В очікуванні на нові меблі для скрапу

This post is also available in Українською мовою

Які, здається, так ніколи мені і не приїдуть, вирішила показати вам свій скрап куточок на даний момент. Так, саме куточок, більше простору поки що немає, хоча з іншої сторони, я б і не сказала, що мені потрібно більше – усе вміщається, мені досить зручно, плюс я люблю коли усе компактно і під рукою.

На даний момент мій скрап куточок складається із старого комп’ютерного столу (зручний тим, що має підставку для клавіатури, на якій я роблю усі свої скрап сторінки і можу в будь-який момент її засунути назад і вона не буде заважати робити щось інше) та 5-ти білих кубів від Recollections, які я купила цього літа у США. Ці меблі вміщають усі мої скрап запаси, окрім машинки для вирізання Cricut Expression та картриджів; дироколів від Dovecraft, міні портативного принрету, фото паперу та чорнила; швейної машинки та деяких дрібниць, які я використовую вкрай рідко.

В очікуванні на нові меблі для скрапу

Більшу частину свого скрап-часу я проводжу сидячи за столом, але коли я знімаю МК для Зроби Сам(А) уся робота переноситься на підлогу на мій “знімальний коврик” (резинових ковриків у мене два – один досить зношений для різання, інший практично новий для фотографій – ви напевно, помітили, що на фото коврик виглядає більш менш новим, сектер у тому, що я на ньому нічого не ріжу, тільки зрідка клею і штампую).

Ось вигляд з боку. Сиджу я поки що на зовсім не зручні табуретці (хочу замінити її на високий барний стільчик, але треба дочекатися нових меблів). На цьому фото видно і “знімальний коврик” на підлозі і робочий коврик на столі, а також смітник, який я завжди тримаю біля столу. 

В очікуванні на нові меблі для скрапу

Дивимося ближче. Розпочнемо із кубів. В нижньому я зберігаю свій перший скрап альбом, Британські та Американські журнали про скрап та листівки, ножі від Provocraft (у пластиковому контейнері з червоною кришкою), ножі та папки Spellbinders та машинку Grand Calibur:

В очікуванні на нові меблі для скрапу

В очікуванні на нові меблі для скрапу

Піднімаємося вище – далі у мене куб із чотирма полицями, на яких я зберігаю коробки із тематичними товарами. Travel – із товарами на тему подорожей, Wedding – із товарами на тему дня Валентина. Далі полиця із не закінченими сторінками та проектами (таких у мене справді дуже мало, лише альбом про Англію та одна скрап сторінка, яку я доробляти не буду). І на останній полиці – різак від Provocraft (використовую лише для порізки картону для заготовок для листівок і згинання картону; папір ріжу завжди ножем під лінійку), нарізані заготовки для листівок та калька.

В очікуванні на нові меблі для скрапу

Далі – куб із трьома шухлядами. Вони дуже зручні, особливо для зберігання дрібних речей.

В нижній – фігурні дироколи від Martha Stewart та Ek Succes. У мене їх не багато, використовую їх доволі рідко, в більшості вони лежать без діла:

В очікуванні на нові меблі для скрапу

В середній шухдялі усілякі дрібниці – брадси, дрібні прикраси, пудра, глітер та слюда від Stampendous:

В очікуванні на нові меблі для скрапу

Верхня шухляда моя улюблена, її відкриваю найчастіше. В ній чорнило Memento Dew Drops, Distress, StazOn, Dovecraft, Зроби Сам(А); пудра для ембоссінгу від American Crafts та Hampton Art, спонжі для тонування (які потрібно давно викинути і замінити на інструменти для тонування, але оскільки тоную я дуже рідно я не поспішаю цього робити):

В очікуванні на нові меблі для скрапу

Йдемо далі – куб із двома вертикальними шухлядами. В них зберігаю папір 15х15 та штампи.

Взагалі, у мене є своя “політика” зберігання скрап товарів. Якщо це розхідний матеріал, я намагаюся використовувати його по максимуму і, якщо далі “не йде”, віддавати. Тому паперу 15х15 см у мене досить мало. В цій шухляді також лежать новорічні висічки від Prima (купила ще минулого року і досі не можу придумати як їх використати) і старі як світ висічки від DCWV, які шкода віддати:

В очікуванні на нові меблі для скрапу

В наступній у мене лежать штампи, які я використовую найчастіше та маски.

