Відео проект по виготовленню міні альбому. Частина III – кріплення та обкладинка

This post is also available in Українською мовою

Сьогодні середа, а це означає що ми продовжуємо наш спільний відео проект по виготовленню міні альбому. Ви все ще маєте час  приєднатися до нас!

Всі записи та відео по виготовленню міні альбому можна знайти за цим посиланням.

Перевірка домашнього завдання:

На даний момент у вас повинні бути обрані, відредаговані та надруковані фото, також зібрані/куплені відповідні матеріали та виготовлені кишені для альбому із кальки (або ж виготовлені інші сторінки на ваш смак).

До речі, говорячи про кальку, я згадала, що у нас в магазині є декілька аркушів кальки від American Crafts – якщо ви таки не знайшли жодної і таки хочете використати кальку гляньте на цю. Щоправда попереджаю, вона доволі тонка.

Аркуш кальки Silver Lining, Neapolitan, Dear Lizzy, American Crafts, 30x30 см

Відео урок. Частина III – кріплення альбому

Перш ніж ми перейдемо до кріплення я хочу показати як я розрізаю акрилові обкладинки. Можливо більшості з вас це і так зрозуміло, але на всякий випадок я зняла відео:

У наступному відео я розповідаю про брошурувальник Zutter та коротко показую яким чином ним користуватися. Початок цього відео, думаю, буде цікавий усім не залежно від того, яким чином ви будете скріплювати ваш альбом:

І останнє відео на сьогодні, це відео процесу декорування обкладинки мого альбому. На відео я показую як можна вирізати фігурну лейбу із паперового скотчу та просто демонструю оформлення обкладинки у пришвидшеному вигляді:

Ось так виглядає моя завершена обкладинка:

Відео проект по виготовленню міні альбому. Частина III – кріплення та обкладинка

Відео проект по виготовленню міні альбому. Частина III – кріплення та обкладинка

Відео проект по виготовленню міні альбому. Частина III – кріплення та обкладинка

Відео проект по виготовленню міні альбому. Частина III – кріплення та обкладинка

Відео проект по виготовленню міні альбому. Частина III – кріплення та обкладинка

Нагадую про приємний сюрприз: якщо ви надумаєте купувати щось для альбому у нашому магазині Зроби Сам(А) і напишете у коментарі до замовлення, що ви берете участь у відео проекті на ваше замовлення буде нарахована знижка у розмірі 10% (знижка буде нараховуватися вручну, діятиме багаторазово до закінчення проекту, на акційні ящики та акційні товари не діє).


Відповіді на коментарі:

Ольга Смайлик: …Только,хотела спросить, а мы будем оформлять фотографиями кармашки или вкладывать их туда? та Olena Yurevych: …я щось не зовсім розумію, а для чого ті кишеньки будуть призначені?

кишеньки будуть замість сторінок. щоб не робити звичайні сторінки ми робимо їх у формі кишень-конвертів. Фото можна буде і зверху клеїти і в середину скласти. В середину також окрім фото можна буде і інші дрібнички засунути – якісь пам”ятні квиточки, білетики, папірчики, які іншим чином загубляться.

 

Домашнє завдання:

1. Підготувати обкладинку. Якщо ви робите такий же альбом як і я – розрізати її. 2. Зробити отвори для кріплення альбому. 3. Оформити обкладинку альбому.

Читайте далі: Відео проект по виготовленню міні альбому. Частина IV – перша сторінка альбому.

SUBSCRIBE TO MY NEWSLETTER

49 Comments

  1. Клас, так швидко минув цілий тиждень! Дуже сподобався процес створення обкладинки, цікаво було глянути Затер в роботі. Дякую Яночко!

  1. Спасибо за новую порцию вдохновения. Прошлое домашнее заданее я уже выполнила (причем нашла в своих запасах цветную кальку с узором, чему очень рада). Следующее домашнее задание тоже очень простое – до среды справлюсь. 🙂

  1. Яночка, здорово! У вас талант преподавателя, настолько все лаконично, доступно и красиво! А еще хорошо видеть машинку в действии, теперь есть цель, на что откладывать денежку! Очень нужная вещь! Спасибо!

