. Надеюсь остановиться, когда для этих потребностей завоюю (отремонтирую)кладовку (а она у нас, как маленькая комнатка).
   Спасибо еще раз. Очень интересная экскурсия.
   Хочу журнальчик:)

   1. mara_ko – так, я завжди щось змінюю і хочу змінити. Хочу ще меблі від Recollections докупити, підставки під маркери нормальні, якісь оригінальні підставки під дрібні прикраси. Але немає достатньої кількості часу щоб займатися цим питанням.

  1. Уже видела твой репортаж в Facebook. Всегда нравиться разглядывать чужие рабочие уголки)) Мой далек от совершенства, чтоб его показывать)))
   Очень люблю белую мебель, кучу всяких полочек и коробочек!) Это ж настоящая СОКРОВИЩНИЦА!)))
   Спасибо, что делишься с нами!
   Хочу журнал!

  1. Очень интересное видео. Шикарный уголок))) Мебель очень красивая и всё помещается (только, наверное, не в рабочее время))) Всё нравится и возникает много всяких вопросов, но пока всё расспрошу , это будет долго. Потому спрошу один- когда ты работаешь, бывает ли такое, что тебе чего-то не хватает из материалов? 🙂
   За журналом так же стаю в очередь)

   1. Ольга Смайлик – хе хе, ПОСТІЙНО! але я себе обмежую або тим що є в мене, або в крайному випадку тим, що є в магазині. В основному мені прикрас бракує, але у нас їх і у магазині мало. Буває раз на рік роблю собі подарунок і замовляю деінде товари, але чесно кажучи давно вже цього не робила.

  1. Очень всё понравилось))) А когда уыидела подставку под маркеры, сразу и не догадалась, что из подручных материалов))) Очень всё компактно и столько всего интересного))))
   Я и сама недавно навела у себя порядки) И выяснилось, что мало полочек и ящичков красивых, так что в раздумьях как преобразить свой уголок))) Спасибо, за вдохновение)))
   И хочу журнальчик))))

  1. Очень всё здорово! Особенно впечатлилась не очень большим количеством бумаги 🙂 Классно-классно!
   Журнал бы хотела, посмотрела бы, отсканировала и передала бы по почте дальше 😉

   1. Baridara – це буде називатися піратство, тому якщо плануєте так робити – я вас буду вимушена із розіграшу виключити. якщо ви виграєте його – ніякого сканування, будь-ласка.

    1. так сканирование исключительно в целях личного пользования 🙂 Но если нельзя, то нельзя. Я спокойно к таким вещам отношусь 🙂

  1. Яно, мені дуже сподобався твій скрапкуточок, пів години пролетіли незамітно=)))Все так гарно, стільки товарів, і я розумію тебе (якщо можна на “ти”),просто є улюблені речі, якими користуєшся постійно, а інші пилом припадають=))) хочу журнал!!!=)) І хотіла бще запитати, чи могла б продати дирокол від Марти Стюарт? І ще можна якось в Тернополі отримати?

   1. Ayrin – на ти звісно можна, але я можу забути, так що нагадуй мені 🙂 на дироколи ти вже друга в черзі, але я ще не вирішила, чи готова з ними зараз розлучитися 🙂 в Тернополі вибачай ні, хіба Новою Поштою відправити.

    1. Я розумію, в мене теж є речі,які жаль викинути чи віддати=))) Яно, а скільки котів тобі вийшли загалом ці чудо-куби??

      1. Ayrin – а я то думаю, котів у мене тільки 2 😀
       взагалі куби коштують десь $40-$60 за шт, але я їх купила із 50% знижкою. тобто за всі куби десь $170 і близько $150 за доставку.

  1. Яка величезна робота проведена-і відео ,і знимки…Уявляю,як ти тепер будеш плідно творити у такому затишному впорядкованому КУТОЧКУ! Журнальчик би теж погортала і переслала б далі) А що, цікава акція-прочитав, передав далі)
   Яно, дякую за пост! На мить захотілось стати котиком) все обнюхати та переглянути)))

  1. Яна! какая у тебя красота!!! Увидя твой фотоаппарат я теперь еще сильнее жду МК по фото 🙂 у меня тоже такой, только без внешней вспышки, я использую пластиковую карту, вместо вспышки 🙂
   Яна, я думаю, если ты устроишь мини распродажу, то у теяб все быстренько разберут
   Вопрос, широкий двухсторонний скотч ты где покупаешь?