В очікуванні на нові меблі для скрапу

Над цими шухлядами у мене знаходяться найважливіші полиці – із надрукованими фото та колекціями, з якими я працюю на даний момент (в основному це Echo Park, American Crafts і скоро Carta Bella).

В очікуванні на нові меблі для скрапу

Із самого верху я розташувала альбоми із скрап сторінками та товари від Zutter:

В очікуванні на нові меблі для скрапу

Переходимо до столу. На столі стоїть “вертушка” від Clip It Up. Не можу сказати що я нею 100% задоволена, але і не надто розчарована. Вона вміщає багато товарів, але і місця займає зовсім не мало. В основному на ній розташувалися штампи та наклейки-літери від American Crafts. “Вертушка” у мене із розділювачами на зразок “Новий Рік”, “День Валентина”, “Фонові штампи” і т.д. Але порядок на ній панує не довго, зараз все висить не на своїх місцях:

В очікуванні на нові меблі для скрапу

Біля “вертушки” стоять дерев’яні куби, в яких рошташувалися штампи, набір інструментів від Dovecraft (постійно використовую з нього шило та пінцет), маркери Copic, спреї, стрічки, дерев’яні штампи, брадси. Позаду дерев’яного штампу із дівчинкою я зазвичай ставлю скетчі для сторінок, зараз там стоїть новий скетч від Scrap Friends (закритий, поки що не можна показувати):

В очікуванні на нові меблі для скрапу

На столі у мене також стоїть декілька прозорих контейнерів із різними дрібницями, верхній – із паперовим скотчем:

В очікуванні на нові меблі для скрапу

З лівої сторони – контейнер із клейкими матеріалами, прикрасами, шнурками та іншими дрібницями:

В очікуванні на нові меблі для скрапу

Під столом у мене зберігаються коробки від машинок – Grand Calibur та Cricut Expression, а також великий ящик із папером 30х30 см (який я зовсім не використовую – в основному там старі колекції від Dovecraft та First Edition, а також залишки моїх перших “паперових запасів”) та маленький ящик із обрізками білого та кремового паперу, він у мене завжди під рукою, коли потрібно щось виштампувати чи вирізати на машинці:

В очікуванні на нові меблі для скрапу

На завершення – ось так стіл виглядає коли підставка для клавіатури висунута. На даний момент на ній нова сторінка із паперу Merry & Bright від Carta Bella:

В очікуванні на нові меблі для скрапу

Поки що це все. Зручно, компактно. Хтось із вас, напевно, подумає що у мене багато матеріалів, хтось подумає що їх мало. Для мене їх достатньо. Бракує лише декількох кольорів чорнил, хорошої палітри спреїв, і напевно, все.

SUBSCRIBE TO MY NEWSLETTER

34 Comments

  1. Ой просто бомбовий пост, але шкода біжу зараз на роботу, прийду все ще раз перегляну але більш детально! Люблю розглядати чужі робочі місця!!!

  1. Яна, все очень классно организовано, у меня даже уголка нет, не придумаю, как бы его так организовать, чтобы и удобно было работать, и чтобы беспорядок был не заметен :). А у вас все так продумано, беру на вооружение! Спасибо.

  1. цікаво почитати, хоч частково твій куточок вже віртуально-знайомий)))
   я якраз хотіла запитати, чи та вертушка дійсно зручна, бо виглядає громіздко і, здавалося мені, якщо ïï крутити, то те, що на ній висить, може зачіпатись за інше на столі, а ти вже сама відповіла))))
   цікаво, що паперу 30х30 так мало, здаєтсься ( то тільки те, чхо в категоріях тревел і весілля, і не використовуване під столом? я чомусь думала, що набагато більше))))але це хороша політика використовувате нове по мірі надходження і не давати залежуватись!
   а от кількістю паперу 15х15 здивована, ти пишеш що мало, а мені здалось надзвичайно багато)))) може тому, що сама я такий формат ніколи не купую, все, що маю – подароване і небагато (і досі жодний листочок невикористаний)))… з іншого боку, так як ти робиш багато листівок, певно, таки треба мати запасик…
   ще здивувала к-сть копіків – ти так рідко розмальовуєш картинки, не думала, що маєш ïх так багато. чи може ти ïх ще по-іншому використовуєш? для штампування, наприклад.
   тепер чекатимемо нового куточку з ікеєвськими кубами )))