  1. Яночко, спасибі за мк і відео , дійсно тиждень минув дуже швидко, але я поки що відстаю, вже обходили всі магазини в окрузі з канцтоварами, і хто б міг подумати, але калька виявляється , то дуже рідкісна річ, а деякі продавці навіть і не в курсі, що то воно таке:)) Знайшла тільки тоншу, що використовується в кресленні, але, здається вона затонка, ще проштурмуємо один магазин, а потім, мабуть, якщо і там не буде, то буду робити паперові. Яночко , дуже дякую, що приділила увагу кріпленню, дуже цікавий спосіб. Маю надію, що цієї неділі наздожену:))

  1. Если позволите… на правах рекламы

   Ввели новый формат обзоров заданий ЧБ. Если вам такое интересно, можно самому добавляться в Линки http://omsk-scrapclub.blogspot.de/search/label/%D0%9E%D0%B1%D0%B7%D0%BE%D1%80%D1%8B%20%D1%87%D0%B5%D0%BB%D0%BB%D0%B5%D0%BD%D0%B4%D0%B6-%D0%B1%D0%BB%D0%BE%D0%B3%D0%BE%D0%B2. Актуальный обзор выходит каждую среду, а Линки бессрочны. Можно добавляться как в среду, так и между средами, и опять приходить в актуальный обзор и вновь добавляться.

  1. Видео посматрю дома вечером))) Прям дождаться не могу)))
   Только вчера (в телефонном режиме) нашла кальку)) Надеюсь сегодня прикупить. Как мне сказали, плотности не знают, но есть глянцевая и шершавая (одна под тушь, а другая для карандаша) И можно купить даже поштучно в магазине для хобби))) Так что на єтой неделе планирую всё догнать))))

  1. Наконец-то я дождалась среды))) Очень нравится проект, потому что я что-то делаю 🙂
   Очень нравиться видео, которые ты снимешь- всё вживую и так правда намного легче и понятнее :-)Спасибо 🙂
   Буду готовить домашнее задание)
   p.s. и ещё хотела спросить или нужно будет скреплять альбом к следующей среде (я тоже планирую на пружинках делать)и будет ли мр. линки?)

   1. По поводу кальки, многие не могут её найти- я свою покупала в художественном магазине по 5 грн лист, формат А3 и плотность мне понравилась. Есть тонкая, но она совсем не то, что нужно.
    Возможно в Вашем городе есть такой магазин, посмотрите там)

   1. Ольга Смайлик – я завжди затискаю пружину лише тоді, коли всі сторінки готові. Люблю робити сторінки окремо, коли вони не прикріплені до альбому.
    Лінки добавила

  1. то цей Zutter справжній гігант,:)я навіть не думала що він ріже такого плану матеріал,це дійсно потібна річ ,теж тепер думаю складати на такий “діркопробивач”)))Дуже дякую за такі доступні відео уроки!

  1. Яночко, ти просто чарівниця, дуже подобаються твої МК. Усі твої записи читаю на одному диханні
   Сяду тепер за обкладинку.

  1. Подивилась всі три частини.. ну надзвичайно цікаво дивитися відео..обкладника вийшла красивуча 🙂

  1. Яно, обкладинка вийшла неймовірна!!!! Вже теж хочеться почати робити альбомчик=)))))Отримала “кота у мішку” все сподобалось, та є “але” – ті чорнила, що мені попалися повністю висохли!!!

    1. Крейдові від Інкадінкадо, але вони взагалі не малюють, я вже й самою подушечкою пробувала на папері, але нічого…

      1. Яночка, зовсім нічого, деякі подушечки аж трохи задубілі.

       1. можу запропонувати із наступним замовлення вислати заміну чорнила (можемо його перед відправкою відкрити та перевірити чи воно нормальне)

        1. ОК, але, якщо чесно, навіть не знаю, коли буде слідуюче замовлення, ліміт вже на місяць вичерпала=)))

         1. Ayrin – навіть якщо через декілька місяців – головне нагадай в коментарі, я зараз ще собі запишу. дякую!

  1. Здравствуйте пчелка Яна!!!!и когда вы все успеваете?С удовольствием дистанционно наблюдаю за проектом,т.к. не принимаю участия из-за отсутствия исходников.Очень интересные и познавательные у вас циклы фото/видео.Очень скурпулезные разъяснения,да и вообще весь блог,магнетически к себе каждый раз призывают))Очень креативный и стильный альбом должен быть на выходе.Сколько с вами учавствуют девочек?Где можно посмотреть ихние шаги под вашим руководством?Список окончательный имеется участниц?
   Яночка,спасибо вам за все ангельское терпение/разъяснения,ну а девочкам чтоб сложились шедевры и никто не сошел с дистанции!!!!