  1. ееххххх…заздрю по доброму!!дуже все сподобалося. можливо собі колись таке наживу))
   все хочу запитати, яка у Вас фотокамера?

  1. Замечательная девушка Яна с прекраснейшим организованным рабочим местом.Молодчинка!Конечно,если все перевести в затратно-материальный смысл,это же наверняка огромные средства вложены.Искренне радуюсь всегда за всех девочек,которые могут себе позволить совершенствовать свое хобби и благоустройство уголков.Мне, как новичку и инвалиду,о таком приходится только мечтать.Давно наблюдаю за этим блогом, очень полезный ресурс.С удовольствием читаю про Яночку в других блогах.Яночка, вы такая умница!Всегда так детально все рассказываете и показываете!Отличная мебель!Все продумано для эргономичности и удобства.Все чистенько и аккуратненько, все на своих местах.Видеозапись мне больше понравилась,много комментариев про отдельные материалы.Еще раз спасибо за такие статьи/публикации/видео!

  1. Супер відео-огляд та щей фотозвіт!!! Ще раз переглянула фото, все дуже класно!
   Також хотілось би журнальчик :)))
   Але з умовою, якщо в ньому є твоя робота то ще хотілось би твій автограф ;))))))

    1. А-то, буду показувать людям і хвастатись що я Яну знаю ;)))) Це називається поближче до зірок!

  1. Такой инт. репортаж! Можно помечтать в который раз. Фото со сносками самое информативное.

  1. видео уже смотрела )) но и фото было интересно рассматривать! спасибо еще раз! не отказалась бы и я от журнала ))

  1. Як класно, Яно! Я мрію про свій куточок, а поки мрію, маю лише скромний пластиковий комодик, в якому все напхано! І коли треба, щось знайти, то там формується суцільний безлад 🙂 Дякую за опис! Буду мріяти і брати з Вас приклад!
   І я теж хочу журнальчик :))))

  1. Яна майстерна у вас просто неймовірно цікава і красива (я теж собі таку хочу :),а ви казали що можете продати фігурні дироколи від Martha Stewart (скільки вони будуть коштувати) чи ви поки їх не продаєте 😕 і ще я теж “Хочу журнал” 🙂

  1. Ваааууу!!!я і захваті)стільки добра і все так гарно впорядковано!Класно!Ви молодці,Яно)))Дуже цікаво,що це у Вас за принтер,такий маленький компактний?))якого розміру він фото друкує?)

   1. не відмовилась би журнальчик переглянути))

  1. Як все красиво і практично організовано!Ех, а добра скільки!)))Дуже все подобається, як в тебе продумано. Заздрю по доброму)))
   Дуже класна ідея із поличкою виставкою)))

  1. Яка краса! Я про такий куточок можу тільки мріяти! Мені завжди не вистачає місця в моїй квартирі. А впорядковане робоче місце дуже важливе! Я іноді не можу пригадати де що лежить. А про деякі скрап матеріали взагалі можу забути… Бувало і таке…

   1. julietta – я теж часто забуваю що і де. тому щоб не накопичувалося забагато і не забувалося стараюся роздавати те, що ніби то зайве і час від часу переглядаю і перевпорядковую свій куток.

  1. Оо пост ну просто вваауу 😉
   оце так кімнатка…мені до такої ще років з 30 треба 🙂
   Журнальчики супер(хотіла б взяти участь)
   Можливо не по темі, але Яночко скільки часу вам потрібно для створення листівки??

   1. (: Настя 🙂 – дякую! для листівки – як коли, буває пів години, а буває навіть довше ніж сторінку (години дві). від роботи залежить.

  1. Після вражень від, власне, кімнати і всіх смаколиків скраперських, мене найбільше вразило те, що на пудрі написано УКРАЇНСЬКОЮ МОВОЮ!! і навіть грами теж по-нашому 🙂 Прррриємно!

