Використовуємо папір для скрапу в домашньому декорі

This post is also available in Українською мовою

Використовуємо скрап папір в домашньому декорі

Щоб написати цей запис я “ламала” собі голову не одну годину – шукала якісь ідеї, намагалася щось вигадати, а потім відвела погляд убік і побачила картину над диваном і подумала – “ну чим не простий домашній декор”?

Якщо для проекту із вазою нам було потрібно 20хв часу, то сьогодні вистачить всього 5ти.

Матеріали:

 • Рамка 30х30 см;
 • Лист скрап паперу красивого дизайну;
 • Молоток, цвях та стіна 🙂 .

Ось такий декор висить у нашому кабінеті уже давно, він мені страшенно подобається, адже кольори так класно співпадають із кольорами подушок на дивані. Це, до речі, лист картону з глітером із набору Citrus від DCWV.

Використовуємо скрап папір в домашньому декорі

Я думаю, тут і описувати нічого не потрібно – вибираєте лист скрап паперу розміром 30х30 см, трішки підрізуєте його до розміру рамки (оскільки рамки у нас не 31х31 см, а рівно 30х30 см, доведеться обрізати 1см), вставляєте в рамку і милуєтеся.

В результаті маємо недорогу (до 50-ти гривень: рамка приблизно 40 грн, лист скрап паперу до 10 грн) картину у кімнату. А за бажанням лист паперу можна змінити на інший і насолоджуватися вже іншим оформленням.

П.С. Думаю, не я одна додумалася вставити в рамку скрап папір і повісити на стіну, тому якщо у вас на стінах висить щось аналогічне – присилайте фото!

SUBSCRIBE TO MY NEWSLETTER

6 Comments

  1. Так, часто буває, є такий папір, що його шкода різати – тільки під шкло і на стіну))

  1. Здорово, у мене теж є подібного плану папір. Мабуть ця ідея його використання – найкраща. Тільки трішки затоновути і його, і рамку; зробити 3D – формат… Дякую за ідею !!! 🙂

  1. просто супер! у меня как раз есть много бумаги,которая очень красива. резать ее жалко и в папке лежит без дела 🙂 Теперь можно задекорировать стену! Спасибо за идею!

  1. Отличная идея! Есть такие красивые бумажки, что так и хочется ими любоваться! 🙂

  1. Хех) Именно такая идея у меня уже была… оказывается воплощение того стоит! Выглядит мега стильно. Теперь точно сделаю такой вариант украшения стены в комнате.

Like what you see? Drop me a comment! Thanks!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.