   1. Tania – вертушка зручна, якщо є багато місця і вона має де крутитися, в моєму випадку вона дійсно зачіпає все, дещо з неї постійно падає.

    Папір 30х30 ще є зверху, там де лежать колекції з якими я зараз працюю – там основний папір, який я зараз використовую. Він увесь лежить в пакетах (в тих яких продається collection kit) + я до нього допихаю наклейки і висічки якщо такі продаються окремо (American Crafts наприклад).

    про папір 15х15 – все пізнається в порівнянні ) як на мене – його мало, але мені більше і не треба. для листівок достатньо з головою, я з однієї пачки можу запросто зробити близько 10 листівок.

    от копіків у мене дійсно мало 🙂 бракує декількох базових кольорів. розмальовую мало тому що копіки у мене не так давно, та й штампів підходящих для розмальовування у мене не дуже багато, в більшості вони новорічні. розмальовувати люблю, але скрап сторінки люблю робити більше 🙂

  1. Спасибо за пост!) Люблю рассматривать скрап-уголки) И тихонько мечтать о своем))) Твой, Яночка, мне показался действительно компактным как для человека с очень активной скрап-деятельностью)) неужели и свои видео-мк снимаются на полу? вот это меня удивило!
   Очень хочется посмотреть как ты устроишься с новой мебелью)) покажешь?

   1. miel – дякую!
    на підлозі тільки фото МК, відео мк це зовсім інша історія 🙂 для них у мене є безліч обладнання, яке займає купу місця. відео знімаю переважно на столі (або журнальному у вітальні або обідньому на кухні). але знімаю рідко, часу немає цим займатися.

  1. Нормальне робоче місце, головне що тобі зручно! Виглядає компактно, але це змушує все тримати в порядку і все під рукою! У мене і такого немає, тому мені все сподобалось! І скраптоварів у тебе чимало… тому не переймайся, що подумають інші!
   Але раз ти пишеш, що ти в очікуванні нових меблів, значить щось зміниться… тож чекатиму нової розповіді про твій робочий куточок!

   1. Canadiya – ні, ні, я не переймаюся що інші подумають 🙂 я просто маю на увазі що все пізнається в порівнянні. для когось це багато товарів, для когось мало (але це все порівнюючи з особистими запасами). для мене ж – достатньо 🙂

  1. Ой, ще раз все переглянула…. ну шо сказати… Круто!!! А буде ще крутіше! Чесно кажучи не уявляю як скрапати на такому маленькому столі. У мене 2 робочих стола і два по 1,80 м. Ну на одному я працюю, а на другому… часом скрапаю, от тоді у мене спражня робоча (атмосфера) -тобто бардак. Копіків і вправду дуже багато, я не знаю яких тобі ще Яночко бракує:))) Штампи дерев*яні дуже гарні! Ой ну все мені подобається! А ножів не показувала щоб не травмувати народ :))) А, і ще, як на мене, то матеріалів у тебе достатньо і зовсім не мало. Мені особисто не дуже подобається коли показують кімнати з таким асортиментом що не у всіх магазинах є. Дякую за таку чудову екскурсію по робочому місцю. Будемо чекати на новий огля з новими меблями.

  1. Дуже компактний куточок)Все так красиво,стільки скрап добра і головне,для всього є своє місце,все по своїх поличках складено)))мені дуже подобається!)

  1. Але ж класне робоче місце-стільки всякої всячини. Дироколи-бомба і машинка і папір….Одним словом все.