   1. Анжелика Ященко – дякую!
    я не веду облік учасниць, приєднатися може хто хоче і коли хоче. Прогрес можна спостерігати в посиланнях до кожного запису, які учасники додають через систему inlinkz

  1. Яна! Я вже приготувала фото, а скажи чи можна робити обкладинки не прозорі та з іншого матеріалу? Твоє відео дуже цікаве і воно необхідне таеим початківцям як я. Дякую тобі!!!

   1. Rukodelnitha – та чого ж не можна 🙂 які хочете обкладинки, такі і робите 🙂 головне щоб вам подобалося 🙂

  1. Яно,молодець просто))супер ідея з цим проектом)дуже цікаво для участі )і дуже хочеться спробувати таку прозору титульну сторінку,ніколи ще не пробувала,але дуууже подобається))

  1. В мене горе:), зламала акрилову обкладинку, била дірки під кільця пробійником makingmemories схожий на цей http://store.scrapbook.com/mm-29056.html?t12-13=making+memories&t2=tools, підозрювала, що це може статись, але вирішила ризикнути:) Дівчата, в кого схожий – не робіть цього((((. Чим тепер ті дірки робити?, може сверлом, хтось робив?

   1. babypusya – але шкода! я от тільки зараз подумала, що могла ж зробити дірки своїм до відправки з магазину. як кажуть “хорошая мысля приходит опосля”

  1. нічого , я вирішила , що там бордюрчик зроблю з обох сторін, думаю, видно не буде, а там , мабуть сверлом прокоцаю, тільки вже акуратненько:) Дякую, Яночко, за співчуття:), написала, бо подумала, щоб більше ніхто в таку халепу не попав:)

  1. Я сегодня распечатала фото. Спасибо Марииза помощь! На выходных хочу сделать обложку. Яна спасибо за проект, приступая к нему очень волнуюсь, ох, надеюсь в компании с тобой с девочками получится что-то приличное )))

  1. Наконец-таки посмотрела все видео! Спасибо, Яночка, все понятно..получила свою посылку с акриловыми обложками, фотографии уже распечатаны.. теперь дело за малым, всё сделать!))

  1. Ну, вот я уже готова к следующему этапу. Как оказалось, я еще и первая – со мной такого не бывало.

   1. Красивая очень обложечка вышла!!! :-)А я немножко сачкую((( То мне неделя- это много и долго, то катастрофически не хватает времени! Но к среде буду готова! …постараюсь:-)

  1. Яна, я добавила в мр. линки фотографии, поправь меня, пожалуйста. Я там первый раз дала ссылку на страницу, а не на саму тему, думаю, что её удалить нужно, второй раз исправила.

  1. Я вже домовилась про біндер (візьму у знайомої на декілька днів), купила кальку, зараз обробляю фото та збираю до купи памятні дрібнички 🙂

  1. буду робити обкладинку в останню чергу. Ще не вирішила з чого б її зробити 🙂

  1. Яно, а в тебе обкладинки в місці розрізу акуратні? Чи я замало разів ножем пройшлась чи що, але в мене вони по тих краях вийшли такі місцями гостренькі, думаю чи то пробувати зашкурити наждачкою чи прикрасити скотчем і водночас закрити той край від ока..

   1. xdusia – я і не зауважила яка вона в мене. край там не ідеальний точно, але мене це повністю влаштовує

     1. а мені тато сьогодні показав ше інший спосіб – об цеглину потерти, швидко і сердито )

  1. Вот и я, наконец то, дождалась посылочку и сообразила обложку, ура, теперь жду кальку и буду продолжать.

Like what you see? Drop me a comment! Thanks!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.