Відео проект по виготовленню міні альбому. Частина VII, заключна

This post is also available in Українською мовою

Цим записом я завершую наш з вами відео проект по виготовленню міні альбому. Сподіваюся, ви отримати море задоволення від процесу і в результаті у вас є (або найближчим часом буде) чудовий мінік із безцінними спогадами!

Перш ніж ми перейдемо до заключних відео, я хотіла подякувати усім учасникам та наголосити на тому, що якщо у вас є ідеї для наступних міні альбомів обов’язково напишіть мені про них. Мені неймовірно сподобалося вести даний проект і я із задоволенням проведу його ще не один раз якщо будуть бажаючі. Власне кажучи, одна ідея у мене вже є, її можна охарактеризувати як міні альбом у стилі Project Life (із використанням прозорих файлів).

Всі записи та відео по виготовленню міні альбому можна знайти за цим посиланням.

Відео урок. Частина VII. Три останні сторінки альбому.

На цьому відео я показую процес виготовлення трьох останніх сторінок альбому. Для них в більшості використовую обрізки, що залишилися від попередніх сторінок, які не хочеться викидати, а також різноманітні наклейки від Carta Bella.

Ось так виглядають останні сторінки мого альбому:

Відео проект по виготовленню міні альбому. Частина VII, заключна

Відео проект по виготовленню міні альбому. Частина VII, заключна

Відео проект по виготовленню міні альбому. Частина VII, заключна

Відео проект по виготовленню міні альбому. Частина VII, заключна

Відео проект по виготовленню міні альбому. Частина VII, заключна

Відео проект по виготовленню міні альбому. Частина VII, заключна

Відео проект по виготовленню міні альбому. Частина VII, заключна

Відео урок. Частина VII. Зворотня обкладинка та зшивання альбому.

Це є останнім базовим відео нашого проекту. У цьому відео я показую яким чином я декорую зворотню обкладинку свого альбому та розповідаю як правильно зшивати альбом використовуючи пружину та брошурувальник Zutter. Показую як потрібно скласти сторінки для того щоб шов пружини був захованим у готовому альбомі.

Мій альбом повністю готовий! Він мені страшенно подобається! Такий собі “комочок” новорічних спогадів:

Відео проект по виготовленню міні альбому. Частина VII, заключна

внутрішня сторона зворотньої обкладинки

Відео проект по виготовленню міні альбому. Частина VII, заключна

зовнішня сторона зворотньої обкладинки

Відео проект по виготовленню міні альбому. Частина VII, заключна

маленька зірочка на пружині альбому

Відео проект по виготовленню міні альбому. Частина VII, заключна

Відео проект по виготовленню міні альбому. Частина VII, заключна

Відео проект по виготовленню міні альбому. Частина VII, заключна

Відео урок. Частина VII. Відео бонус.

Коротеньке відео у якому я розповідаю яким чином я покриваю наклейки глітером для того щоб залишити клейкість лише у якісь певній ділянці (як наприклад на цій листівці). Нічого особливого, просто маленька хитрість:

Ну що ж, на цьому все! Форму для посилань залишаю відкритою до наступної середи, сподіваюся це достатньо часу для завершення ваших альбомів.

 

SUBSCRIBE TO MY NEWSLETTER

32 Comments

  1. Яна, как же здорово вышло!!! Такой яркий, такой праздничный альбом получился. Хотела сказать большое спасибо, за то, что обратила внимание на моё предложение об проведении такого проекта. Я рада, что делаю альбом под твоим руководством, это здорово, это интересно вышло 🙂 Рада, что многие девочки тоже сделали альбомы))) И хоть я здорово отстала из-за временной не трудоспособности, но уже готова дальше работать, постараюсь за пару дней справится с упущенным. Спасибо 🙂

   1. Ольга Смайлик – і тобі дякую! я хоч і не фанат міні альбомів, але така зміна діяльності мені сподобалася 🙂 плюс, це хороша практика для мене, а практики багато не буває 🙂

  1. Яна, добросовестно пересмотрела все материалы с мини-альбомом, но Линки я не нашла. Раньше видела, но куда добавить работу сейчас, не знаю. Но, все равно спасибо, получила массу удовольствия от работы над альбомом.

   1. надо перезагрузить страницу, видимо, неверно идет отображение, у меня на работе тоже так же, надо перезагружаться по несколько раз ))

   1. Angelwing – дякую! Форма для посилання є, вона може не відображатися у вас через відсутність або застарілість якогось компоненту веб переглядача. З цим я, нажаль, допомогти не можу.

  1. Яна, спасибо за видео и за проект, мне очень все понравилось! С удовольствием поучавствую еще, только надо передохнуть…. недельку ))
   Свой альбом постараюсь закончить на выходных, а то после работы уже нет желания, да и тепло на улице, у нас с дочерью вечерние прогулки каждый день, так что не до скрапа )) Сегодня, вот пойдем получать посылку из магазина спасибо!

   1. Viktoriya – я вам з дочкою заздрю! Вечірні прогулянки це саме те чого мені зараз бракує 🙂 . Дякую! Не факт що мої наступні відео будуть готові на наступну середу, тому можливо перерва таки буде, але навіть якщо не буде – перше відео зазвичай вступне, про метеріали, про ідею і т.д.