  1. действительно, очень уютный уголок, понравилися ящички с чернилами, штампами и контейнер со скотчем и спреи, именно эти товары сейчас у меня в фаворе 🙂 Яна, а тебе удобно на выдвижной полке? у меня там лежат всякие блокноты и бумаги, мне как-то на ней не очень удобно, хотя может потому, что она у меня узковата, поэтому я на столе тружусь. Да и стол у нас углом, на одной половине ноут стоит, а на другой я со своим добром, а в уголке маленький телевизор. И ещё смутила табуретка, удобно? От долгого сидения начинает болеть спина и я периодически облокачиваюсь на спинку, выпрямляюсь так сказать 🙂
   Желаю быстрейшего разрешения вопроса с мебелью!

   1. Viktoriya – на висувній полці мені дуже зручно, це напевно, найзручніше місце, особливо для сторінок – я тоді можу дійсно зверху дивитися на роботу (а не під кутом) і краще бачити що де розташовувати. та й листівки зручно на ній роботи; з цієї штукою більше товарів на столі влазить.
    стосовно табуретки – ні, не зручно. але я довго не сиджу на ній, по 30 хв напевно, з перервами на перевірку пошти, якусь писанину, роботу по дому. спина болить коли на підлозі сиджу дуже довго (буває і по 3-4 години сиджу на вихідних коли багато роблю фото), але в мене взагалі проблеми зі спиною є, минулого року я практично тиждень лежала на дивані і не вставала, потім на масажі ходила і т.д.
    а меблі, тьфу тьфу щойно звонили – стелаж вже везуть. маю надію сьогодні його зберу 🙂 щоправда стіл доведеться ще почекати.

  1. Оооо, Яна, какой уютный уголочек) Мне почему-то казалось,что у тебя больше емста было..или это вы на новом месте?
   У меня такая же вертушка и вчера я заказала для неё второй этаж)))На базе уже все не вмещается))) Обожаю её! Про использованные спонжи улыбнуло))))Сама сегодня наводила порядок и говорю:”Ну когда я вас выкину?????” И снова отложила в коробочку))))
   Ян, а почему мебель аж из штатов заказываешь? Доставка небось баснословная? Здесь нет такой?

   1. БандиткА – так, місця було більше, був стіл більший, але і скрап добра було менше 🙂 квартира та ж сама, кімната інша 🙂

    чому замовляю з Штатів – ну Recollections це американська марка, меблі спеціально для скрапу, тут такого немає, робити на місцевих фарбиках меблів я якось немаю бажання – вони всі халтурять, ще зроблять не 31х31 а 30х30 і куди я потім скрап папір поскладаю? 😀 (у нас тут в Тернополі люблять зробити по своїх розмірах, а потім сказати що так вийшло бо плита була такого розміру).

    Та й Recollections я не те щоб замовляла, я їх там купила в США влітку, доставка обійшлася так само як і меблі, але меблі я купила з 50% знижкою, так що все ок. А нові меблі які я чекаю – вони їдуть з Польщі, це стелаж від Ikea. Офіційно Ikea в Україні немає, тому так через посередників доводиться замовляти і потім собі нерви псувати.

    Була б можливість я б решту меблів від Recollections замовила, в них і столи є, і ціла купа інших полиць-кубів, ось тут можна глянути http://www.michaels.com/Storage/products-scrapbooking-storage,default,sc.html

    1. согласна, у нас есть такие умельцы, что мама не горюй… поэтому я так рада, что мой муж сотрудничает с одной небольшой фирмой по производству мебели, мы у них все свои шкафы, тумбы и столы заказываем, приедут замерят, потом ещё раз замеры-проверки, и когда приезжают на установку всё очень аккуратно и качественно делают, всё идеально вписывается в наши стены и таких размеров как нужно именно НАМ, мы очень довольны!