  1. Яна! Відеорепортаж надзвичайно чудовий! Як класно в тебе обладнане робоче місце (можу тільки позаздрити, бо я з сім’єю живу в однокімнатній квартирі) Ти молодець! Твої роботи жавжди надихають на роботу! ДЯКУЮ тобі!!!! 🙂 🙂

  1. Я також бачила відео на ФБ. Точніше вже не раз його переглядала – розглядала все до найменших деталей.
   А журнал ще залишився? Теж хочеться:)

  1. справді дуже цікве відео,погоджуюся зі всіма коментарями,залишеними вище.дуже гарно все впорядковано і так багато всього цікавого,хотілося б теж мати стільки речей)сподобалась підставка зі скотчем надзвичайно)взагалі дуже подобається те,що з явилась така річ,як цей скотч)

  1. суперкласно! особливо сподобалася “полиця натхнення” та дві коробочки під нею – дуже гарний задум (незвичне використання звичних речей =))))

  1. Відео огляд з радістю передивилась, деякі моменти переглядала.Все супер! Кімната, меблі,матеріали і котик:) є до чого рівнятись! Приєднююсь до розіграшу журналу:)

  1. спасибо за видео обзор. и я в очередь за журналом. Яна ты уже выкладывала фото безспорядка -сори, я имела ввиду творческого процесса. а вот видео озора не было.
   я в процессе заваливаю материаломи все подоконики и пианино))) не ужели я одна такая “неопределенная” глаза разбегаются, а руки боятся)))
   жду с нетепением видео обзора твоего процесса творения!

  1. Прекрасная экскурсия! Все очень интересно и понравился твой порядок в ящиках!)))
   По поводу подставки под маркеры, она классная, стыдного в ней ничего невижу)))Мне очень нравится, главное что она удобная!!!!!
   Да и я хочу журнал, с автографом))))))))

  1. Дякую за цікаву і корисну екскурсію. Чудовий приклад впорядкованості та практичност!

  1. Прекрасно все организовано, спасибо за такую увлекательную экскурсию! Попытаю удачи в розыгрыше журнала.

  1. Фух, яка краса, перечитую вже в котре, це на мене не схоже, то зазвичай коментую разу, як подивлюся пост від тебе , Яночко. Але тут було чого заходити і заходити:) Все дуже чудово організовано, продумано, сплановано. Я не перестаю захоплюватись тобою, твоїми роботами і взагалі всім, що ти робиш, ти просто молодчинка. Дуже чудова майстерня. Фото майстерні теж неймовірні, і в них є багато інформації, яка не присутня в відео. Дякую, Яночко, здається, я це вже говорила колись, але повторюся ще, на тебе , Яночко, можна рівнятись, спасибі:)))!

  1. дякую вам за відгуки! рада, що ця екскурсія вам сподобалася 🙂 журнальчики розіграні, коли отримаю нові – буду розігрувати ще 🙂

  1. дуже цікавий та корисний огляд, дякую!
   хочу поцікавитись ціною на маркери, можна? 🙂

  1. Яна, дуже красивий куточок- все так охайно, компактно. В мене зараз донечка захопилась скрапбукінгом,ваш блог надихає її на створення чудових робіт, подарунків рідним та близьким. Хотіла би поцікавитись чи плануєте скрап-зліт і якщо так, то де можна дізнатись більш детальну інформацію. Також хотіла би отримати журнальчик, якщо буде можливість. Дякую.

   1. scrapboochka – дякую! скрап зліт не плануємо, хоча подумати можна. Але як показує практика це не дешеве задоволення і зазвичай є мало бажачих. Журнали, вибачте, вже розіграні.

  1. Круте відео, стільки всього, а розкладено дуже компактно, чомусь жаль дивитись на всі матеріали, які чекають свого дня. Надіюсь скоро прийде їх зоряний час 😀
   Я теж не розумію чому всім так подобається Distress Ink, добре що не скупила їх наосліп, таки треба брати одне на пробу.
   Дякую за екскурсію і за котиків, вони чудово прикрасили відео.

  1. красотищщщщща! у меня вот тоже вчера свой угол появился. страшненький, но свой) вот бы и мне журнальчик)

   1. дякую 🙂 куточок вже зазнав суттєвих змін – я додала нові міні комодики, дещо переставила, дечого позбулася 🙂 журнали уже розіграні, але можливо у мене завалявся ще один – треба буде подивитися і знову зробити розіграш 🙂

Like what you see? Drop me a comment! Thanks!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.