  1. Який чудовий фінішній випуск:) Зачаровано дивилася і ще вдома перегляну з комп’ютера:) Все таке яскраве, красиве, неперевершене. Дуже сподобалися корисні поради, Спасибі:) Вражає швидкість, з якою ти Яна робиш альбом, я розумію, що відео оброблене, але все ж відчувається професіональний підхід, темп та бачення. Яна, а за звичай ти відразу готуєш всі матеріали, а потім в процесі вже добираєш з чого є, чи по процесу роботи формуєш матеріали? В мене виходить, що з того , що підготувала практично нічого не використалось:) А в процесі роботи підбирається зовсім інші матеріали та детальки. Навіть не знаю це добре чи не дуже:) Дякую, Яночко, дуже цікавий випуск, а альбомчик вийшов неймовірно красивим:)

   1. babypusya – дякую! я не дозволяю собі розслабитися коли я працюю над чимось таким. Я просто знаю, що якщо я відкладу роботу вбік і “просачкую” то потім з’явиться нова робота, новий проект і на відкладений часу не буде. Відтак намагаюся все одразу закінчувати і багато часу не затрачати.

    Стосовно матеріалів – частково так. Я підбираю те, чим хочу прикрасити альбом, але в процесі я ЗАВЖДИ додаю щось інше, щось таке, про що спершу не подумала. Для таких проектів мені було потрібно підібрати матеріали заздалегідь щоб показати їх учасникам і я намагалася використовувати саме ті матеріали, але переважно я так само в ході роботи постійно додаю щось інше, таке про що відразу не подумала.

  1. Оййй, уже конец проекта, побегу и я доделывать свой. Яночка очень яркий, красочный, праздничный вышел у тебя альбомчик, как говориться “мал дал да удал” , с удовольствием творила вместе с тобой. Очень приятно, что ты сделала отзыв и о мое альбомчике. Спасибо.

  1. Альбом дуже гарний! Дякую за відео, за поради, за чудовий проект! Дуже сподобалась ідея з кишеньками. Надзвичайно цікавий досвід! Сподіваюсь за декілька днів закінчити свій альбом. Дякую, Яна, сама я б не наважилась і відкладала створення сторінок та альбомів. Ще раз дякую за приклад, за натхнення, за чудову роботу!

  1. Чудесный альбом! Такой яркий и праздничный! Спасибо за видео, Яна!

  1. Н Е П Е Р Е В Е Р Ш Е Н О !!!!!!! 🙂 🙂 :)Спасибі велике за детальне відео, завдяки йому все стає набагато зрозумілішим! Я трішки забарилася, але думаю до наступної середи завершу свій альбомчик (багато часу забирає школа – кінець навчального року, хто працює у цій галузі то напевно знає що це таке….)

   1. frau58 – це добре 🙂 дайте будь ласка посилання на ваш блог, а не на сервіс, який ви використовуєте для ведення блогу (зайшовши на http://www.blogger.com/home натисніть кнопку переглянути блог і скопіюйте посилання що відкриється)

  1. Какой он хорошенький вышел!)) Яркий, уютный, с настроением!)) Супер!)) Спасибо большое за видео, то, что делишься опытом! Мой альбомчик еще в процессе, вернемся домой – обязательно закончу!) Видео МК очень вдохновляют, я всеми руками за новый проект!) Хотя согласна, сначала надо подтянуть хвосты, но я с вами!

  1. Яно, твій альбом як завжди неперевершений, дякую за проект, бо сама незнаю чи взялась би за мініальбом, а з таким заохоченням і собі зробила мінік, на вихідних відфотографую і додам лінк. І чекаю з нетерпінням наступного проекту.

  1. Результат неперевершений 🙂 Альбом вийшов чу-у-у-удовий..дякую за всі відео…
   Нажаль не змогла взяти участь..щодо ідей ,то я б хотіла якийсь яскравий альбомчик (або наприклад якийсь буденний , тобто фотографії не з якоїсь події а просто з життя)
   Також було б чудово, якби в магазині були заготовки(до майбутнього альбому)

  1. Альбом вийшов дуже гарний!!! Чудові покрокові МК, роботи в дівчат також класні! Дякую Яночко!

  1. Усі деталі, наклейки, все настільки гармонійно виглядає, не наліплено і порожніх місць нема, і кольори усі класно підібрано. Крутий альбом 😀

  1. Мой альбомчик ГОТОВ, добавила в мр.линки!!!!!!!!))) Я безумно довольна результатом 🙂 Надеюсь и Вам понравится) Яна, спасибо!

  1. Наконец-то я сфотографировала результат моих трудов!)) Я в восторге! Спасибо, Яночке!)
   Линки уже закрыты, поэтому кому интересно посмотреть, заходите ко мне в блог.

  1. Просмотрела работы всех участниц проекта. Очень интересно!
   Спасибо Яне за то, что открывает нам глаза на такие простые вещи!
   Хоть и с опоздание, уже вне мр.Линки, хочу показать свой альбомчик. Он находится здесь
   http://marascrap.blogspot.com/2013/05/4-7-mini-album-about-our-trip-to.html
   Заранее спасибо за внимание.

  1. дівчата, я додала ваші посилання у форму для посилань і продовжила її ще на цілий рік 🙂

Like what you see? Drop me a comment! Thanks!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.