     1. Viktoriya – це класно! а ще, що мені дуже подобається у закордонних меблях – це відсутність цього клятого вирізу під плінтус знизу – ну він мене просто бісить і псує все враження від меблів, хочу без нього і все. а наші мебельщики кажуть не можна так, треба тільки з ним. а американці, здається, плінтусів чи то не мають, чи то не переймаються ними

      1. а, ну если по скидке то хорошо) Мне.т.т.т. повезло с мебелью. Я ведь свой стол и полки тоже на заказ делала. Все сделали как я хотела. И цвет белый и текстура нужная. Что порадовало- столешница натуральная, а не пократая пленкой доска. И тооолстая, 3,2см, обожаю массивные столешницы) В общем,страшно представить если бы мне доставку за енго озвучили из штатов..Он мне здесь обошелся в 2300грн. Но там все до сантиметра так,как я начертила. Так, главное не перехвалить)))А то я еще хочу один стеллаж заказать, одного мне стало уже мало)))))

  1. Оооо, це мрія!!! Як же хочеться мати свій куточок=))) В мене вже всі кутки в кімнаті обкладані коробочками, папочками…. А у тебе (якщо можна так називати) в 100 раз більше всього і все так компактно розкладано….супер. Дуже сподобався куб із довгими ящичками. але класно б було мати такий з манюсінькими ящтчками на мілкі деталі, бо мені рибальського ящичка вже не вистачає=)))
   Яно, я бачила, що ти коли презентувала новинки в магазині, вела відео чи то зі складу, чи з офісу? А там працюєш???
   А взагалі дуже класно!!!! Цікаво, як розширеться чи оновиться чудо-куточок=)))

   1. ayrin – дякую! якщо я правильно зрозуміла запитання (бо я щось заплуталася) то скрапаю я вдома. відео дійсно частину на складі, частину вдома роблю.

  1. Дуже гарний та затишний куточок!!! Є де прилаштувати матеріали. Стіл дійсно не великий(хоча в мене певно не більше :)). Я давно мрію про свій куточок, але мені треба закриті полички(хоча б нижніх 3 а краще 4 куба:)) а то мої чудики(особливо менший, який зараз всюди лізе, а мої папірчики та інше його ну дуже вже приваблюють :)). Чоловік як раз робить шафу під документи, там декілька поличок виділить мені. На більше в нашій невеличкій квартирі місця нажаль не буде. Хіба коли розживемося на іншу квартиру 🙂

   1. Albina – треба сейф із кодовим замком 🙂 жартую! але так, з дітьми полички треба робити закритими однозначно

  1. а натхнення вітає в просторі, або є ще одна секретна полиця?)))))))
   а в загалі дуже чудово!

  1. це просто моя мрія,мати таку майстерню …вона просто супер ,мені дуже подобаеться ці шухлядки вони дже гарні я теж хотів би їх придбати=)

  1. Гарний куточок! Сама б такий хотіла ))
   Все на “місцях”, чи можна, зі сторони, сказати, що все на місцях. Мені дуже цікаво було почитати та порозглядати місце де ти твориш свої дива!Дякую за екскурсію )

  1. Я дуже люблю подібні пости! Дякую! Ніби і в гостях побувала)

  1. Яночка,расскажи, а как ты хранишь ножи для вырезания на машинке? у тебя кажется была магнитная доска какая-то или я ошибаюсь?

   1. miel – так, була дошка, але на старому столі (це була дошка між ніжками столу). зараз зберігаю трішки по іншому, у пластикомому альбомі від Spellbinders. обов’язково підготую згодом фото.

  1. О, як я люблю, ні, обожнюю такі пости! Наче в гостях у тебе побувала!!!
   Такий затишний куточок!!! Все так розсортовано і продумано!!! Молодчинка ти!!!
   Навіть не уявляю як гарно буде з новими меблями!!! З нетерпінням чекаємо на новий огляд куточка =)))))))))))

  1. Дякую за екскурсію, Яно!
   І я піддивлась ідею (дякую за неї також!): скріплювати аркуші скрап-паперу біндерами! Так просто, а я не додумалась, поки у вас не піддивилась :))

  1. Класний куточок, я настільки пам’ятаю, у тебе зовсім інакший куточок був. Читала про меблі на фб, без коментарів… навіщо братись за роботу, якщо її не в змозі зробити?

  1. Дуже гарно і зручно!!! Я своє приладдя тримаю високо в шафі, бо по хаті бігає малеча яка також дуже любить витинати, малювати.

Like what you see? Drop me a comment! Thanks!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.