Вишукана листівка до Дня Матері

This post is also available in Українською мовою

Вишукана листівка до Дня Матері

Нагадую всім, що наближається День Матері. Цього року я вирішила не зволікати і підготувати подарунки заздалегідь. Сьогодні покажу вам листівку. Створюючи її, я думала про свою маму і про те, який напис на листівці був би найдоречнішим і міг би найкраще її охарактеризувати. Відповідь прийшла мені в голову одразу ж – у вигляді пісні Тіни Тернер “You’re simply the best!..” Впевнена, що знайшла саме ті слова.

Матеріали:

Зображення роздрукувала на глянцевому фотопапері, а напис “You’re simply the best!..” – на щільному матовому папері. Для основи використала аркуш паперу з колекції Love Letters від DoveCraft з глітером. Я просто закохана в цей папір – він ідеальний для втілення ніжних жіночних, а також романтичних скрап-проектів.

Вишукана листівка до Дня Матері

Краї основи легенько затонувала дістресом. З тонуванням важливо не переборщити і вдало підібрати колір чорнил, адже в протилежному випадку тонування може виглядати грубо і зіпсувати враження від вашої роботи. Далі я скомпонувала всі елементи, дещо пришила, дещо приклеїла на двосторонній скотч. Прикрасила листівку паперовою трояндою, висічками з чипборду та половинками перлинок.

Зсередини листівка оформлена рожевим кардстоком, краї якого я попередньо заокруглила, а також прикрасила виштампованими метеликами і короною.

Вишукана листівка до Дня Матері

Ніколи не залишаю поза увагою зворот, тож прикрасила листівку ззаду.

Вишукана листівка до Дня Матері

Як ви здогадались листівка вийшла дуже цупкою – таку приємно тримати в руках. Сподіваюсь, вона сподобалась вам і припаде до душі своїй майбутній власниці.

Чудового вам настрою та гарного дня!

SUBSCRIBE TO MY NEWSLETTER

14 Comments

    1. листівка насправді дуже вишукана і витончена, стильна!!!!але може варто спробувати зробити і простонародні листівки для мам городниць, доярок, домогосподарок:))))”мами ж всякіє важни, мами всякіє нужни!”:)

    1. Ух, яка класна листівка вийшла, молодчина.:)

    1. Просто шик! Очень нравится, что открытка оформлена со всех сторон!

    1. Дуже гарна і справді вишукана листівка… і напис це щось… дуже оригінально!

    1. надзвичайно гарна листівочка! Справді дуже витончена та вишукана)

Like what you see? Drop me a comment! Thanks!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.