Виставка CHA Winter 2013. День 3 – У кімнатці DCWV

This post is also available in Українською мовою

Продовжуючи розповідати про виставку CHA Winter 2013 хочу запросити вас на хвильку у кімнатку DCWV.

Кімнатка цього виробника (компанія відома в основному завдяки своїм наборам паперу) була достатньо великою і вже другу виставку поспіль (а може й більше, по правді кажучи я не знаю) розташовувалася біля самого входу, відтак оминути її було не можливо.

По центру їхньої кімнатки розташувався картонний чи то пластиковий азіатський слон (я б сказала навіть у повний зріст!). Мені постійно здавалося що він ось ось і почне рухати своїм хоботом!

Виставка CHA Winter 2013. День 3 – У кімнатці DCWV

Окрім цього кімнатка мала затишну потаємну секцію для відпочинку із красивим дизайном:

Виставка CHA Winter 2013. День 3 – У кімнатці DCWV

Виставка CHA Winter 2013. День 3 – У кімнатці DCWV

Але зайшли ми в гості до DCWV звісно не відпочивати, а роздивитися їхні товари. Окрім доволі старих та відомих колекцій на зразок All About Boy Stack, La Creme Stack, Luxury Stack (які компанія випускає, вже напевно, третій, а може й четвертий рік поспіль (що свідчить про їхню шалену популярність)) компанія випустила багато новинок. Серед найбільш оригінальних – крейдовий папір різних кольорів (фото нижче), що зараз набирає неабиякої популярності серед кардмейкерів та скрапбукерів.

Також порадували їхні набори спеціального паперу – наприклад з глітером, фольгою, тканинного, гофрованого паперу та інших.

Виставка CHA Winter 2013. День 3 – У кімнатці DCWV

Виставка CHA Winter 2013. День 3 – У кімнатці DCWV

Виставка CHA Winter 2013. День 3 – У кімнатці DCWV

Виставка CHA Winter 2013. День 3 – У кімнатці DCWV

Виставка CHA Winter 2013. День 3 – У кімнатці DCWV

SUBSCRIBE TO MY NEWSLETTER

26 Comments

  1. Мне очень нравится продукция этой компании. У них всё хорошее, я бы даже сказала, универсальное и(как говорят про чёрное маленькое платье) всегда в моде. Мне кажется, даже если бы комната находилась в углу выставочного центра, всё равно каждый бы там побывал, потому что такого производителя не возможно не отметить.
   Ещё мне понравилось то, что будет мелованая бумага разных цветов. Мне приходилось работать только с белой. Немного капризная, но хорошая бумага, думаю цветная хорошо в работах будет смотреться)
   Слоник интересный. Он, наверное, сделан из бумаги DCWV…это как тот велосипед в комнате My Mind’s Eye- в их же скотче 🙂

  1. дуже люблю їхній папірчик! він такий вишуканий, багатий) дякую за цікавий огляд!

  1. мені теж дуже подобається їхній папір, головне те, що він універсальий і добре поєднюється з декором і взагалі=))) А з фото мені сподобався папір з метеликами=))) Яно, а що собою являє крейдовий папір?

  1. В захваті від новинок паперу з глітером, тканниний і т.д. Клас!

  1. Тоже интересно было бы узнать про мелованную бумагу (если я правильно перевела “крейдовий папір”).

  1. Дуже багато гарного паперу! І мій улюблений глітерний:))), знаю, що не всім він подобається, але я від нього в захваті !!!! Про крейдований поки помовчу ( у мене своя думка) але помовчу тому як знаю його зі сторони поліграфії, а от зі сторони скрапу невідомо, тому зачекаю відгуків майстринь.

  1. Боже, сколько красоты. Как бы я хотела там побывать, надеюсь когда-нибудь:))) Какие мои годы:))) Сейчас как раз жду набор кардстока, аж руки зачесались

  1. вроде неплохие дизайны,но к этому бренду не испытываю никаких эмоций(((

  1. Спасибо за обзор!))
   У меня от этого производидителя было пару листиков с глиттером! Шикарный дизайн, и плотность понравилась!)) Я довольная осталась!
   А еще хочу попробовать тканевую бумагу, заинтриговала, что она из себя представляет)))
   Красивые дизайны, и слон, он просто шикарен!)))
   Яночка, а у вас будет бумага этого производителя в магазинчике?

  1. Я люблю этого производителя за плотную бумагу и красивые дизайны. Особенно мне нравится коллекция TradeWinds. Мелованную бумагу не пробовала, так интересно узнать, что это :).

   1. Мелованный обычно картон. Используется в полиграфии по большей части для офсетной печати. Гладкая бумага повышенной отбеленности.

    1. Baridara і marusya-dv – крейдований папір від DCWV (та й від інших виробників у скрапі) не має абсолютно жодного відношення до паперу, про який ви говорите.
     Це як звичайна шкільна дошка, по якій можна писати крейдою, тільки у формі паперу різних кольорів. Це зовсім інший тип паперу.

     1. Ну тоді це дуже цікавий папір, у закордонних майстринь я бачила подібні роботи, ніби на чорній дошці білою крейдою пишуть, чи то можливо пудрою ну ефект дуже гарний.

     1. Обалдеть! Такое бывает?! Жду с нетерпением обзор и применение в работе.

  1. Очень интересно, особенно тканевая бумажка, подержать бы её вруках)))) У меня есть пару листочков их бумаги, правду говорят – бумага уневерсальна и плотность особенно радует, люблю плотную бумажку))

  1. АХ і ОХ!!!!! Я ще не працювала з цим папером, ала дуже хочеться спробувати. Вибір величезний, а слоник дуже симнатичний! Спасибі за такий огляд! :))

  1. Комнатка интересная)) И столько наборов просто глаза разбегаются)))

  1. Мені теж їхній папір дуже подобається, дизайни на будь-який смак 🙂 Новинки цікаві 🙂

  1. Яна, дякую тобі за ці огляди, вони дуже надихають, розумієш, що у світі стільки всього цікавого та корисного) але після цього хочеться все)

  1. Да, этот производитель этакая классика скрапа!) У них качественная и плотная бумага, очень красивые коллекции..мне совсем недавно попала в руки набор Les Tres Chic, я в восторге) Хотя новинками не спешат радовать, нам бы и классику успеть пощупать))

  1. ухтиии…я б сюди теж хотіла потрапити,подивитись)дуже гарний огляд)дякую)

  1. якось не доводилося з ними працювати.
   але дуже зацікавив крейдовий папір)

Like what you see? Drop me a comment! Thanks!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.